Jump to content
Dogomania

3 x

Members
  • Posts

    16146
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 3 x

  1. [quote name='KWL']Wielkopsy Biafry dziękują serdecznie ! :-) Miło się nam dziś dzień na wątku zaczyna - czy utrzymamy ten trend ?[/QUOTE] oby :) [COLOR=white]............[/COLOR]
  2. doszła wpłata od HAPPY-MAMAS - 30 zł dziękuję :) gosia.marta wysyłam pw z numerem konta dziękuję :) i jeszcze jedno niewykorzystane na szczeniaki pieniązki będa przelane na jakąś psią bidę co zostanie tutaj jasno i wyrażnie napisane żeby nie było niedomówień chyba ze ktoś wyraznie zaznaczy ze żada zwrotu na swoje konto mam nadzieję, ze szczeniaki się w miare szybko wyadoptują i będzie spokoj
  3. [quote name='magda222']Heloł cioteczki ... Gdzie jesteście :candle: [/QUOTE] tutaj w twoim monitorze ;)
  4. [quote name='marlenka']3X niec te pieniądze co sa ida na hotel a jak zabraknie karmy to ja kupię . Nie kupuj karmy Kostek napisze jak sie bedzie kończyła to ja kupię i zawioze . Niech będą pieniadze na hotel , żebys nie musiała na rzesach stawać :evil_lol:[/QUOTE] dziekuję :) rozumiem, ze jestes w kontakcie z Kostek? przypuszczam, ze karma skończy się w przyszłym tyg, gdzies w połowie moze pod koniec teraz powinna przyjśc na dniach od gosi.marty ja dokupilam od siebie i dowiozłam 3 kg, takze teraz maja ja mogę byc u nich za w weekend, a potem niestety przez dwa tyg nie ale może wówczas bedą już w swoich domach anita, numr konta poszedł dziękuję bardzo :) zdjęc niestety nie mogę wydrukowac gdyz jestem na wyjezdzie tydzień w tydzień z ograniczonym dostępem do urzadzeń biurowych
  5. a ja tyle biadoliłam, ze nam utrzymanie emeryta po operacji wzrosło a tutaj wystarczyło przejsc na dietę marleja i git by było ;)
  6. [quote name='gusia0106']Dostaliśmy 6 :) Daję mu na zmianę z puchami, a [B]że karmię go raz w tygodniu[/B] to mamy zapas :evil_lol:[/QUOTE] to tak jak ja moje wacki ;) ale jeśli chodzi o psa z niedowaga to chyba ciut za rzadko? :eviltong:
  7. [quote name='gusia0106']Skąd;) Mamy jeszcze całe 5 ;)[/QUOTE] to czemu mu nie dajesz? :mad: za duzo to ich nie dostaliscie tym razem :oops:
  8. [quote name='gusia0106'] Ale póki co mamy i jedzenie i pieniądze[/QUOTE] jakby trzeba było nowe allegro to mogę podrasowac stare i puscic jeszcze raz tylko dajcie znac bo ja jaka ostatnio wyłaczona jestem btw kiełbaski wyszły juz ?
  9. cudowny chłopak :) zeby jeszcze tylko sie tak na michaśka nie szczerzył ;) gusia a karma do kiedy wam wystarczy? bo jeśli idzie o finanse to jak zakupisz znów wór karmy dla marleja to bedzie chłopak na zero praktycznie wiec mysza niekoniecznie sfisiowala
  10. [quote name='scarabae']Dorobiłam ogłoszenia dla szczyli (prócz Gabi, która ma iść do domku swojego): [URL="http://www.sprzedasz.pl/"]www.sprzedasz.pl[/URL] [URL="http://www.e-zwierzak.pl/"]http://www.e-zwierzak.pl[/URL] [URL]http://www.olx.pl/[/URL] [URL]http://www.petworld.pl/[/URL][/QUOTE] dziekuje :)
  11. [quote name='gusia0106']I jeszcze jeden mail od Piotra, skąd ja wezmę takie cudo;) Agnieszka, zaopatrzcie się do następnego spotkania w cichy kliker, np taki: [URL]http://www.sklep.mampsa.pl/?p=productsMore&iProduct=238&sName=iClick--kliker-nowej-generacji[/URL][/QUOTE] jest na allegro za 15 zł z przesyłką 10 zł jak znacie kogoś z poznania to pewnei duzo duzo taniej byłoby odebrac osobiście i wysłac [url]http://www.allegro.pl/item904413055_iclick_rewolucyjny_kliker_do_szkolenia_psa_z_usa.html[/url] btw kiedy nastepne spotkanie?
  12. [quote name='marlenka']Wreszcie powiało optymizmem :) oby tak dalej , pozytywne myślenie to połowa sukcesu :)[/QUOTE] a ja bede monotematyczna moim optymizmem psiaki się nie najedza a jak widzisz ogłoszenia są, bo kilka osob je ogłasza może i dramatyzuję ale to ja (i pewnie Kostek) za tydzień zapłacę za hotel i to ja napisze ze psiaki mają zero na koncie i co wtedy? optymizm na niewiele się zda po prostu nie wierze ze w tydzień wszystkie znajda domy
  13. dziękuję :) juz wklejam linka do drugiego postu
  14. [quote name='marlenka']oki rozumiem ,ale po co ten nerwowy nastrój ???? Naprawdę ja czytam wątek od początku i było miło , poźniej awantura , potem zaczeło wracać do normy a teraz przerażenie . I tak jak napisałam to sa szczenieta które Kostek wczesniej opłacała z własnej kasy i myslę ze jak się nawet nie znajdą dla niech domki i kasa nie ma co poanikować . Kostek weź się odezwij i napisz ze nie dasz maluchom zginąc . Naprawdę jak wejdzie ktoś na watek 1 raz i przeczyta te posty to ucieknie gdzie pierprz rośnie ... może zdarzy się cud i maluchy znajdą domki ????[/QUOTE] wczesniej z tego co ja się orientuję, psy były w bezpłatnym DT (nie móię tutaj o pobycie u Ewy B) ale w wyniku tego że starszy Pan zachorował psy zostały stamtad zabrane potem była afera ze sa u Ewy B i jedynym rozwiązaniem był hotel albo lincz Kostek na dogo nie sądzę aby Kostek wypieła się na psy ale prawda jest taka jaka jest mamy pieniądze na tydzień i niezależnie od tego czy panikuję na watku czy nie psy musża jeść a anprwde nie wierze w cud adopcyjny czyli 8 psów w tydzień i tak uwazam ze jest spory sukces ze z 15 sztuk zostało tylko 8 i w tym wypadku uważam, ze najlepszym rozwiązaniem jest zdobycie pieniędzy na utrzymanie psiaków
  15. [quote name='anita_happy']zróbcie sobie bazarek....ja daje WYKONANIE 10 banerów... 15 zł - baner 250 pxl 10 zł - baner 150 pxl[/QUOTE] anito czy byłabyś w stanie założyć taki bazarek? jako osoba która oferuje usługi?
  16. [quote name='marlenka'][B]3X może zamiast pisac cały czas o deklaracjach[/B][B] troszke ogłoszeń byś napisała [/B], wiem ze ogłoszenia pomagają w adopcjach , i od razu uprzedzam Twoje pytanie bo ja mam 8 psów do ogłaszania więc przy szczylkach niestety nie pomoge .[/QUOTE] tez wiem, ze ogłoszanie pomagają w adopcjach bo niby skad ludzie maja się dowiedziec o psach? nie wiem czy zauważyłaś, że jestem jedną z raptem 4 czy 5 osob które ogłaszają psiaki niestety nie licze na cud ze w ciagu tyg wszystkie uda się wyadoptowac stad mój nacisk na deklaracje a ogłoszenia sukcesywnie są przeze mnie robione (i jeszcze kilka osób, którym dziękuję)
  17. dziękuję za banerki podlinkowalam i wrzuciłam do drugiego postu [B][COLOR="#ff0000"]nadal nie mamy [SIZE="5"]ŻADNEJ [/SIZE]deklaracji [/COLOR][/B]
  18. [quote name='marti14']Mam nadzieję że wszystko sie ułoży...chociaż przyznam że będzie ciężko....ale nie ma tego złego...pocieszam się...:( Moniak .....jest cudowna dziewczyną....i jeśli będę musiała kiedykolwiek szukać jej innego domu...zapewniam że postaram się aby została przynajmniej blisko mnie...narazie jest u nas...niech rośnie zdrowo....oficjalnie...nie szukam już dla niej domu....bo chyba sama go wybrała:) pozdr wszystkich[/QUOTE] super wieści :)
  19. E-S - nie wiem, nie znam się ale dziękuję za uwagę :) przypominam (tak wiem, jestem monotematyczna) [SIZE="5"][B][COLOR="#ff0000"]POTRZEBNE PIENIĄDZE [/COLOR][/B][/SIZE] deklaracje stałe, bądź jednorazowe wpłaty
  20. i na koniec największe chojraki razem: Gabi Diabla i Gustlik w mniejszej budzie [IMG]http://img704.imageshack.us/img704/5798/20100207allgabigustliki.jpg[/IMG]
  21. [B]GABI i GUSTLIK[/B] [B][COLOR="#800080"]GABI[/COLOR][/B] nadal najmniejsza takie w sumie nie wiem co z zachowania bo najpierw skakala a potem się chowała do budy w pewnym momencie jak juz chwilę siedzielismy w kojcu z nimi to zauwazylam ze jako jedyna na nas szczekala schowała się miedzy budami i szczekała na pewno nie jest tak nieśmiała jak Diabla ale nie jest tez tak wylewna jak Buba siega ponizej kolan, jest najmniejsza [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/5541/20100207gabi1.jpg[/IMG] [B][COLOR="#800080"]GUSTLIK[/COLOR][/B] moja słabość najbardziej nieśmiały/przestraszony z budy wyciagany prawie siłą zapiety na smycz i obrożę chował się zaraz do budy skad znów był wyciagany (żeby odpiąć obroże) nie biegał, nie skakał nie rozdawał buziaków najbardziej potrzebuje swojego czowieka i domu moim zdaniem DT dla niego to moje marzenie dla niego i Diabli bo oni są najbardziej bojaźliwi sięga poniżej kolan ma brązowy nos :) [IMG]http://img191.imageshack.us/img191/5018/20100207gustlik1.jpg[/IMG] i kilka zdjęc Gabi i Gustlika razem [IMG]http://img46.imageshack.us/img46/5306/20100207allgabiigustlik.jpg[/IMG] [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/5306/20100207allgabiigustlik.jpg[/IMG] [IMG]http://img46.imageshack.us/img46/9917/20100207allgabiigustlikb.jpg[/IMG]
  22. [B][COLOR="#800080"]DIABLA[/COLOR][/B] najwieksza i bardzo bardzo nieśmiała ale daje się przekonac za smaczkami i resztą bandy wychodzi z budy nie rozdaje buziaków nie skacze ale daje sie przekonac do wyjscia z budy i zasmakowania gryzaków kupilismy obroże regulowana i tak jak małym typu milano czy murka obroza schodziła przez głowe na najmniejszym obwodzie oczywiście jak się trochę pogimnastykowały tak dla Diabli musialam ja poszerzac sięga mniej więcej do kolan [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/9170/20100207diabla1.jpg[/IMG] [IMG]http://img704.imageshack.us/img704/2140/20100207diabla2.jpg[/IMG] [IMG]http://img29.imageshack.us/img29/4846/20100207diabla3.jpg[/IMG] [IMG]http://img709.imageshack.us/img709/7554/20100207diabla4.jpg[/IMG]
  23. mru chyba miala kiedys takie na bazarku ile wogóle takie cudo kosztuje?
  24. urodziwe nieurodziwe sa bez kasy a ja jestem bez pomysłów przepraszam ale mam strasznie kiepski dzień - jaksobie uświadomiłam po przyjezdzie od nich w jakiej jestesmy dupie mamy dwa podlinkowane banerki, dzięki Gremlinowi moze ktoś sie skusi : (sa tez w drugim poscie) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/175410-8-szczeniAE-t-w-hoteliku-pod-WarszawAE-szuka-domu-NOWE-ZDJECIA-potrzebne-ogloszenia"][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/3612/gustlik002.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/175410-8-szczeniAE-t-w-hoteliku-pod-WarszawAE-szuka-domu-NOWE-ZDJECIA-potrzebne-ogloszenia"][IMG]http://img684.imageshack.us/img684/8829/wanted001m.jpg[/IMG][/URL]
  25. [B][COLOR="#800080"]MILANO[/COLOR][/B] drobna zdystansowana ale ciekawska suczka nie skakala po nas ale cały czas ie kreciła i np stawala na dwóch łapach za buda i obserwowala drobna delikatna siega ponizej kolana [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/1912/20100207milano1.jpg[/IMG] [IMG]http://img30.imageshack.us/img30/6930/20100207milano2.jpg[/IMG] [IMG]http://img695.imageshack.us/img695/1644/20100207milano3.jpg[/IMG] edit: coś mi się pierdzieli z netem lbo kompem reszta zdjęc jutro została Gabi Diabla i Gustlik
×
×
  • Create New...