-
Posts
2165 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by vena&vivi
-
Ciotki Toruńskiego asta staram się umieścić w hotelu, proszę pomóżcie, może możecie wesprzeć deklaracją [URL="http://www.dogomania.pl/threads/198788-Amstafo-prosiaczek-po-raz-2-w-schronie-%28?p=15981338#post15981338"]http://www.dogomania.pl/threads/198788-Amstafo-prosiaczek-po-raz-2-w-schronie-%28?p=15981338#post15981338[/URL]
-
Nasza Fur wpadła - Hektorek ma u niej Ds!!!!!!!
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
Ciotki może teraz dacie radę pomóc Prosiaczkowi :( proszę zajrzyjcie jak możecoe grosza podarujcie. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/198788-Amstafo-prosiaczek-po-raz-2-w-schronie-%28?p=15981338#post15981338"]http://www.dogomania.pl/threads/198788-Amstafo-prosiaczek-po-raz-2-w-schronie-%28?p=15981338#post15981338[/URL] -
Ciotki zajrzyjcie proszę i wujku Sebastianie Również. Chce go wyciągnąć ze schronu, deklaracje potrzebne, rozsyłanie. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/198788-Amstafo-prosiaczek-po-raz-2-w-schronie-%28?p=15981338#post15981338"]http://www.dogomania.pl/threads/198788-Amstafo-prosiaczek-po-raz-2-w-schronie-%28?p=15981338#post15981338[/URL]
-
Tu dużo astowych cioteczek :) Fur się nie obrazisz :), prawda?? zajrzyjcie proszę, roześlijcie :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/198788-Amstafo-prosiaczek-po-raz-2-w-schronie-%28?p=15981338#post15981338"]http://www.dogomania.pl/threads/198788-Amstafo-prosiaczek-po-raz-2-w-schronie-%28?p=15981338#post15981338[/URL]
-
Nie wydaje mi sie aby Twój pies był agresorem. dziecko w jakis sposób musi prowokować takie zachowanie, musiałaś cos przeoczyć, pozwolić psu na za dużo. popracuj z psem a nie odrazu oddać bądz uśpić. To tak jakby nasze dziecko pobiło kogos dotkliwie i co mówi sie, że jest agresywne -oddajemy je czy tłumaczymy itd??No chyba, że Ty bys swoje dziecko do domu dziecka oddała w co szczerze watpie :) pomyśl nad tym :)
-
Stałe deklaracje: vena&vivi - 50zł - wpłacone p.Iwonka - 100zł - wpłacone Leszek (znajomy z pracy) - 10zł - wpłacone Marta (koleżanka z pracy) - 15zł - wpłacone Olga(kuzynka) - 10zł Odkąd Prosiaczek jest u mnie stałe niepotrzebne więc one sa nieaktualne. Wpłaty jednorazowe - Małgosia - 50zł -wpłacone chita - 50złp.Natasza -10złp.Karol -10zł z powyższych wpłat jednorazowych zakupiłam wcześniej karme brita 15 kg 95zł - starcza na ok 2 miesiące zostało: 25zł bazarek książkowy: 98zł wydatki: 10.05.11karma:95zł
-
Najulubieńszy pies mój to jest,:evil_lol: Prosiaczek jest psem o niesamowitej energii, całym sobą jest nastawiony na człowieka - nieraz też całym sobą wpada na człowieka:diabloti: Jego życie to ludź i praca z nim. Doskonały pies do każdego rodzaju sportu i kursów - on to kocha. Bawi się ze mną na placu gdzie wkoło były wybiegi innych psów - nic go one nie interesowały. Ja o nim nic nie muszę pisać proszę zobaczcie zdjęcia. Sama po niego jechałam - dostałam zgłoszenie, że amstaf biega przy szkole (już miałam wizje panikujących matek) i co ja widze na miejscu - małego perszinga, który doskonale bawi się z dziećmi. Te rzucały mu piłke a mu nogi z dupy wychodziły żeby ją dorwać i przynieść Dzieci wyjmowały mu ją z pyska. A teraz suche i nudne fakty - daje ze sobą zrobić wszystko, ładnie się zachowuje przy jedzonku (proszę nie pisać, że za gruby bo wiem). To był opis sprzed paru miesięcy, trafił ze schronu do nowego domu. Wczoraj odwiedziłam schron i kogo widze - mego naukochańszego świniorka :(( Postanowiłam, że sama dom znajde taki najlepszy, że więcej w schronie siedział nie będzie - telefon do Fur - i dostałam odpowiedz[B] PRZYWOŹ GO 15 STYCZNIA[COLOR=red].[/COLOR][/B] [B][COLOR=red]Kochani do 15 stycznia mam czas aby zebrać deklaracje aby prosiaczek mógł iśc na Dt do Fur, każdy pies w końcu złamie się w schronie bo ile można wytrzymać tych powrotów.[/COLOR][/B] [B][SIZE=5][COLOR=darkorchid]Brakuje 125zł[/COLOR][/SIZE][/B]
-
Iwa już we własnym domu, oby to był ten jeden jedyny!
vena&vivi replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
No coz ja tylko powiem Amen i zapytam co u Iwci?? Choc juz wsio wiemy :) -
powiem Wam, że to różnie bywa - ja kiedys moim psom dałam pedegree i masakra - kupy dosłownie żółte, bąki itd.Moja mama od zawsze karmi pedegree, psy przyzwyczajone do niej i namówiłam ją na zmianę. Słuchajcie przerobiła sporo dobrych karm i psy chudły, sierść miały matową - naprawde im nie służyły. Ja nie jestem zwolenniczka marketówek (sama ich nie stosuję) ale psy od iluś tam przyzwyczajone nie ma co męczyc zmianami.
-
Zaginął dog niemiecki - Katowice - Piotrowice ... za TM
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jak ktoś go ma to trzeba pokazać, że się nie odpuści - przeciągnąć kogoś - jak zobaczy, że mija czas a nadal się szuka i wiesza plakaty to sam powie, że znalazł i po nagrodę się zgłosi. -
Iwa już we własnym domu, oby to był ten jeden jedyny!
vena&vivi replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Bosz jak fajnie patrzy się na takie zdjęcia :) Choć coś optymistycznego. -
*CC* wychudzony, znaleziony na ulicy- Siwek - juz w DS!!!!!
vena&vivi replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
Co za ekspresowe tępo. Strasznie bym sie cieszyła bo to staruszek. -
Cinek w DS, ale ZOSTAWIŁ DŁUGI! Ponad 900 zł DO SPŁACENIA! POMOCY!!!
vena&vivi replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
mrówkojad jest bezbłędny :) - wiecie co może wcześniej on komuś tam ząbki pokazywał czy ugryzł bo z nim tak na siłe, bez zrozumienia a to przecie jamnik w skórze mrówkojada :) -
Iwa już we własnym domu, oby to był ten jeden jedyny!
vena&vivi replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Hmm hekcio mamla Promke więc może Cinem - choć on chyba do psów nie taki uperdliwy. To może Hekcio będzie miał 2 panienkę. Lovelas z niego. -
Cinek w DS, ale ZOSTAWIŁ DŁUGI! Ponad 900 zł DO SPŁACENIA! POMOCY!!!
vena&vivi replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
Ja nie byłam od początku ale odkąd wiozłam uperduska to siem pojawiłam :) trzymam za chłopa kciuki choc jaka baba z nim wytrzyma :) -
Iwa już we własnym domu, oby to był ten jeden jedyny!
vena&vivi replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Będzie filmik ze spacerku, :) z tego co wiem to Fur tak długo chodziła bo trupy zbierała i krew zmywała :) przepraszam ale mam dobry humor :) -
*CC* wychudzony, znaleziony na ulicy- Siwek - juz w DS!!!!!
vena&vivi replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
Mi zeszła jedna deklaracja, niestety w niemiły sposób :( to moge skromne 20zł co miesiąc. Koleżanka z pracy deklaruje 15zł miesięcznie od stycznia przez 6 miesięcy. Martuś baaardzo dziękuje :*marta bedzie mi dawała ta kaske a ja będe przelew robiła więc fur jak będzie przelew odemnie to 20zł moje i 15zł Marta. Łącznie będe słała 35zł m-c. -
zuzlikowa nie znam psa ale z tego co pisze p.Tomek on własnie nie jest szczęśliwy. Ja wnioskuje, że on jest zamknięty w sobie i z ludzmi nie chce mieć do czynienia - że w jakis sposób jest wyalienowany. A z trugiej strony w naturze psa nie jest samotność więc raczej szczęsliwy nie jest. To takie moje przemyślenia, decyzja nie należy do mnie. Wiecie może gdybyśmy mieli całą deklaracje na niego można by było poczekac ale z tego co wiem jest znikoma ilość. Ja powiem szczerze, że zdania nie mam, psa nie widziałam, nie znam całej historii.
-
Zaginął dog niemiecki - Katowice - Piotrowice ... za TM
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mam nadzieje, że ktoś go przygarnął i zauważy ogłoszenie. Mi kiedys u mamy zwiała kotka (nie znała terenu) po tygodniu się znalazła - ogłoszenia pomogły, mili państwo ja przygarnęli 500m od domu mamy i zauważyli ogłoszenie. Mam nadzieje, że Ibo tez ma tyle szczęcia i jeśli ktos go zabrał to zauważy ogłoszenie. -
Zaginął dog niemiecki - Katowice - Piotrowice ... za TM
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
kurcze to już tyle trwa, niby wszyscy widzą a pies sie rozpływa jak Wy idziecie :(