Jump to content
Dogomania

3 x

Members
  • Posts

    16146
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 3 x

  1. [quote name='gusia0106']Zadowolona Łajzucha ;) [B]Głaszczemy się[/B], ćwiczymy, [B]dajemy buziaki[/B] - fajnie jest w domu ;)[/QUOTE] i ty się dziwisz ze on cię kocha ;) btw jak konsultacje w cyberprzestrzeni odnośnie jedzenia przez Marleja rybek i oleju z rybek?
  2. zapraszam na tradycyjny bazarek czekoladkowy dla kaukazów [URL="http://www.dogomania.pl/threads/181751-SA-odkoA-ci-dla-kaukazA-w-do-27-03-2010-do-21?p=14290970#post14290970"]BAZAREK CZEKOLADOWY[/URL]
  3. a krysia zrobi psikusa i sie nei pojawi dzisiaj ;)
  4. [quote name='mala_czarna']Rozmawiałam dzisiaj z Kago. Jeśli p. Celina dołoży do sterylki to trzeba znaleźć dka Kosty tymczas. Zrobi się kamień (kundelkowa skarbonka) i sterylkę. Innego wyjścia nie widzę.[/QUOTE] a to można łączyc razem? nie bedzie za duze obciązenie dla organizmu? (jak michał mial usuwaną sledzionę to potem się pytaliśmy czy ew juz nie pamietam czy kamień czy wwinięta pwieka - ale nam powiedziala wetka ze i tak by nie dało rady bo to nie byłoby dobre dla psa - nie wiem czy sie zrozumiale uzewnętrzniłam, ale mysle ze wiecie o co mi chodzi )
  5. [quote name='gusia0106']I to jest dopiero idealna pointa! :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] i co z tego ? bęcki bęckami ale jaki gusia będzie miała dom ;) [COLOR="#696969"]btw. może ktoś sie nie rozliczył z podatku jeszcze Jagódka - córeczka dogomaniaczki ma guza mózgu , można dla niej przekazać 1% - linka w podpisie[/COLOR]
  6. [quote name='3 x']jaki słodki Gametek Gratulacje :)[/QUOTE] edit: jesli ktoś może pomóc proszę zajrzyjcie na watek - pierwszy banerek w podpisie 11 miesięczna córeczka dogomaniaczki ma guza mózgu :( edit 2:[COLOR="#c0c0c0"]oj miałam edytowac poprzedni post a zacytowałam samą siebie :oops:[/COLOR]
  7. [quote name='Soema'][URL="ttp://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S5lzZHzIScI/AAAAAAAABAI/kpUFbva48dg/Igna%C5%9B.jpg"]Gametek[/URL] Mam nadzieję, że Gameta się nie obrazi..[/QUOTE] jaki słodki Gametek Gratulacje :)
  8. [quote name='obraczus87']To znaczy?? Możesz jasniej??[/QUOTE] mialam mieszane uczucia czy pomysł chwyci, czy sprawdzi się kolejna skarpeta ale jak zagladałam jakis czas temu jak pręznie działacie to byłam bardzo mile zaskoczona :) teraz to mam wrazenie, ze gdzie nie zajrze to działa kundelkowa skarbonka - dziękuję :)
  9. o kurde a pomyslaec ze mialam mieszane uczucia co do powodzenia kundelkowej skarbonki :oops:
  10. [quote name='APSA'] Przypominam o bazarku: Pachnący kalendarz,papierowe długopisy,ochraniacz na pas,minikredki i piłki- do 10.03 Apsa to tam była ta piłka ? można jeszcze dla Buby ja licytowac? bo ja się namysliłam ;)
  11. [quote name='jola_li']Po takiej selekcji to ostanie się tylko Gusia ;-)....[/QUOTE] gorzej jak Gusia da takie kryteria ze sama im nie sprosta ;)
  12. [quote name='gusia0106']Bo na miejsce na pomarańczowym czekają inni. A sama widziałeś Ciotka, że z tolerancją innych to on ma problemy ;)[/QUOTE] ano ma ale od czego ma cierpliwego nauczyciela a na poważnie z tą akceptacja innych (np Michała) to myslę, ze w nim strach siedzi Gremlina juz normalnie akceptował podczas drugiej kontroli DT a podczas pierwszej warczał, podobno, nie wiem bo ogladałam sobie toalete ;) ale wiesz ze dom musi byc najlepsiejszy z najlepszych? bo inaczej będą :mad:
  13. ja juz dawno przebąkiwałam ze Marlej powinien zostac u gusi, nawet jej mówiłam ze spotkamy sie znim w bieszczadach to ta, że nei że łachudra do domu pojdzie ale moim zdaniem to po co ma iśc gdzieś indziej ;)
  14. myślę , ze wpłat marcowych jeszcze nie ma rozliczenie ujęte jest do 11 lutego (tak mi się wydaje, tak wnioskuję z rozpiski w drugim poscie) być może karina która zajmuje sie rozliczeniami załozyła ze "deklaracje stałe" to sa te co wpłyneły w lutym bo chyba rozliczeń na marzec nie ma musimy poczekac na karinę ona wyjaśni co i jak
  15. rozliczenie znajduje sie w drugim poście tylko trzeba pamietac ze tutaj na bieżąco oznacza raz na miesiac napisz kiedy dokładnie były wpłaty to Biafra je indywidualnie sprawdzi :)
  16. puk puk? jest tu ktoś? ktoś kto zrobi cegiełkę ?
  17. banerki na szybko, podlinkowane mówiłam zejestem graficzna noga ;) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/181427-Nie-je-nie-pije-a-chodzi-i-A-yje"][IMG] http://img171.imageshack.us/img171/3909/kosta1h.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/181427-Nie-je-nie-pije-a-chodzi-i-A-yje"][IMG] http://img38.imageshack.us/img38/1644/kosta2n.jpg[/IMG][/URL]
  18. [quote name='mala_czarna']Rozsyłam wątek po PW, nie ma innej rady.[/QUOTE] własnie dostałam jedno z nich ;) dowiedzcie sie ile to bedzie kosztowac (wiem wiem, juz pisało ze dzisiaj bedziecie wiedziec) ale wiedzac ile trzeba zebrac bedzie łatwiej działac aaa i jeszcze jedno [B]BANEREK[/B], kto umie zrobić banerek dla niuni? (ja umiem podlinkowywac graficznie jestem noga totalna)
  19. [quote name='mala_czarna']Pa, a mnie to tylko raz zaprosiła!![/QUOTE] moim zdaniem to rufusowa sie sama zgrabnie wprosiła ;)
  20. [quote name='Jagienka']Info od Asi: "Jest kochany, pieszczoch do bólu, chce się bawić z psiakami i się garnie do każdego." :iloveyou:[/QUOTE] ufff :) mądry Drwal :)
  21. kawałek bazarku dla MOJO: JAJCO
  22. kawałek bazarku dla chłopaków: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/181509-WIELKANOCNE-JAJCA-na-kaukazy-i-konie-do-16-03-do-22?p=14264097#post14264097"]JAJCO[/URL] zapraszam
  23. [quote name='mysza 1']Tak :) ale był jeden telefon, nierokujący... Ambird, nie miałam gdzie zeskanowac, ale już mam. Zaraz wysyłam.[/QUOTE] jeszcze pewnie będa :)
  24. [quote name='gusia0106']Z kąpieli nie będzie bo nie robiłam :oops: Ale mogę dzisiaj strzelić pokąpielowe :)[/QUOTE] oo fajnie by było :)
×
×
  • Create New...