Jump to content
Dogomania

3 x

Members
  • Posts

    16146
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 3 x

  1. mialam to samo zaproponowac, tylko na pw ale dzisiaj mi net robi prima aprilisa i chodzi albo nie
  2. na watku bazarkowym dostałam odpowiedz, niestety dziewczyny miałyscie rację [quote name='Pianka'] Nie można. Możesz zbierać kase na watku psa, zachęcając ludzi do pomocy i wplat, ale bazarków nie można robić.[/quote]
  3. [quote name='magdyska25']Widzę, że allegro już się skończyło. Proszę podeślij mi na: [email][email protected][/email] maile do ludzi, którzy już zapłacili to wyślę Im list z podziękowaniami+zdjęcia Karinki. Wysłałam Ci również na PW mój nr konta. 3 x dziękuję jeszcze raz za pomoc!!![/QUOTE] tak, skończyło się i zupełnie przyzwoicie poszło dziękuję wszystkim za reklamę :) nr konta mam
  4. podlinkowany: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/182949-Wielka-A-roda-A-miecie-do-rowu"][IMG]http://images36.fotosik.pl/166/5fe6044d9cd7d833.jpg[/IMG][/URL]
  5. [quote name='gusia0106'] A jak będzie wątek suni i szczeniaków - dawaj od razu.[/QUOTE] a jak będą nienazwane tzn bezimienne jeszcze a pieniazki potrzebne zrbimy imienny bazark
  6. czy można robic bazarek na psa który x czasu był w hotelu, utrzymywany dzięki dogo ma DS ale była obiecana pomoc w kontynuacji leczenia chodzi o niebagatelną kwotę 6 tys, DS nie da rady samo i było to wiadomo od poczatku stad deklaracja pomocy w leczeniu z dogo edit: leczenie nie jest jakąś nową sprawą o której nikt wczesniej nie wiedział, nie jest tak, że coś wyskoczyło nagle wiadomo było wczesniej, ze pies wymaga leczenia
  7. moze tytuł trzeba zmienic ? ze pomagamy leczyc albo kontynuujemy leczenie? no dla mnie to by było conajmniej dziwne gdyby nie mozna było na drwala zbierc zaraz zapytam na watku wszystkei pytania na temat bazarku najwyzej Asia mimo szzczerych chęci nie bedzie DS dla Drwala, będzie musiała zostac dozywotnim DT ;)
  8. [quote name='AMIGA']Oj chyba w ogóle na psa w DS nie można robić bazarków[/QUOTE] n atakiego chyba mozna? no kurcze bez przesady obiecana była pomoc co jakby Asia nie wziala Drwala do siebie jakby nie było obiecanej pomocy to co dalej moznaby było robic bazarki na Drwala w hotelu ? myślę że na takiego mozna zwłaszcza ze zbierane będa pieniązki na konkretny cel - na operację oczka ja wiem, ze sie bardzo mało co udzielalam na watku Drwala, ale podglądałam :oops: go już od dawna i w żadnym wypadku nie chce się wymądrzać ale tak sobie myślę, że fajnie by było znac bardzo przyblizoną kwotę popartą wizytami u specjalisty bo nie wiem czy dobrze zrozumialam ze Drwal był po prostu u weta (nic sobie nie dam obciąć za to stwierdzenie, bo po prostu nie pamiętam) i wtedy myślę, że dużo łatwiej byłoby zbierać chociaz i tak pewnie lekko nie będzie
  9. moze trzeba bedzie umiescic watek w "maja dom ale potrzebują naszej pomocy"? żeby nikt sie nie przyczepił, ze sa baazarki na psa z DS
  10. [quote name='gusia0106']Skoro słowa nie docierają, normalnie zacznę was ignorować! ;)[/QUOTE] nawet nei wiesz jakbysmy sie ucieszyły gdybyś własnie nic nei robiła w tej kwestii :eviltong:
  11. a wogole to ja wam jeszcze napisze, że Marlejucha zrobił się bardzo towarzyski Gremlin mógł go miziac z kazdej strony smaczki podawac znad głowy i wogole to do Gremlina Marlej musiał przyjść po smaczka bo ode mnie to ciacha przychodziły do Marleja :) jeszcz trochę i Marlej pokocha Michała :evil_lol:
  12. a ja się spytam, jeśli mozna Ania Boguszaki liczy jakoś inaczej? za kadego psiaka sie płaci 300-400 zł czy za kojec pytam bo zastanawiam się, czt te 350 zł deklaracji comiesiecznych jest wystarczające? na tyle psiaków?
  13. [quote name='gusia0106']Dobrze, Pani już dziękujemy, następnym razem zaproszony jest Gremlin! Z Marcepanem! A co! ;)[/QUOTE] nie, no z tym marcepanem to juz przegiełas :evil_lol: [quote name='Nutusia'] Chyba czas podjąć świąteczne postanowienie - od dziś nie boję się ani Gusi ani Neigh! [/quote] a jakby coś to zaczaimy się na nie za winklem i :mad: zanm juz wszystkie uliczki i zakamarki wokół gusi bloku :evil_lol:
  14. [quote name='mala_czarna']Widzisz Marlej? Twoja opiekunka to strasznie agresywna kobita jest. Nie wiem jak Ty to wytrzymujesz maluszku :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] trzeba się wziac za socjalizację gusi :evil_lol:
  15. [quote name='gusia0106']O cholera! Ale mam kurzu pod narożnikiem! :crazyeye:[/QUOTE] tja bo wszyscy na to od razu zwrócili uwagę :evil_lol:
  16. [I]dobra dobra wystarczy juz tego [/I] [IMG]http://img695.imageshack.us/img695/7460/20100331m11.jpg[/IMG] [i] mam nadzieję, że to już ostatnie zdjęcie[/i] [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/6083/20100331m12.jpg[/IMG]
  17. [I]oo znów mają moje ciasteczka nie ma bata nie wstanę[/I] [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/2158/20100331m9.jpg[/IMG] [i] może dośięgjnę językiem [/i] [IMG]http://img253.imageshack.us/img253/6263/20100331m8.jpg[/IMG] [i]oddwawj![/i] [IMG]http://img169.imageshack.us/img169/1154/20100331m10.jpg[/IMG]
  18. [I][COLOR="#0000ff"][didaskalia][/COLOR] wszyscy tarzają się po dywanie[/I] [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/7203/20100331m4.jpg[/IMG] [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/7061/20100331m5.jpg[/IMG] [IMG]http://img36.imageshack.us/img36/2508/20100331m6.jpg[/IMG] [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/9013/20100331m7.jpg[/IMG]
  19. [COLOR="#0000ff"][I][didaskalia][/I] [/COLOR][I]3 x tarza się po dywanie, Gremlin siedzi i ma ciasteczka Marleja Marlej słyszać swoje imię niepewnie zbliza sie do wyciągniętej dłoni[/I] [IMG]http://img714.imageshack.us/img714/6152/20100331m1.jpg[/IMG] [I]Kurde on ma moje ciacha:[/I] [IMG]http://img265.imageshack.us/img265/9116/20100331m2.jpg[/IMG] [I]czy aby na pewno to są te co lubię?? [/I] [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/3117/20100331m3.jpg[/IMG]
  20. [quote name='mala_czarna']Ale Ci się zaraz od Gusi dostanie za ten ds :lol:[/QUOTE] luzik :evil_lol:
  21. [quote name='gusia0106']No jak dla mnie to super :) Głaskanie było, i robienie zdjęć było, i Marlej się nawet bawił z Gremlinem w "której ręce jest smakołyk" i na początku, to nawet było fajnie, ale potem wujek Gremlin to już oszukiwał :mad: [B]A 3x bardzo się domaga, żeby zaczipować Marleja.Oczywiście na nią[/B] :evil_lol:[/QUOTE] skoro DS juz ma (moim zdaniem :evil_lol:) to czip może być i na mnie bo DS sprawdzony w 150% ;) zdjęcia zaraz będą
  22. [quote name='magda222']Przepraszam jeśli urażę czyjeś uczucia tym postem,ale muszę o tym napisać. Na Saruni koncie zostało 560 zł i chyba dostaniemy zwrot od Mosii za 10 dni marca. Głupio jakoś mi się o te pieniądze upominać,ale mogą się przydać innemu psiakowi w potrzebie. Musimy jakoś rozgospodarować te pieniążki.[/QUOTE] wiem, ze ja tylko "wyskakiwalam od czasu do czasu" ale pieniązków zostało dużo a stałych comiesiecznych deklarowiczów tylko kilku moze niech kazdy wskaze "swoj" cel i podzielic pienizki po równo na te cele dobry czy zły pomyysł?
  23. [quote name='Tora&Faro']...to jest bardzo popularny dom schadzek i osobiście bardzo lubię go odwiedzać...:):):) Gusiu Ty normalnie grafik odwiedzin rób;)[/QUOTE] tja, niektórzy to bez wkupnego nie mają się co pokazywac ;)
  24. [quote name='ALMA2']Sorki, za te nieścisłowsci - ale to były takie gorące informacje, być może że nie wszystko dobrze zrozumiłam - ale gapa jestem:roll:. Ale jak rozmawiałam z Pania Irenką to ona opowiadała, a ja sobie wyobraziłam Ciebie, że z małym chłopczykiem pieczecie ciasta. :p i tak to własnei zabrzamiło w Twojej wypowiedzi a Gremlin to hmm, kawał chłopa :evil_lol: dlatego tak mnie to rozbroiło ;) w sumie jego też :evil_lol:
×
×
  • Create New...