Jump to content
Dogomania

3 x

Members
  • Posts

    16146
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 3 x

  1. chce zrobic Mojo allegro - "cegiełkowe" ale jeszcze nie wysłałam podziękowania za allegro Freda i Dakoty bo nie mam ciagle kilku słów o Fredzie ;) bo o dakocie juz mam i to takie , ze mi szczeka opadła ;) a jak napisze podziekowanie to na końcu wspomnę o nowym allegro Mojo ;) reklama dzwignią handlu ;)
  2. kurcze nadziwic sie nie mogę ze Puśka nie ma jeszcze domu śliczna jest :)
  3. piękna jest :) Biafra mogę prosić zdjęcia na maila ? w wiadomym celu ;) i kilka słów o Fredzie bedzie jak znalazł do reklamy allegro Mojo do którego sie przymierzamy ;)
  4. [quote name='Ewanka']Marlej farciarz, a do tego bardzo fotogeniczny ... ale rzeczywiście, w oczach melancholia pozostała, a może już taka jego uroda :)[/QUOTE] kurcze fajnei wam ja tam zadnych zdjęc nie widze :evil_lol:
  5. [quote name='KrystynaS']Ja też, ale trzeba Jej dać czas. Pewnego dnia będzie tu z nami.[/QUOTE] no myslę,nikt tak nie umie motywowac do podpisywania listy jak Marysia :diabloti:
  6. [quote name='gusia0106']Melduję się po chwilowej niedyspozycji ;) Zdjęcią usiłuję w grać - [B]zakochacie się jak nic[/B];)[/QUOTE] [COLOR="#c0c0c0"]mi tam wystarczy że ty się zakochałaś ;) (grzeczna jestem :oops:)[/COLOR] edit: moe powinnam edytowac ten post bo za kare zdjęc nei bedzie :crazyeye: edit dwa: prawie edytowalam post ;)
  7. [quote name='mysza 1']Na konto Urwisa. Podać?[/QUOTE] poszło 35 zł po 5 dla kazdego :) edit: i własnie sobie uświadomiłam, ze nei podałam nicku tytuł przelewu to szczeniaki i mama czy jakoś tak od małgorzata h.
  8. ogarnełam się i podsumowałam allegro wszystkim wpłacającym tj: [B][COLOR="#800080"]KTK1; maria55_2008; MA-RI-TA; zatopiona; Agnieszka-00 ; Julencja_2009; barbara6a9; malgorzata_arak; krejzol74; PBogobowicz; kutnerek; MANDANTAL; spominkiewicz; Sylwia_L-2; Aguuu_uu [/COLOR][/B] bardzo dziękuję :) na konto wpłyneło [B]322 zł [/B] allegro kosztowało [B]35,15 zł[/B] jedna osoba nie wpłaciła, jedna wpłaciła mniej, kilka wpłaciło więcj chyba 3 os. zapłaciły za wysyłkę na konto Kariny przelewam [COLOR="#ff0000"][SIZE="4"][B]300 zł [/B][/SIZE][/COLOR] gorąca prośba do grafików - kto zrobi dyplom?? znajdzie się ktoś tutaj czy mam(y) szukac gdzie indziej?
  9. [quote name='mysza 1']Na konto Urwisa. Podać?[/QUOTE] podac [COLOR="#ffffff"].......... [/COLOR]
  10. [quote name='RenW']A Wiecie, zbiegiem okoliczności przelew dokonywałam dzisiaj w banku. Pani kasjerka zainteresowanie okazała, więc opowiedziałam jej całą historię.:cool3::lol::lol: Pani pochwaliła mnie - za wpłatę.:lol: Was także - za całokształt.:multi::multi: I kazała Was wszystkich pozdrowić.:loveu::loveu:[/QUOTE] a w końcu na jakie konto zbierane są pieniązki? bo chyba nie nadrobię wszystkich zaległości w czytaniu :oops:
  11. biedny Baca jak mi dzisiaj przyjedzie aparat zrobię bazarek dla chłopaka oczywiście będzie to kropla w morzu potrzeb ale zawsze coś ktoś może się jeszcze dorzuci do leczenia chłopaka ? kurde nie dośc, że mają długi jak stad w piz*u to jeszcze teraz 600 zł za leczenie
  12. myślę, ze warto tam napisac o ew bezpłatnym transporcie bo Toffikowa dopytuje się czy pies jest w wielkopolce a przecie transport to ni problem (no dobra czasami ale zawsze do przezwyciężenia) a szkoda zeby sunia traciła szanse tylko dlatego ze nie jest w wielkopolsce
  13. [quote name='gusia0106']:lol!::biggrina::ghost_2::roflt::roflt::roflt: Ty jednak na 100% nie jesteś normalna :evil_lol:[/QUOTE] ale tu teraz to nie o moją normalnośc chodzi tylko o grzecznośc a jestem grzeczna ;)
  14. [quote name='gusia0106']No ale cholera huk był.[/QUOTE] może to był kot z petardą i się przestraszył i buchną petardą ;) stad huk ;) a jak juz jestesmy przy jechaniu to wracajac wczoraj od rodziców jechał przed nami spory kawałek taki mały samochodzik tylko dziwnym zygzaczkiem niby się miescił w swoim pasie ale jakoś tak chaotycznie na szczescie, dla nas zapewne, nie zblizyliśmy się do niego zbytnio ale jakis inny kierowca spełnił swój obywatelski obowiązek, bo jak tak za nim jechaliśmy kawałek to po wjechaniu do Kurowa zaraz na poczatku zobaczylismy własnie ten mały samochodzik zatrzymany przez policję nie rozumiem jak mozna pod wpływem % prowadzić auto i to nie ze do sklepu po flache tylko kurna na miedzymiastowej trasie :shake::shake::shake:
  15. [quote name='magda222']Marysiu nasza kochana... [B]Nasza szefowo z wątku Saruni...[/B] Nasze serca są z Tobą... Nasze myśli są przy Tobie... :calus: Wysyłamy Ci dużo ciepła i siły...[/QUOTE] skoro wątek Sary został "wyciągnięty" to i ja melduję się podpisać listę co prawda nie w nocy ale spac mi się chce to tak jakby w nocy było ;) do powyższego co napisała Magda dorzucam uśmiech :) jak stad do Ciebie ;)
  16. dobra, jestem grzeczna nic nie mówię :razz:
  17. na Jagódkę można tez bezpośrednio wpłacac, na knto Fundacji Promyk - jest to OPP, konto podane jest na pierwszej stronie wątku Jagódki :)
  18. [quote name='andzia69'] czy Marlejek juz nie szuka domu?:diabloti:[/QUOTE] tutaj zdania sa podzielone wszyscy kontra gusia :evil_lol:
  19. [quote name='mysza 1']Niezły jest, naprawdę. Aha, zapomniałabym- Brunek u nas zostaje, już go nie oddamy. I niech nikt mi nie mówi o braniu psów na tymczas. ;) A w kwestii trawy- znowu będziemy siać ale i tak niewiele wyrośnie...[/QUOTE] gratuluje mysza :) chociaz coby tutaj nie mówic chyba nikt nie spodziewał się inaczej :) śliczną ma sierść Brunek :)
  20. cudna Mona :) marti dziękuję ze tak wszystko super znią zorganizowałas :)
  21. jaka cudowna morducha :loveu:
  22. dzisiaj poszła deklracja dla Mojo co taka cisza u chłoptasia?
  23. poszła dzisiaj deklaracja dla Bacy i oddzielny przelew dla Freda zmieniłam dane przelewu i od dzisiaj przelewam po 10 zł na każdego z chłopaków - czyli dodatkowo deklaruję 10 zł/m-c na FREDA (na razie ustawiłam do października)
  24. [quote name='Nutusia']Ma to po Pańci!:loveu: Niestety, upór też...:diabloti:[/QUOTE] dokładnie potwierdzam, gusia brała marcepana od "obcych" :diabloti: [COLOR="#808080"](i tak juz mam przechlapane ;))[/COLOR]
  25. kurcze sama bym sobie poszła z Marlejem na spacer :) ale w świetle tego co wczoraj pisałam istnieje uzasadniona obawa ze z Marlejem mogłabym wrócić ale do mnie bo gusi mieszkanie stałoby sie nagle niedostępne i marcepan by pewnie nie pomógł :evil_lol:
×
×
  • Create New...