Jump to content
Dogomania

3 x

Members
  • Posts

    16146
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 3 x

  1. to "nasza" Luno/Figo/Brunhuga jest dzisiaj w metrze?
  2. mysza, mam skarpetki na bazarku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/181359-Skarpetki-nA-wki-sztuki-dla-kaukazA-w-i-koni-do-17-03-do-22?p=14252326#post14252326[/url] (dla kaukazów i koni) przepraszam za offa u Mai ale zdje sie ze kiedyś się pytałas o skarpetki
  3. zapraszam na skarpetkowy bazarek dla Bacy i Freda: [url]http://www.dogomania.pl/threads/181359-Skarpetki-nA-wki-sztuki-dla-kaukazA-w-i-koni-do-17-03-do-22?p=14252326#post14252326[/url]
  4. [quote name='ronja']z Gusią na spacerku [/QUOTE] eee ten psiak wygląda jak Maja a nie jak Gusia :evil_lol:
  5. kurcze ja to się boję, ze nie bedę miala jak podejsc lub podjechac po pake a chyba nikt z warszawy się nei zgłosił kto mógłby przechwycic cała przesyłkę :shake:
  6. [quote name='gusia0106']Gdzie byłaś Ciotka?? Tęskniliśmy!! :)[/QUOTE] na wygnaniu ;( gdzie nie dośc ze netu jak na lekarstwo to jeszcze pracowac musiałam, no masakra :evil_lol: ale czasami was podgladywalam ;) [COLOR="#c0c0c0"](btw posłałam tez grosik dla Majki)[/COLOR]
  7. a ja tam się po cichu cieszę ze Marlej niejako musi jeszcze zostać u gusi dzięki Aga za to co dla niego robisz :) normalnei marcepan ci sie za to należy ;)
  8. aha, to ja sie w takim razie wstrzymuję z szamponami dzięki gos :)
  9. to zakupię jakiś, jaki mi w sklepie polecą popraosze tylko adres na sms lub pw, bo nie wiem czy jak napisze za krakwem za stacja w lewo a potem w cholere pod góre az bedzie zajebiaszczy widokto czy paczka dojdzie ;) Mojo zrobił konfetti ;)
  10. [quote name='mysza 1'] Słabo, bo mam nadzieję, ze Piotrek zmięknie ;)[/QUOTE] może weźmiecie go na przetrzymanie ;)
  11. kurde jakby Laki tez dostal to moze bys ie na trchę przymknął ;) dziękuję sonikowa :)
  12. [quote name='APSA']Szukam transportu Warszawa-Kraków dla worka karmy :razz: . tz tuli jezdzi tylko z miedzyladowaniem w bodajze radomiu tak jedzie karma dla Siwej łodz warszawa warszawa radom radom kraków myslę ze dla karmy to bez róznicy ;) odezwij się do tuli a co z tym szamponem dla Mojo? ja podtrzymuję ofertę kupna i wysłania tylko oświeccie mnie czy to obojętne jaki czy jakiś konkretny ?
  13. cudowna dziewczynka :) szkoda ze czeka ja kolejna operacja
  14. o Guciu wszyscy zapomnieli, bo miało być pięknie i ładnie i wogole a jest, no własnie jst jak jest Biafra ile kosztuje pobyt i szkolenie gucia i od kiedy trzeba liczyc? bo ze dług w hotelu u Ksery ma to jest napisane ale jak wyglada kwota za hotelik i szkolenie
  15. [quote name='irenaka']Dziękuję dziewczyny:loveu: za wpłaty. Może ja jakoś zmienię jeszcze tytuł? Może coś poprawić lub dopisać? Jeżeli macie jakieś propozycje, to piszcie.[/QUOTE] niech mnei ktos uświadomi, czy jest juz podliczenie chłopaków takei zeby liczyć od pierwszego do pierwszego? tzn jak wygladają ich finanse na dzień 1 marca? bo chyba miało byc tak w końculiczone ze od pierwszego do pierwszego
  16. hotel został opłacony od 30 stycznia do 3 marca - [B]320 zł[/B]
  17. moja deklaracja tez już poszła :)
  18. poszła deklracja dorzuciłam tez (drugi przelew) 10 zł dla puchatego Freda :)
  19. jesli to ona jest w awatarku to niezle niunia juz urosła :)
  20. [quote name='koosiek']Ok, to odświeżę ogłoszenia Gustlika.[/QUOTE] dziękuję :)
  21. z tego co wiem, to w hoteliku czeka jeszcze conajmniej dwójka Diabla miala dom na oku ale jeszcze nei wiem czy coś z niego wyszło niestety panie z tv sie nei zdecydowały na psiaki wiec na pewno w hoteliku jest Filutek i Gustlik Diabla mam nadzieję ze juz nie
  22. kurcze ja sie nie znam, ale moge kupić Mojo taki szampon w zwykłym sklepie zoologicznym (bo chyba sa tam takie ;)) i wysłac do Biafry tylko czy trzeba kupic specjalny czy po prostu jakis? i ile ? i czy tylko Mojo takiego potrzebuje czy inne kaukaziki tez?
  23. zeby nie było ze jak mnie nei ma to mnie nie ma czsami bywam :)
×
×
  • Create New...