Jump to content
Dogomania

3 x

Members
  • Posts

    16146
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 3 x

  1. czy zestawienie wplat a raczej wydatków na pierwszej stronie jest aktualne? coś mi się ubzdurało, ze Karina ma conajmniej o 100 zł większy dług
  2. [quote name='ALMA2'] Pani Irenka dostałą równiez druga paczkę z liścikiem. Były tam między innymi ciasteczka, przy których pomagał Piotruś, i nie wiem czy dobrze zrozumiałam szydełkowe osłonki na jajeczka. Rekcja Pani Irenki - mówiła, że bardzo się wzrószyła, że to przyjemnie otwierac paczki. Wiecie jak mi wymieniała co dostała - nie wiem jak to opisać. Była bardzo zadowolona i tak ciepło sie o tym wypowiadała. to teraz ja sprostuję szydełkowe osłonki na jajka pani Irenka dostała tego typu: Kubraczki na jajka tylko w radosnych kolorach czyli zółte pomaranczowe i różowe ciasteczkowy Piotrus który nie pomagał a ZROBIŁ "prawie marcepana" to dogomaniacki Gremlin, któremu zaraz podeslę linkę, żeby pokazać jak pani Irenka o nim ładnie mówi "Piotruś" ;) ale z tego wnioskuję ze pani Irena odczytała mój liścik, bo szczerze powiem ze starałam się pisać wyraźnie i w miarę dużą "czcionką" bo bałam się, że moze pisanego pisma nie bedzie w stanie przeczytac, a nie chciałam wysyłać listu drukowanego z worlda.
  3. [quote name='Soema']Jesteśmy.. padnięte. Przyjechały z Ciaputką i pogryzioną Mandarynką, dwa Boguszaki. Rudy Linio i gruuuba Asia.[B] Zdjęcia pewnie jutro.[/B][/QUOTE] to ja sobie przycupnę i poczekam ;)
  4. kurcze, fajnie by było jakby moja przesyłka doszła zdałabyś relacje z reakcji pani Irenki :loveu:
  5. już w środę kończy się allegro kariny jesli ktoś ma pomysł na jakąs reklamę to myslę, że najwyższa pora go zrealizowac ;)
  6. [quote name='gusia0106']Dom schadzek na Was czeka :cool3: Bo i Gremlin do niego chadza :cool3: Nie pozdrowiłam bo tak się cieszyłam, że Ich widzę, że w ogóle coś bredziłam od rzeczy :evil_lol:[/QUOTE] fizio ;) jak nic fizio :sweetCyb::sweetCyb:
  7. gusia przepraszam, ale to co mi się nasuneło pierwsze na myśl to ze ty jakis dom schadzem prowadzisz nie tak dawno czytałam ze Tora ma byc u ciebie mała czarna zdaje się, że się też wybiera zaproszeń co niemiara na wątku i olaboga, sama w tym procederze uczestnicze :evil_lol: super że się Państwo Grażynkowie zmaterializowali :) i dobrze ze Pan Grazynek nosi pieniązki w spodniach ;) mam nadzieję ze pozdrowiłas ich od nas?
  8. wysłałam dzisiaj do pani Ireny mini paczuszkę wielkanocną, poleconym priorytetem ( mam nadzieję, ze nie będzie problemu z odbiorem) pani na poczcie powiedziała, ze najpóźniej w czwartek powinna być skrobnęłam też krótki liścik, zeby wiedziała ze to z dogomanii ;) jakby ktoś rozmawiał z Pania Ireną albo się widział to proszę przekazać zeby w zadnym wypadku nie odsyłała "opakwania" bo sobie pomyslalam, ze jak Pani Irena tak chętnie wszystkim odpisuje to jeszcze zechce mi odełac pudełko "pośledziowe" a to zuepłenie niepotrzebny koszt by był
  9. Aniu Twoj link nei działa ale chyba znalazłam watek: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/182601-PRZEA-YJE-CZY-NIE-to-zaleA-y-teA-od-nas-Drastyczne-zdjecia"]http://www.dogomania.pl/threads/182601-PRZEA-YJE-CZY-NIE-to-zaleA-y-teA-od-nas-Drastyczne-zdjecia[/URL]
  10. proszę, podlinkowany [URL="http://www.dogomania.pl/threads/182610-Puchata-kulka-i-sznaucerka-miniatura-POTRZEBNY-TRANSPORT-SA-UPSK-SZCZECIN-i"][IMG]http://tnij.org/puchaty1[/IMG][/URL]
  11. to wam powiem dziewczyny, ze macie kawałek drogi mi to się marzy jakis duzy i kudłaty ale co ja tam mam do powiedzenia :hmmmm: zreszta chyba u Ani jest przewidziane miejsce na kilka mniejszych :) juz wiem najlepiej to weżcie te które trzeba :) nieźle to sobie wymyśliłam :sweetCyb:
  12. [quote name='Soema']:niewiem: kiepsko, kiepsko...[/QUOTE] no podurniały :evil_lol: źle im, że im dobrze na wątku ;) soema to już jutro? (żeby nie było ze nikt się nie interesi nowymi hotelowiczami ;))
  13. kurcze az chyba jak wróce do domu to powącham Micha jakiegoś fizia macie i juz :stupid: :eek2:
  14. [quote name='gusia0106']Ubraniowy, biżuteriowy i książkowy na pewno. A co nam się jeszcze urodzi po drodze to nie wiem ;)[/QUOTE] to jak coś znajdę to przywiozę fotki ;)
  15. [quote name='gusia0106'][B]Glizda żyje ;)[/B] Oto dowody - marnej jakości bo z komóry [/QUOTE] i tak przyjadę na kontrolę :evil_lol: jakie bazarki będziecie robić? kosmetyczny, ubraniowy, bizuteryjny, torebkowy? czy jaki?
  16. [quote name='gusia0106'] Mysza - zgadnij z jakiego miasta jest Pani od maila? :evil_lol:[/QUOTE] mysza nie mysza ale ja tez pozgaduję ;) Pani jest z Chrząszczyżewoszczyc, powiat Łękołody ;)
  17. spływają mi kolejne pieniązki z allegro ale to ciagle bedzie kropla w morzu potrzeb nieustająco niezmiennie i monotematycznie zachęcam do reklamowania allegro Kariny :)
  18. a co to jest to małe coś z Pusią? swoją drogą to pusia jest cudna
  19. [quote name='Klaudus__'][I]Ale opierniczu nie uniną :P Szwy, kołtuny,pazurki :mad: hehe[/I][/QUOTE] zalezy pewnei kiedy im zagineła
  20. [quote name='Soema']Tak jak wszystkich innych.... :( na każdą rasę była kiedyś moda i mamy teraz tego echo.. ONki, lata 80., boksie, asty..... no i teraz się zaczynają berneńczyki, labki, yorki. Wszystko ludzie potrafią zniszczyć :shake:[/QUOTE] ech do d... to wszystko dobrze jakby własciciele psicy sie znalezli jest cudna :)
  21. [quote name='Soema']O kurczę... oby to byli oni.. Ale jaki to przypadek, że dwa berneńczyki....:shake:[/QUOTE] ja do niedawna myslalam,ze bernenczyki to mało znana rasa ale co jakis czas pojawiaja sie na dogo i berneńczyki kurde to takie idealne psiaki jak mozna sie ich pozbywac ech :(
  22. na pewno z rybką dla Marleja rozumiem, ze lepiej dla wszystkich zeby być bez Michulca? bo coś sobie chłopaki ostatnio do gustu nie przypadli a nasz emeryt miał i tak w ostatnim poł roku za duzo nowych wrazeń ;)
  23. [quote name='gusia0106']Pijaki same wkoło ;) A jak sobie życzycie :) Dzisiaj tylko i jutro po południu mnie nie będzie. Ale może Glizducha Wam otworzy ;)[/QUOTE] nam jak nam ale dla Michała to może i drzwi by przegryzł ;) a tak poważnie to weekend nam pasuje, bo zaniem się popołudniu ogarniemy to się poźny wieczór robi a ja leniwiec domowy jest i jak juz się doczłapię do siebie to juz mi się nie chce łazikowac dalej ;)
  24. to ja tez sobie dzisiaj coś machnę na zdrowie pani Grazynki ;) btw czy wizyta kontrolna w DT ma być zapowiedziana czy ma być niespodzianką? bo my mamy tą rybkę dla Marleja :)
  25. kurcze nie zdziwiłabym się gdyby była rodowodowa
×
×
  • Create New...