Jump to content
Dogomania

3 x

Members
  • Posts

    16146
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 3 x

  1. [quote name='magdyska25']Proszę mnie pokierować jak umieścić link do allegro w słowie "klik"- robię tak jak do tej pory ale kieruje mnie na http a nie tam gdzie powinno. [/QUOTE] juz pisze: ja linki wklejam poprzez ikonę "globus/kulę z łańcuchem" wyskakuje mi nowe okno gdzie wklejam link i po kliknięciu ok powstaje mi coś takiego (AA - usunąć) [AAURL="http://www.allegro.pl/item963327372_karina_pomoz_otwarte_zlamnie_lapy.html"][B][url]http://www.allegro.pl/item963327372_karina_pomoz_otwarte_zlamnie_lapy.htm[/url][/B]l[/URL] w miejsce pogrubionego tekstu nalezy wpisać "klik" (w momencie wklejenia ta cześć podswietla mi się na granatowo - czyli jest zaznaczona i wtedy po prostu wpisuję "klik") czyli powinno wyglądać to tak (AA - nalezy usunąć) [AAURL="http://www.allegro.pl/item963327372_karina_pomoz_otwarte_zlamnie_lapy.html"]KLIK[/URL]
  2. [quote name='emilia2280']Maly Gametek ma goráczké i ciágle placze. Nie wiedzá dlaczego. [/QUOTE] moze mu sie tutaj nei podoba? u mamy było mu lepiej ;) a tak powaznie to trzymam kciuki za zdrowie Małego Gametka i mame :)
  3. a ja przypomne o allegro Kariny linka w podpisie zachecam do reklamy spływają mi już pierwsze pieniązki
  4. oj a co się dzieje małemu Gametkowi? :(
  5. [quote name='mysza 1']Już zrobiłam trochę, na pewno [B]cafeanimal[/B], alegratkę, eoferty, gumtree, zapomniałam co jeszcze. Muszę zapisywać. :[/QUOTE] a czy to ja oślepłam czy w metrze nie ma ostatnio zwierzków do adopcji?
  6. [quote name='Soema']Szalejesz :) znowu krwawica? [/QUOTE] łooo nie jestem sama :multi: ee tam, nie moja to co się będę szczypac ;) my i tak dobrze wyglądamy ;) [quote name='Soema']Jak chłopaki reagują na zmianę pogody?[/QUOTE] ja to się zastanawiam czy Biafra nie została razem z ryba zjedzona ;)
  7. dobra pogadam sobie sama do siebie ;) poszedł kolejny przelew dla chłopaków tym razem 25 zł z bazarku czekoladkowego czyli poszły wpłaty z następujących bazarków: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/181359-ROZLICZAMY-Skarpetki-nA-wki-sztuki-dla-kaukazA-w-i-koni"]bazarek skarpetkowy[/URL] -50 zł [URL="http://www.dogomania.pl/threads/181509-ROZLICZAMY-motylki-i-WIELKANOCNE-JAJCA-na-kaukazy-i-konie-do-16-03-do-22?p=14264102#post14264102"]bazarek wielkanocny[/URL] - 45 zł [URL="http://www.dogomania.pl/threads/181751-ROZLICZAMY-SA-odkoA-ci-dla-kaukazA-w?p=14291009#post14291009"]bazarek czekoladkowy[/URL] - 20 zł tradycycyjnie prosze o potwierdzenie jak dojdą
  8. Gusia jak Marlej? dalej srzelają? i jak wizyta pani Grażynki? uszczknęłaś trochę DNA żebyśmy mogli ją sklonowac ? ;) kucze u mnie tylko wróg samolot lata petardy to raz na ruski rok słysze nie wiem czemu u was tak strzelają
  9. [quote name='mala_czarna']Jesli Selenga skontaktuje się z fundacją, a ta użyczy nam konta to ja jestem własnie za takim rozwiązaniem. Moja niechęć do użyczania konta osobistego spowodowana jest tylko i wyłącznie tym, że takie aukcje, które mają charakter charytatywny są bardziej wiarygodne jeśli fundacja trzyma pieczę nad finansami. Ludzie mogą dziwnie reagować jak numer konta do wpłat należy do zupełnie prywatnej osoby.[/QUOTE] mi się wydaje ze to zalezy co i jak napiszesz w aukcji jesli bedzie jasno i wyraznie napisane gdzie ida pieniazki do kogo i na co to myslę ze wiarygodnosc aukcji wzrasta ja zawsze daję link do watku na dogo gdzie rozliczam się ile pieniązków wpłyneło (jesli te zbierane są na moje konto) ale fakt faktem ze opcja z fundacją jest o wiele bezpieczniejsza
  10. [quote name='blacky764']Ja jak robiłam aukcję na 1000 złotych to allegro wzięło prowizji ponad 40 złotych. A sądzę, że z reklamą nie będzie problemu :D [/QUOTE] ja mam kiepskie doświadczenia z reklamą niestety
  11. [quote name='Selenga']To jest trochę ryzykowna sprawa bo: 1. od osoby prywatnej allegro wymaga zezwolenia z MSWiA na przeprowadzanie zbiórek pieniężnych 2. jeżeli w aukcji będzie podane prywatne konto czy będzie informacja, że kasa trafi do prywatnej osoby, to ktoś na 90% podkabluje, poza tym ludzie bardzo niechętnie uczestniczą w takich aukcjach, zdarza się, że nawet jesli w aukcji jest podana fundacja to i tak dzwonią i sprawdzają czy rzeczywiście dodzwonili się do fundacji, tak więc efekt może być żaden a nieprzyjemności spore 3. jesli w aukcji będzie tylko przesyłka mailowa, to allegro z marszu kasuje taką aukcję (mają automat, który sprawdza) 4. żeby taka aukcja wogóle do kogoś dotarła musi być mocno wyróżniona co w połączeniu z 4% prowizją daje już całkiem sporą kwotę Zaryzykować można i tak jak napisała 3 x jak nikt nie podkabluje to się może udać, tylko czy nie lepiej jest zwrócić się do fundacji o współpracę w tej sprawie? Ja robię aukcje dla fundacji Serce Serc i już wysyłam Adze informację - jeśli uzna, że oferta jest ok ,to może skorzystać. Nie wiem jak w innych fundacjach ale Serce Serc przekazuje 100% zebranych środków na tego psa dla którego były zbierane, a bywa że przekazuje więcej niż 100%... Jedyna trudność, to to że pieniądze są wypłacane na podstawie faktur czy innych tego typu dokumentów, no ale tego się przeskoczyć nie da, to nie jest widzimisię fundacji [/QUOTE] no własnie osoba prywatna musi "obchodzic" (się delikatnie z ) allegro moje aukcje na razie działaja nie miała problemów ale zawsze staram sie aby w aukcji było podane jasno dla kogo pieniądze i staram sie podawać dane kontaktowe do opiekuna psa (Karina jest wyjątkiem, bo dane doastałam jak juz nie mogłam zmieniac nic w tekscie) raz mi sie zdarzyło, ze Pani do mnie dzwoniła ale na zaadzie dowiedziec się co u psa a nie sprawdzic i co dla mnie jest bardzo ważne należy wywiazac sie z aukcji czyli wystawić komentarz i wysłac mailowo bądz fizcznei (jeśli będzie taka otrzeba) dyplomy/cegiełki itp druga wazna sprawwa: reklama!! i jeszcze raz reklama! bez reklamy bedzie wam tylko szkoda ze jakistam % pieniedzy poszłedł na opłacenie allegro
  12. Apsa, nie dałam rady siąśc do allegro zagrzebałam sie w kubraczkach na jajka moze w tyg ale bardziej prawdopodobne ze w weekend 'masakra' z tymi kubrakami ;)
  13. wybór będzie niełatwy obstawiacei te badziej adopcyjne czy największe bidulce albo staruszki?
  14. [quote name='Soema']Tak, jakby ktoś nie wiedział jeszcze to dziś rudzielec Riki pojechał z Anią do domku, do Bydgoszczy:multi:[/QUOTE] wow :) tzn ze została Pusia ? kurcze ona jest taka fajna i nie ma ze nikt sie nie cieszy, wszystcy wstrzymali oddech i czekają w napięciu (mniejszym bądz wiekszym ;)) na nowych hotelowiczów :)
  15. [quote name='KWL']3 x - przepraszam, zrobię tylko ogarnę...(się) z zaległościami.[/QUOTE] fajno by było, wysłałabym przy okazji do ludzi linkę z allegro kariny dlatego sie dpominam jeslio mnie chodzi to nie musi to byc jakiś full wypas i wogóle ale ja to jedynie w paincie umiem składac zdjęcia a to zdaje się ciut przymało ;)
  16. [quote name='AGA35']ale cegiełkowe allegro moga mieć tylko fundacje przerabialiśmy to już[/QUOTE] aga, nie tylko zapraszam do mojego podpisu - allegro kariny prawda jest taka , ze jak nikt was nie podkabluje to mozna robic cegiełkowe ale unikac słowa cegiełka ja sprzedaję zdjęcia, dyplomy itp i podobno - osobiście tego nie doczytalam nigdzie - nie mozna wystawiac rzeczy które maja tylko "wysyłkę mailowa" dlatego ja zawsze piszę tez o wysyłce "fizycznej" liczac na to ze nikt nie bedzie chciał wysyłki fizycznej ale mialam sytuacje ze wysłałam kilka(naście) listów z wydrukowanym na lepsiejszym papierze dyplomem Marleja kolejna prawda o allegro jest taka ze jak nei zrobicie dobrej reklamy to zejdzie mało cegiełek i nie chodzi mi o reklamę na dogo tylko wsród osób z zewnatrz edit: no i nalezy pamietac ze od kazdej sprzedanej cegiełki allegro pobiera prowizję jakies grosze to sa ale zawsze allegro na którym sprzedałam najwiecej cegiełek to w sumie koszt wystawienia plus prowizja od cegiełek wyszło 36 zł lub coś koło tego, nie pamietam juz dokładnie a jesli się nie myslę to udało sie zebrac wówczas coś ok 500 zł (przed odjęciem kosztów allegro)
  17. KWL, morisowa dostałam inf o takim cudzie pamiętam, że był wątek o kaukazach i coś mi świta ze KWL go prowadził (nie wiem czy mo dobrze świta) tutaj jest "wątek" misia: KAUKAZ INOWROCŁAW można go dorzucić na tamten wątek?
  18. [quote name='magda222']Kochane moje,mam strasznie smutną wiadomość... Sara dziś odeszła za Tęczowy Most... Mosii mówi,że nie cierpiała,że to prawdopodobnie serce nie wytrzymało. Saruniu o kurde chciałam wpasc powiedzieć "a kuku" bopora już słuszna a tutaj taka wiadomość :(
  19. o kurcze ale to strasznie wyglada ale teraz powinno być juz tylko lepiej :)
  20. [quote name='gusia0106']Czuję presje ;) Dobra, pójdę, zaczipuję Wszyscy szczęśliwi?:)[/QUOTE] a jak numer czipa będzie ładny to dostaniesz marcepana ;) a ma Marlej pieniązki ? jak dasz mi numer konta to coś wpłace na czipka kurde gusia my się smiejemy, presja presją ale wyobrażasz sobie ze Marlej wraca do schronu a ty o tym nie wiesz? i on tam siedzi tylko sletego ze jest jednym z wielu podobnych do ON Gaba była charakterystyczna chociaz trochę i to ją uratowało a tak to by siedziała bidulka niawiadomo ile w schronie a pseudowłasciciele przesyłaliby pewnie "aktualne" fotki pomijam kwestię wyboru domu, nikt go przeciez nie odda w złe miejsce ale życie róznie się układa i ludzie są rózni zmieniają się zmeinia się ich zycie więc może byc różnie edit, może zrobimy zrzutkę na czipa czipowanie to ok 80 zł (rok temu tyle było, jak dostałam schizy ze Michał gdzies poleci u moich rodziców) czipek michała ma 15 cyferek czyli jedna cyferka to koszt ok 5 zł chce ktoś jakaś cyferkę z czipka?
  21. allegro kariny stoi przypominam się z prośba o reklamę nie chodzi mi zmobilizowanie was do kupowania ale o reklamę aby kupili inni
  22. poszło 35 zł dla Mojo z bazarku wielkanocnego jak dojdą pieniązki prosze o potwierdzenia O TUTAJ - KLIK
  23. poszedł kolejny przelew dla chłopaków: 45 zł z bazarku wielkanocnego jak dojdą prosze o potwierdzenie bazarek jest o tutaj: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/181509-ROZLICZAMY-motylki-i-WIELKANOCNE-JAJCA-na-kaukazy-i-konie-do-16-03-do-22?p=14264102#post14264102"]KLIK[/URL]
  24. [quote name='gusia0106']Możemy zaczipować, ja się nie upieram. Jako zabezpieczenie w razie ucieczki traktuję adresówkę. Ma dwie - jedną na obroży, którą nosi bezwzględnie, i drugą - przy szelkach.[/QUOTE] ja tez się nie upieram ;) kurcze bo ja nie wiem juz sama Marlej jest i bedzie psem szczególnym i nie moze byc tak jak z gaba zeja oddali a nam sciemniali ze moga wstawic zdjecia aktualne jak ona bidulka siedziala w schronisku dobrze ze ja inne dziewczyny z dogo rozpoznały a gdyby miała czipa to by dzwonili do jej opiekunki chyba ze ja coś zle rozumuję ? no no nie moze byc tak ze marlej gdzies zginie i nic nei bedziemy wiedziec nie Marlej edit: dramatyzuję?
  25. [quote name='gusia0106']Na Ciocię 3x - mogę zaczipować :)[/QUOTE] kurcze gusia a jakby on znów spierdzielił? ale nie o to sie boję najbardziej tak jak pisalam po historii Gaby która z chyba ze3 razy lądowała w schronie a tak jakby była zaczipowana to by taka sytuacja nei miala miejsca zwłaszcza jakby była zaczipowana na osobę która ją zna tzn tymczasową opiekunkę to co czipujemy Marleja na Ciebie? :diabloti:
×
×
  • Create New...