-
Posts
16146 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by 3 x
-
[quote name='Biafra']To już nie rozumiem :shake: Pisałyśmy o cegiełkowych. Ogłoszeń on ma bardzo dużo, ale z takim nastawienie i zachowaniem do ludzi to każdy za niego dziękuje. Potrzebne allegro cegiełkowe, bo nam zdechnie z głodu :-([/QUOTE] asior mozesz cegiełkowe, ja wystawialam na Dakote i Freda pieniazki szły od razu na konto Fundacji. trzeba tylko delikanie obejsc słowo "cegiełka"
-
Kaukaz Mojo – u Biafry - odszedł za TM (*)
3 x replied to KWL's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
piekna opowieść Mojo :) Biafra podziwiam za opanowanie, malutki mojo na spacerze a Ty jak gdyby nigdy nic fotki strzelasz :crazyeye: -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='morisowa'] Ponieważ wpłaty na konto fundacyjne są rozliczane zazwyczaj raz w miesiącu, aby mieć obraz sytuacji na bieżąco poniżej będę zapisywać wpłaty, które na wątku podano jako przelane (ale jeszcze nie potwierdzone przez Biafrę). Nie potwierdzone wpłaty od 15.02.: 7,38 -Bjuta 15 - morisowa (dopłata zwiększonej deklaracji) ___ 22,38 zł[/QUOTE] dopisz 27,50 zł za bazarek czekoladkowy własnie puscilam przelew :) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='morisowa']zgaduj dalej ;)[/QUOTE] czy ja tez mogę brac udziałw zgadywance? ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
dzieki agata 51 na pewno zostanie uzupełnioe w deklaracjach jak tylko się ktoś zjawi kompetenty :) a ja mam kolejny bazarek słodkościowy dla kaukazów komu czekoladki komu? [URL="http://www.dogomania.pl/threads/179907-SA-odkoA-ci-dla-kaukazA-w-pod-opiekAE-Biafry-do-21-02-2010-do-21?p=14110985#post14110985"]<KLIK> krwawica Gremlina ;)[/URL] -
dziewczyny ja nie wiem czy nie wyskocze jak filip z konopii ale Biafra ma na bazarku rybe suszoną i olej z ryb (tran) co podobno dodawany jest do jakis specyfików na poprawe jakosci skóry i siersci ostatnio nie ogarniam wszystkich waszych podopiecznych i nie wiem czy nie macie jakiegś któremu by się to przydało? jakbyscie były zainteresowane to odgrzebię linke do bazarku
-
Biafra bazarek jest tez juz na miau, jakby coś ktoś kupił to bede meldowac na dogo na bazarku. może jest ktoś na miau co mógłby sobie popodrzucac bazarek albo wkleic linka do podpisu ja tam jestem az na jednym watku a i to sporadycznie a wiadomo - reklama dzwignią handlu ;) http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=20&t=107717
-
[quote name='gusia0106']No właśnie z projektorami jest kicha bo nawet jak mają to nie dają. Na ulotki się nie zgodzą tzn. mogą się zgodzić, ale trzeba im będzie za to zapłacić. Bardziej właśnie chodziło mi o taką formę, że daję chłopakom, oni z tym jadą i rozstawiają. Nie wymaga to specjalnego zaangażowania po ich stronie i jest łatwe do wykonania.[/QUOTE] mozna zainwestowac w taki stojak z pleksi co sie wstawia plakat a wogole to co innego mi chodzi po głowie ale to wieczorem poznym jak wróce do domu i obgadam z gremlinem czy da rade pomóc ;)
-
[quote name='__Lara']Przepraszam za opóźnienia, zatrułam się, i nie jestem w stanie teraz zrobić ogłoszeń nowych. Ale postaram się jak najszybciej.[/QUOTE] ja znów cierpię na brak czasu a nadmiar pracy w pracy ale jestem tez trochę spokojniejsza o finanse, bo szczeniaków została połowa wiec bedzie o poleowe mniej jedzenia szło (mam nadzieję ;)) i tez musze przysiasc do ogłoszeń moze jutro sie uda
-
Kiedy po deszczu wychodzi słońce - czyli historia Morgany
3 x replied to LALUNA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Sunia sunia , sunia mopopies -
[B]Gustlik, Diabla, Filutek i Buba[/B] one potrzebują ogłoszeń
-
[quote name='Soema']Najlepszy to projektor.. czasem mają w klubach takie, można pytać. Bo innego wyjścia na ten moment nie widzę.. ale zobaczę, jak przestanę beczę, o:eviltong: musiałyby być plakaty i kilka ulotek przy wyjściu i koło sceny..:hmmmm:[/QUOTE] duzy plakat który pokażą ze sceny i ulotki ulotki można wydrukowac wszedzie gorzej z plakatem
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bjuta']Ja mam takie doświadczenia z dogo - nowi ludzie czytają tylko pierwszą i ostatnią stronę wątku - na pierwszej nie ma czytelnie podanej informacji o deklaracjach - to znaczy są, ale trzeba je wyszukać. Dlatego - jak zbieram na jakiegoś "swojego" psa - co 10 postów ponawiam ten sam nudny post z deklaracjami i zdjęciem (Freda znalazłam tylko to jedno jedyne) - żeby nowi ludzie widzieli namacalnie najważniejsze info. Zaraz zmniejszę foty.[/QUOTE] aaaaa teraz łapię ale foty to faktycznie jakby były mniejsze byłoby chyba czytelniej pierwsza strona - faktycznie trzeba wiedziec gdzie szukac zeby sie dopatrzec ile jest dlugu a ile deklaracji -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Bjuta mam prośbę mozesz zmniejszyć zdjecia chłopaków które wklejasz z każdym rozliczeniem i tak wogóle to dlaczego co chwilę wklejasz całe rozliczenie?coś przegapiłam, to jakas zorganizowana akcja? nie czepiam ale po prostu chyba nie łapię :oops: -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
cegiełka Freda i Dakoty moze byc zbiorcza oryginały Mojo podeślemy jutro -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
nie wiem czy to wazna uwaga bo się nie znam ale zeby jak wydrukuję w formacie "zdjęcia" czyli 10x15 zeby było czytelne bo moze wyjdzie ze faktycznie komus zapakuję w kopertę i wyślę -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
gdzies czytalam (u mojo??) ze gos sie problemowała z netem a ze i ja czasu za duzo nie mam to sie odwlekało :oops: to miał(a) byc dyplom/cgiełka czyli forma podziękowania za allegro allegro dotyczyło Dakoty i Freda wiec najlepiej z ich zdjęciem(ami) a tekst? zwykłe dziękuję gdzieś wczesniej wklejałam jak wygladały Marlejowe dyplomy marlej miał takie: [url]http://img156.imageshack.us/img156/8794/marley01.jpg[/url] chodziło o to ze jak ktoś wpłacił za wysyłkę to drukowałam i wysyłałam ale u Biafry nie wyglada zeby były wpłaty za wysyłkę ale musze dokładnie przeanalizowac wpłaty allegrowe albo jak ktoś wpłacił 2 x więcej to tez bym wydrukowała i wysłała jakby ktoś coś zrobił to poproszę na maila (w profilu) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
gos co Ci logowanie nie działa mam pytanie uda się jakies te dyplomiki wydziergac? pasowałby mi juz roliczać powoli allegro -
Kraków- Bambuś szczeniaczek szuka nowego kochajacego domku!!!
3 x replied to kajkaw's topic in Już w nowym domu
[quote name='kajkaw']czsem jest u mojej mamy ona ma dom z ogrodem a tak to u mnie w mieszkaniu. z czystoscia jeszcze bywa różnie, ale czynimy postepy. jest nauczony zostwac sam w mieszkaniu[/QUOTE] i rozumiem, ze wtedy nie niszczy ? czystosc to kwestia nauczenia a chcecie go oddac po prostu w dobre ręce (z możliwością widywania) czy poza tym muszą być jeszcze spełnione inne warunki? bo nie ukrywajmy bernenczyki sa duzymi psami nam się trafił z michałem ze dodatkowo jest pier_dołą tak naprawde małowymagajaca poza tym, ze nie niszczy nie narzeka tez na mały metraz i na 9-10 godzinna nieobecnośc opiekunów w mieszkaniu (bo tyle trzeba liczyc z dojazadmi do pracy niestety) myślę, kombinuję dam znać berneńczykolubnym żeby nie trafił do dobrych rąk które będą go rozmnażac a Gremlin mnie kusi ;( ale tak jak pisalam wyzej moim zdaniem jest więcej przeciw niż za -
Kraków- Bambuś szczeniaczek szuka nowego kochajacego domku!!!
3 x replied to kajkaw's topic in Już w nowym domu
ech niestety chciec to nie zawsze móc a szkoda gameta chwycił za serce bo czemu miałby nie chwycić ale moim zdaniem jest więcej przeciw niż za Gremlin jest większym optymistą i myśli ja niestety nie (o optymizmie piszę nie o mysleniu ;)) przykro mi bo jest uroczy i faktycznie tak samo niesymetryczny na pycholu jak nasz bezśledzionowiec a jak on zachowuje się w domu? wiem ze to szczeniak i ma prawo do rozrbiania zachowuje już może czystość mieszkacie w domu z ogrodem czy mieszkaniu? chodzi mi o to jakie warunki ma obecnie psiak czyli do czego jest przyzwyczajony?