Jump to content
Dogomania

3 x

Members
  • Posts

    16146
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 3 x

  1. [quote name='mala_czarna']Mogę Cię wziąć, ale tylko na tymczas :cool3::evil_lol:[/QUOTE] ja mogę zrobić allegro tylko potrzebuj kilku inf typu: czy zachowuje czystosc w domu jaki ma stosunek do kotów sterylizacja? wiek ? itp ale jakby coś to na łańuch jej nie wydamy ? ;)
  2. [quote name='Tora&Faro']Wiecie co...ale to w sumie dobrze się składa bo przekonamy się jak Marlej zniesie nieobecność Gusi....[B]przecież do tej pory byli nierozłączni[/B];)[/QUOTE] i źle im, a już na pewno nam, z tym nie było ;)
  3. [quote name='gusia0106']A Marleja czeka prawdziwy test. W czwartek wylatuję na kilka dni za granicę. A Marlej zostaje w domu, pod opieką. Ale beze mnie. Sama jestem ciekawa cholera jak to będzie.[/QUOTE] gusia przesadziłas to marlej miał szukac nowego domu nie ty ;)
  4. kurde nie pomyslalam, zeby szukac po allegro myslalam, ze skoro to lek weterynaryjny to tylko u weta :roll: dzięki :)
  5. Michał dostaje od dwóch tyg NUTRADYL i efekt jest taki ze zaczal brykac jak szczyl, na spacery truchciem facet gania natomiast ma tez efekt ujemny - na mózg mu chyba padło bo zaczyna warczec na inne psy i strasznie duzo "gada" opakowanie nutradylu płacimy 50 zł za 30 tabletak czyli na 15 dni
  6. doczekawszy się magicznegło słowa robię :cunao: dobra, żartowałam: robię :sleep2:
  7. dokładnie, zwłaszcza ze Marysia patrzy :)
  8. [quote name='marysia55']Boże, [B]myślałam że jak tutaj wejdę o tej godzinie to będę sama z Patosem[/B]. (...)[/QUOTE] jak to Magda napisała na watku Sary - to się nazywa respekt ;)
  9. jestem i ja :laugh2_2: :laugh2_2: marysia :grins:
  10. [quote name='marysia55']...[/QUOTE] marysia jest :multi: (chociaż o tej porze to powinnam na watku Sary chyba się wpisac ;))
  11. [quote name='mysza 1']Mam w rodzinie dentystów ale wywiało z Warszawy. Nikogo nie polecam, bo nie mam kłopotów z zębami więc c[B]hodzę do pierwszego lepszego.[/B] [/QUOTE] ja tak poszłam dwa razy raz jak mi plomba wypadła - poszłam najblizej gdzie mialam - chyba łatwo się domyślec ze zadowolona nie byłam drugi raz tez wyszłam z założenia, że skoro nei znam zadnego poleconego to pojde do lux medu i też załuję mam jednego sprawdzonego tylko co z tego skoro babka jest 250 km stad i zeby do niej pojechac musialabym brac wolne ;( kurde niedługo michał bedzie miał czyszczone zęby , mże się razem z nim podłoże i będzie po problemie ;) Ewanka, możesz jak najbardziej zwłaszcza ze polecasz :)
  12. [quote name='Tora&Faro'] wszelkimi znanymi Wam kontaktami też jestem zainteresowana;)[/QUOTE] to ja powiem tak, nie polecam w zadnym wypadku LUX MEDU zostawiłam u nich z kupę kasy i własnie teraz szukam kogos do poprawienia byłam tam u kilku i w sumie zadnego nie polecam nie wiem moze ja jestem jakimś szczególnym przypadkiem ;) za to dostałam namiary od kolegi na [url]http://www.stomatologiajarzebiny.pl/[/url] Katarzyna Wójtowicz tylko dla mnie to drugi koniec warszawy ;(
  13. to ja zeby odwrócic uwage od drazliwych dla gusi tematów się spytam - znacie jakiegos dobrego dentyste w warszawie, co zrobi przede wszystkim dobrze bo po ostatnich przygodach, ja juz nie chce do niesprawdzonego :placz: a wiadomo ze z zebami z reguły człowiekowi bardziej do twarzy niż bez :evil_lol:
  14. [quote name='Nutusia']Nie martw się 3x, zdążymy jeszcze powiedzieć "a nie mówiłam?" :)[/QUOTE] ja się nie martwię, ja jestem GRZECZNA ;) [COLOR="#c0c0c0"]ale ciesze się, że Marlej w lipcu jedzie na urlop[/COLOR] :diabloti: a tak poważnie , jak ryuszy akcja szukania chłopakowi domu to ja chcę mu zrobić allegro, będzie miał najśliczniejsze[COLOR="#c0c0c0"] (jakie potrafię ;))[/COLOR]
  15. [quote name='gusia0106']Oj, ja to noga jestem, ale pewnie niewierna 3x wie [/QUOTE] wie i już powiedziała bo jest GRZECZNA ! :diabloti:
  16. [quote name='jola_li']Halo Houston! Mam problem ;-)! Robię Allegro dla znalezionej na Mazurach suczki. A chyba właśnie u Marleja ktoś mówił jak wstawiać zdjęcia bezpośrednio w treść ogłoszenia. Pomożecie ;-)?...[/QUOTE] [img] adres zdjęcia [/img] powinno zadziałac :)
  17. [quote name='morisowa'](Od dwóch tygodni mam utrudniony dostęp do internetu.) Wpłaty kwietniowe: (...) 255 + 95 zł, które były wcześniej = 350 zł - za moment zrobię przelew dla Biafry Na kwiecień trzeba jeszcze 100zł. ok, to dpiero poczatek kwietnia ale pierwsza mysl jaka mi przyszła do głowy to "o matko ponad połowa deklaracji nie przyszła" ale potem spojrzałam na kalendarz więc poki co nie panikuję ;)
  18. super się czyta takie rzeczy czasami jak sobie wchodze na dogo i trafiam na taka hstorię to sobie myslę, ze człowiek potrafi zrobić duzo dla psa ale czasami to nawet sobie nie zdaje sprawy ile zwierzak dla niego robi :) ps. czy na zdjęciu załapały się TE płyny do mycia szyb ? ;)
  19. [quote name='Tora&Faro']...a własnie przed chwilą mówiłam do Gusi...że nie wiem gdzie my znajdziemy dom godny Marleja....:)[/QUOTE] ja wiem gdzie taki jest ale dla własnego dobra będę milczeć :evil_lol:
  20. nie nie tylko ty, tylko ja czasami wiesz no ten tego zdjęc nie widze ale tylko wtedy kiedy jestem mniej grzeczna ;)
  21. [quote name='gusia0106']Strzeliłaś :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Szedł ktoś inny, ja tylko robiłam zdjęcia :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Fotorelację uważam za zakończoną ;) [B]A tak poważnie, obserwując go, uważam, że właśnie nadszedł czas na rozpoczęcie poszukiwań domu.[/B] Najchętniej nad morzem;)[/QUOTE] a co na to Piotr?
  22. [quote name='mala_czarna'][B]Ty się zaraz przestaniesz śmiać jak Ci napiszę, że on jest w Ciebie wpatrzony jak w obrazek [/B];) Gusia, jak bardzo byś się nie wkurzała za takie teksty to zdjęcia nie kłamią. Oczy może i smutne ma, ale spójrz jak mu się japa cieszy, albo jak on ogląda się za siebie, czy aby z pewnością to Ty go prowadzisz. No chyba, że gafę strzeliłam, i ktoś inny z nim szedł. Jeny, to już pół roku minęło jak Marlej u Ciebie jest.[/QUOTE] zobaczysz mała czarna zarac ci gusia zdjecia na komputerze wykasuje i nie bedziesz ich widziala tak samo jak ja ;)
  23. kurde nie bede sciemniac ze nie widze zdjęc musze to napisac [B]Gusia on jest szczęśliwy :) [/B] pomijam wszystkie insynuacje na temat DS, ale morze to chyba był strzał w dziesiątkę :)
  24. [quote name='Biafra']Wiem, wiem. Żartowałam :diabloti: Zaraz wysyłam no jak to tak można napierw tak pięknei o Dakocie a potem od razu żartowałam ;) btw. Mojo grzeczny?
×
×
  • Create New...