Jump to content
Dogomania

3 x

Members
  • Posts

    16146
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 3 x

  1. [quote name='gusia0106']Nie - bo tam są chyba dane właściciela, tak? A on nie ma właściciela ;)[/QUOTE] tak, są dane własciciela u nas jest widoczne imię nazwisko i tel (u nas w sensie czipu michała) z tego co wiem czipa można przepisac wiec co zaczipujemy Marleja?
  2. myśle ze te mniejsze wystarcza mail w profilu ([email protected]) ale to dopiero w weekend siade mysle ze wiecej jak 20-25 fotek nie ma co wrzucac na allegro ?
  3. [quote name='irenaka']Isadory na kaukazach chyba nie było, aż dziw bierze, bo kobitka jest wszędzie:evil_lol:. Nie wiem, czy to dobry pomysł, ale zapytaj Magdy222 o cegiełki, może kogoś ma kto pomoże:shake:.[/QUOTE] poczekam chwilę na KWL i gos jak nie mają czasu to ok rozumiem wiem ze isadora miala jakis bazarek z cegiełkami, najwyzej kupię
  4. [quote name='gusia0106']No nie mówiąc szczerze - zaadresówkowany tylko ;)[/QUOTE] a myslałas o czipnięciu go ?
  5. Taki dla Biafry to trzebaby było ją poprosić o udestepnienie szablonu i zeby wystawiła na swoje konto - fundacji - allegro nie popiera opłat za sprzeadne cegiełki na Bubę mogę przymierzyc się w weekend musze po prostu zobaczyc czy dam rade albo czy gremlinowi starczy cierpliwości zeby przerobic "moj" szablon na wiecej zdjęc ale to w weekend potrzebowalabym tych zdjęc na maila, nie musze byc w jakiejs szalonej rozdzielczości możemy zrobic tak, ze jak nam wyjdzie na bubę to będziemy kombinowac z biafrowym
  6. [quote name='gusia0106']Dużo, za dużo. Dlatego sterylizacja i kastracja to priorytety....[/QUOTE] ja bym jeszcze dodała czipowanie po historii Gaby mam jakiegoś schiza na tym punkcie ale sie hamuję z marudzeniam btw Marlejucha zaczipowany?
  7. [quote name='mala_czarna']Kurka wodna. Przepraszam, że ja tutaj, ale nie wiem gdzie to napisać. Dziewczyny, czy nie wiecie, które Ciotki na Dogo są od jamniorów? Wczoraj na paluchu wypatrzyłam ślicznego jamnika (lub jamniczkę). W kontenerku cichutko siedział - wczoraj też kończyła mu się kwarantanna. :)[/QUOTE] Isadora jest od jamników tak na szybko to ją kojarzę ale jamniki to silnie działająca grupa, mają skarpete itd
  8. czyli ze na bedziemy sprzedawac jako cegiełkę te fotki? a to chyba trochę mało tych cegiełek chyba ze masz więcej takich zdjęc? czy rozumujesz tak, ze zamiast podziekowania wysyłamy dzikie foty - i wtedy jest np wystawionych 300 cegiełek ee własnei mnie oswieciło, ze mozna sprzedac jedną cegiełkę kilku osobom czyli i tak mozna wystawić 300 i wtedy w mailu kupujący informuje które chce fotki tak?
  9. [quote name='morisowa']kwl poinformowany o zamówieniu :diabloti: (Tylko wpierw musi swój komputer odpalić, bo coś mu tam zdechło)[/QUOTE] a można mu tez przekazac prośbę o cegiełkę dla dakoty i freda? (pisalam tez na kaukazach) wysłałabym podziękowanie i od razu zrobiła Karinie reklamę (chociaz i tak pewnie przeczytacie to samo na kaukazach ;))
  10. [quote name='mala_czarna']Jak mnie wkurzysz to będę u Ciebie z Frotką w sobotę. Albo w niedzielę. [B]Mnie tam rybka.[/B] Sama się wproszę, zobaczę, wyniucham.[/QUOTE] no skoro jesteśmy w temacie rybki to powiem tyle: mamy już rybkę, którą będziemy się dzielić z Marlejem Michał na razie bez szału ale wszyscy wiedzą że rybka jest dobra na wszystko ;) ale niewiem kiedy się podzielimy, obiecywac nie bedę ale mamy i pamiętamy o Marleju :)
  11. [quote name='Bjuta']Isadora 7 jest grafikiem. Może pomoże?[/QUOTE] gos i KWL też są zorientowani w temacie deklarowali pomoc zalezy mi teraz na tym bo wysyłając maila z podziękowaniem zalaczyłabym link do kolejnego allegro i tym sposobem moznaby pomóc Karinie noi juz najwyzsza pora coś wysłac nic to, poczekam jeszcze chwilę, najwyżej kupię u isadory bo chyba ma taki bazarek bo nie kojarzę zeby isadora siedziała u kaukazów? chyba ze coś mi się pomytlało co jest bardzo możliwe ;)
  12. [quote name='magdyska25'][B]Dziękuję bardzo za allegro[/B]- rzeczywiście profesjonalne- czytelne, rzeczowe (wysłałam jeszcze swoje dane na PW). [/QUOTE] danych juz nie mogę zmienić, mogę dodac jako dodatkowy opis, który pewnie pojawi się pod całym tekstem wiec sobie daruję, jak ktoś bedzie się kontaktował to przekażę dziewczyny prosze o reklamę, z doświadczenia wiem, ze reklama i jeszcze raz reklama allegro trwa tylko 2 tyg może ktoś może sobie na ten czas wrzucić inf o nim do podpisu ? bez reklamy bedzie guzik nie sprzedaz nie chodzi o to zeby os obecne na watku wykupiły cegiełki ale o to aby kupiło jak najwiecej osób spoza watku a najlepiej spoza dogo ;)
  13. Apsa wytłumacz mi nw pw Twoje pw, no nie zajarzyłam jakoś :oops: a przy okazji, kto zareklamuje allegro Kariny linkiem w podpisie? :cool3:
  14. allegro dla Kariny - otwarte złamanie łapy i miesiac w schronisku bez pomocy wet. watek:[URL="http://www.dogomania.pl/threads/121843-PomA-A-cie-Karinie-OPERACJA-RATOWANIA-A-APY-DA-UG-PROSZAE-O-JEDNORAZOWE-WPA-ATY"]KLIK[/URL] Allegro: [URL="http://www.allegro.pl/item963327372_karina_pomoz_otwarte_zlamnie_lapy.html"]KLIK[/URL] a łapa Kariny goi się tak: [IMG]http://images47.fotosik.pl/270/44dde0fa28992fa1med.jpg[/IMG] a dług w lecznicy ma [B][COLOR="#ff0000"]500 zł [/COLOR][/B]
  15. [quote name='Tora&Faro']No Ty to zawsze człowieka na ziemię sprowadzisz:evil_lol:.....a miało być tak pięknie....:evil_lol:[/QUOTE] moi koledzy w pracy mają takie powiedzenie: "nie ma takiego wagonu, którego nie da się odczepić" ;)
  16. dzisiaj wyszedł przelew dla Bacy i Freda - 50 zł z bazarku skarpetkowego jak dojdą prosze o potwierdzenie na watku bazarkowym [url]http://www.dogomania.pl/threads/181359-ROZLICZAMY-Skarpetki-nA-wki-sztuki-dla-kaukazA-w-i-koni?p=14252351#post14252351[/url] Zuzaneczka, dziękujemu :) ruch u chłopaków się zrobił aż miło :)
  17. koszt zalezy pewnie od tego gdzie operacja robiona plus tego ile narkozy pójdzie i dodatkowego sprzetu no ale operacje to nie wszystkei koszty o czym z gusią obie dobrze wiemy ;) ja tradycyjnie bedę bardzo naległa na to aby guz został wysłany do badania postaram się oczywiście jakoś pomóc
  18. [quote name='irenaka'] Czy mogę prosić o informację jaki ma być koszt tej operacji?[/QUOTE] na watku misi spod toyoty koszty zamkneły sie w okolicach 1 tys leki,operacja, transfuzja krwi, badania itd my za samą operacje zapłaciliśmy ponad 800 zł ale jak juz pisalam, że my bez zadnych zniżek, ot własciciele któryrzy chcą pomóc swojemu zwierzakowi
  19. [quote name='marysia55']wybaczam , bo allegro jest na prawdę profesjonalne :lol: ale tego nie wybaczę :mad::evil_lol:[/QUOTE] czyli wychodze na zero ;) a powaznei to Twoj tekst nie mieścił mi się w moim schemacie zarówno długościowo jak i z ułożenia akapitów stąd moję machlojki tekstowe ;) a wiecie ze juz 10 cegiełek zeszło? :)
  20. kurcze kolejny psiak z guzem śledziony dam znac na watek psów bez śledziony, może stamtad ludziki pomogą konto do wpłat to AFN? czy dopisek "szansa goldenom" jest jednoznaczna z tym, ze pieniązki póhda na Trottera? pytam bo wiem jaki jest koszt operacji - usunięcia guza śledziony nam bez zniżek wyszło ok 2 tys aaa i pamietajcie ze [B]guz nie równa sie nowotwór [/B]
  21. zapraszam na cegiełkowe allegro Kariny Marysiu, tekst musialam odrobinę skrócić i troszkę poprzestawialam akapity, tak, żeby pasował mi do mojego szablonu bo orłem w html'u nie jestem i lecę jednym i prawie tym samym schematem :oops: wycielam jeden akapit - bodajże pierwszy ten o mieczu i pod koniec wstawilam inf o wysokości długu Kariny bo na chwilę obecną pieniązki potrzebne są na pokrycie długu po operacji a nie na sama operację tzn w sumie na operacje ale ze jest juz po to na dług, no wiecie o co mi chodzi pieniązki na poczatku zbierane są na moje konto i potem całośc przelana zostanie na wskazane przez magdyskę25 całośc po odjęciu kosztów allegro (wystawienia jak i sprzedazy cegiełek), i ew kosztów wysyłki (rzeczywistych, wpisalam 3 zł za lis pohttp://www.dogomania.pl/images/smilies/evil_lol.giflecony, ale mam nadzieję, ze nikt sie nie skusi ;)) jesli ktos takowe wpłaci ze wszystkich wpływów z allegro rozlicze się tutaj na watku allegro Karina ma podswietlone wyróznione tzn full wypas - koszt 22 zł z groszami głownie prosze o reklamę, bo my o Karinie wiemy ale musimy sprawić aby dowiedziało się jak najwięcej osób które jej nie zna - jeszcze :evil_lol: czyli jak zwykle [B]reklama dzwignią handlu [/B]:) ps. mam nadzieję, ze nei bedzie zbyt wielu uwag do allegro, bo nie wiem czy dam rade jakoś na bieżaco skorygować :oops: edit: fajnie jakbym jeszcze link podała :evil_lol: [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=963327372"]Allegro Kariny[/URL]
  22. [quote name='mysza 1']Teraz wszyscy wiedzą gdzie mieszka Iwonka :evil_lol:[/QUOTE] i przyjda ukrasc Bruna i Huga ;) zakryj megii zakryj albo zamaz w paincie jakims
  23. [quote name='APSA']524/09 nie załapie sie podczas tej akcji. Teraz są wyprowadzane tylko psy z pawilonów nowej części schroniska - a on jest w tzw. schronisku tymczasowym. Ciekawe, czy kiedyś 'akcja' dojdzie i tam.[/QUOTE] aha [COLOR="#ffffff"]................[/COLOR]
  24. a 524/09 załapał sie na spacer w ramach ogolnoschroniskowego wyprowadzia psów? ew kiedy bedzie jego kolej? bo ja to sie nie orientuję w tych numerkach boksów rejonów itd
  25. [quote name='gusia0106']Olej nie dla nas...trzusteczka byłaby zbyt obciążona Ciociu, na Ciebie też czekamy aż wpadniesz w odwiedziny. I na wujka Gremlina ;)[/QUOTE] a ryblka suszona? tez nie dla Marleja? pomyslimy, zobaczymy, zrobimy marcepana i odwiedzimy :evil_lol:
×
×
  • Create New...