-
Posts
16146 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by 3 x
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
zapraszam na tradycyjny bazarek czekoladkowy dla kaukazów [URL="http://www.dogomania.pl/threads/181751-SA-odkoA-ci-dla-kaukazA-w-do-27-03-2010-do-21?p=14290970#post14290970"]BAZAREK CZEKOLADOWY[/URL] -
Nasza kochana Sara biega za Tęczowym Mostem...
3 x replied to magda222's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
a krysia zrobi psikusa i sie nei pojawi dzisiaj ;) -
Kostka nareszcie znalazła swoje miejsce na ziemi!!! :)
3 x replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']Rozmawiałam dzisiaj z Kago. Jeśli p. Celina dołoży do sterylki to trzeba znaleźć dka Kosty tymczas. Zrobi się kamień (kundelkowa skarbonka) i sterylkę. Innego wyjścia nie widzę.[/QUOTE] a to można łączyc razem? nie bedzie za duze obciązenie dla organizmu? (jak michał mial usuwaną sledzionę to potem się pytaliśmy czy ew juz nie pamietam czy kamień czy wwinięta pwieka - ale nam powiedziala wetka ze i tak by nie dało rady bo to nie byłoby dobre dla psa - nie wiem czy sie zrozumiale uzewnętrzniłam, ale mysle ze wiecie o co mi chodzi ) -
[quote name='gusia0106']I to jest dopiero idealna pointa! :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] i co z tego ? bęcki bęckami ale jaki gusia będzie miała dom ;) [COLOR="#696969"]btw. może ktoś sie nie rozliczył z podatku jeszcze Jagódka - córeczka dogomaniaczki ma guza mózgu , można dla niej przekazać 1% - linka w podpisie[/COLOR]
-
[quote name='3 x']jaki słodki Gametek Gratulacje :)[/QUOTE] edit: jesli ktoś może pomóc proszę zajrzyjcie na watek - pierwszy banerek w podpisie 11 miesięczna córeczka dogomaniaczki ma guza mózgu :( edit 2:[COLOR="#c0c0c0"]oj miałam edytowac poprzedni post a zacytowałam samą siebie :oops:[/COLOR]
-
[quote name='Soema'][URL="ttp://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S5lzZHzIScI/AAAAAAAABAI/kpUFbva48dg/Igna%C5%9B.jpg"]Gametek[/URL] Mam nadzieję, że Gameta się nie obrazi..[/QUOTE] jaki słodki Gametek Gratulacje :)
-
Kostka nareszcie znalazła swoje miejsce na ziemi!!! :)
3 x replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']To znaczy?? Możesz jasniej??[/QUOTE] mialam mieszane uczucia czy pomysł chwyci, czy sprawdzi się kolejna skarpeta ale jak zagladałam jakis czas temu jak pręznie działacie to byłam bardzo mile zaskoczona :) teraz to mam wrazenie, ze gdzie nie zajrze to działa kundelkowa skarbonka - dziękuję :) -
Kostka nareszcie znalazła swoje miejsce na ziemi!!! :)
3 x replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
o kurde a pomyslaec ze mialam mieszane uczucia co do powodzenia kundelkowej skarbonki :oops: -
Buba - kochana 'czarna czekolada' odeszła ...
3 x replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='APSA'] Przypominam o bazarku: Pachnący kalendarz,papierowe długopisy,ochraniacz na pas,minikredki i piłki- do 10.03 Apsa to tam była ta piłka ? można jeszcze dla Buby ja licytowac? bo ja się namysliłam ;) -
[quote name='gusia0106']Bo na miejsce na pomarańczowym czekają inni. A sama widziałeś Ciotka, że z tolerancją innych to on ma problemy ;)[/QUOTE] ano ma ale od czego ma cierpliwego nauczyciela a na poważnie z tą akceptacja innych (np Michała) to myslę, ze w nim strach siedzi Gremlina juz normalnie akceptował podczas drugiej kontroli DT a podczas pierwszej warczał, podobno, nie wiem bo ogladałam sobie toalete ;) ale wiesz ze dom musi byc najlepsiejszy z najlepszych? bo inaczej będą :mad:
-
myślę , ze wpłat marcowych jeszcze nie ma rozliczenie ujęte jest do 11 lutego (tak mi się wydaje, tak wnioskuję z rozpiski w drugim poscie) być może karina która zajmuje sie rozliczeniami załozyła ze "deklaracje stałe" to sa te co wpłyneły w lutym bo chyba rozliczeń na marzec nie ma musimy poczekac na karinę ona wyjaśni co i jak
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
puk puk? jest tu ktoś? ktoś kto zrobi cegiełkę ? -
Kostka nareszcie znalazła swoje miejsce na ziemi!!! :)
3 x replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
banerki na szybko, podlinkowane mówiłam zejestem graficzna noga ;) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/181427-Nie-je-nie-pije-a-chodzi-i-A-yje"][IMG] http://img171.imageshack.us/img171/3909/kosta1h.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/181427-Nie-je-nie-pije-a-chodzi-i-A-yje"][IMG] http://img38.imageshack.us/img38/1644/kosta2n.jpg[/IMG][/URL] -
Kostka nareszcie znalazła swoje miejsce na ziemi!!! :)
3 x replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']Rozsyłam wątek po PW, nie ma innej rady.[/QUOTE] własnie dostałam jedno z nich ;) dowiedzcie sie ile to bedzie kosztowac (wiem wiem, juz pisało ze dzisiaj bedziecie wiedziec) ale wiedzac ile trzeba zebrac bedzie łatwiej działac aaa i jeszcze jedno [B]BANEREK[/B], kto umie zrobić banerek dla niuni? (ja umiem podlinkowywac graficznie jestem noga totalna) -
Kaukaz Mojo – u Biafry - odszedł za TM (*)
3 x replied to KWL's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
kawałek bazarku dla MOJO: JAJCO -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
kawałek bazarku dla chłopaków: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/181509-WIELKANOCNE-JAJCA-na-kaukazy-i-konie-do-16-03-do-22?p=14264097#post14264097"]JAJCO[/URL] zapraszam -
Wyrzucona? Zagubiona, zziębnięta sunia błąkała się bez celu- ma domek :)
3 x replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Tak :) ale był jeden telefon, nierokujący... Ambird, nie miałam gdzie zeskanowac, ale już mam. Zaraz wysyłam.[/QUOTE] jeszcze pewnie będa :)