Jump to content
Dogomania

GoskaGoska

Members
  • Posts

    11244
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by GoskaGoska

  1. no chyba, ze by chodziła na spacery na smyczy lub lince , ale wtedy się nie wybiega na całego
  2. oj ci ludzie są śmieszni - hehehe z tym niemieckim - chyba trzeba , go na korepetycje zapisać :evil_lol: może napisz Pani , ze psiak z komendami szybko się przestawia:roll:, ale w PL nikt do niego po niemiecku nie mówił:diabloti: Kikou do niedzieli go nie będzie miała - ale możesz napisać, ze kastrowany będzie - gorzej z tymi dziećmi, bo nie ma jak sprawdzić :roll: i raczej u kikou też na dzieci nie będzie sprawdzony. A w jakim wieku te dziecko - czy 2lata czy 7, bo to duża różnica w odniesieniu do psa
  3. ona taka ciekawa pewnie się poznać chciała z innymi zwierzętami :), u mnie na parapet - ale tylko przednimi łapami na klatce schodowej przez okno zaglądała - ale nie wiem, co w tym oknie na korytarzu jest , bo 2 inne psiaki też do tego okna ciągnęło, hehe jak na taką dużą kluskę to zwinna jest bestia :evil_lol:
  4. ona jest słodka przylepa generalnie i robi się zazdrosna o człowieka - im bardziej się przyzwyczaja tym bardziej staje się zaborcza do innych psów i bardziej pilnuje terenu, myślę, że faktycznie nie ma co ryzykować z innymi psami - ona uwielbia być głaskana, smyrana po brzuchu tyle chce uwagi od człowieka , ze komuś jedna ona wystarczy, bo głaskania nigdy nie ma dość , ze za parę psów może komuś robić:lol:
  5. Iwa zgłosiła go do fundacji, bo tyle ogłoszen a nawet głupiego zapytania:-( nie bylo
  6. no ja tez myślałam, ze jakbym miała kota w domu to by one we dwie siedziały się i patrzyły , bo na balkonie to się olewały jak kot sąsiadów był - nowy wspólny wróg potrafi zjednoczyć. Oby dalej było spokojnie , dziś sunia powinna iść na kontrole z uszami.
  7. Agnieszka fajnie , ze jesteś , bo masz pełną skrzynkę , a nie wiem co z twoją deklaracją na Fabio ? [url]http://www.dogomania.pl/threads/181285-Eutanazja-nie-juz-DT-dziadzio-szuka-domku-sta%C5%82ego/page7[/url]
  8. emiś dziękuje a ktoś może owczarkowi założył wątek osobny? wiadomo o nim cokolwiek ? jaki jest do innych psów , bo chyba jakiś dziadkiem nie jest?
  9. Promyś jest niesamowity i musi się dzielnie trzymać
  10. a nie masz klatki , aby go zostawić zamkniętego? założcie mu może osobny wątek to się jakiś DT może znajdzie
  11. no a ktos zrobil temu onkowi z zacmá fotki ?
  12. ulv wyszła do nas do auta to nie ma pojęcia jak w domku
  13. kikou zgodziła się przyjąć Kubę, wszystko omówimy w niedziele
  14. no i sunia pod opieką ulv , jakoś pusto teraz
  15. jutro klucha jedzie do ulv, ona u nas całkiem się czuje jak u siebie i pilnować zaczęła :) sąsiada obszczekała, ze raczył wyjść na ogródek , a wcześniej kuriera na klatce - bo co będzie ktoś obcy chodzić po jej terenie:evil_lol:, tak chodzi względnie na smyczy gorzej jak innego psa zobaczy to wtedy jej się turbo włącza;) i ciężko ją utrzymać. Samego suchego nie jej, musi mieć dodatek mięsny, mój TZ już bardzo ją polubił i żałuje , ze się z naszą nie chce dogadac, bo by mi nie pozwolił jej oddać:razz:, ale on sobie jedzie, a ja bym z dwoma pannami została.Ale najbardziej go sobie zjednała, ze zaczęła przygryzać ręce do zabawy - delikatnie i wskakiwać na człowieka - hahaha a jemu się to podoba, no ja DT dobrym nie jestem, bo psy za bardzo są rozpuszczone :roll:.Nasza jednak dobrze wie, ze na Pana wolno skakać, a na Panią nie.
  16. nic się jej dokładnie nie wypytywałam, tylko ze jest z pod Gliwicami i ma domek z ogródkiem i kury , bo jak ona nie powiedziała, ze zdecydowana to nie ma co sobie głowy zawracać, mówiłam jej tylko, ze jak coś to wizyta przedadopcyjna
  17. wiecie co jakieś Pani chyba znalazła stare ogłoszenie i właśnie dzwoniła o Edzia zapytać się czy goni kury :crazyeye: , tylko, ze w ogłoszeniu nie było napisane , ze ma coś z łapką i chyba Pani się zniechęciała:shake: tym , ale jak coś to powiedziała , ze zadzwoni
  18. aha ludzie to nie wiem myślą, że szczeniak to pluszowa zabawka - to , że on gdzieś zadrapie dziecko czy dorosłego to przeciez normalne - jest młody i nieokrzesany - a do tego pełen energii jak to szczyl - ja też bym mu szukała innego domu.
  19. bo ciotka nie miała głowy do tego :oops: już parę razy miała to zrobić, to teraz najlepiej zrobię od razu
  20. właściwie możesz podać dwa nr jakby jedna nie odebrała, to zawsze jest drugi nr 504-473-955
  21. moze dac moje gg 2128752 mail [email][email protected][/email] do ulv telefonu nie ma przy sobie
  22. lakinia moja sunia przeprowadzką nie jest tak zestresowana , bo już tu była ze mną parę razy wcześniej i kojarzy je się dobrze. najbardziej wkurzające jest wypakowywanie rzeczy i sprzątanie po remoncie :evil_lol: a tego ciągle końca nie widać, nie wiem kiedy to mieszkanie będzie skończone:mad:. Andziu ja myślę , ze ogłoszenie jej można zrobić zwykłe bez wzruszających tekstów tylko zebrać dane o niej i robić na dolnośląsk 2 letnia sunia bernardyn - szuka swoje domku i kochających ludzi. Sunia jest zaszczepiona , zaczipowana, posiada książeczkę zdrowia w najbliższym czasie będzie wysterylizowana. Obecnie sunia przebywa w domu tymczasowym we Wrocławiu. W domu zachowuje czystość, ładnie zostaje sama, kocha ludzi całym psim sercem, jest spragniona kontaktu z człowiekiem, upomina się o pieszczoty, daje łapę i buziaki. Mimo, ze sunia parę miesięcy błąkała się po polach, jest pełna zaufania do ludzi - swobodnie czuje się w mieszkaniu, pokonuje schody, jeśli jej przyszli właściciele jej pozwolą to jej ulubionym miejscem wylegiwania będzie łóżko. Daje przy sobie robić wszystko (itj. wycieranie łap, czyszczenie uszu, zaglądanie w zęby, czesania , zabieg weterynaryjne itd). Jest łagodna i przyjazna, jednak nie powinna mieszkać z inną suczką. Ze względu na swoje gabaryty ( waży 50kg) nie powinna być w domu z malutkim dziećmi. Zdrowa ,duża przylepa - może mieszkać również w większym mieszkaniu pod warunkiem zapewnienia odpowiedniej ilość ruchu i spacerów. w sprawie adopcji .....
  23. musisz sobie przygotować zestaw pytań do Pana :) nigdy się pewności nie ma, ale warto próbować
×
×
  • Create New...