Jump to content
Dogomania

vena&vivi

Members
  • Posts

    2165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by vena&vivi

  1. Bosz żyje, Ja już nie wiem gdzie mam dzwonić o pomoc :( Jeśli dzis sie nie znjdzie pojade pomoc w sobote wieczorem - moze bedziemy na zmiane szukac, w nocy również. Jutro jade do wawy - cholera
  2. Alu dzięki za info - wiesz może czy dołączył sie ktoś z fundacji innych z katowic??
  3. kurcze błagam ludzie jedzcie pomóc. Ten pies zamarźnie. Weened jest błagam - my w domu siedzimy a on zamarza.
  4. Ale co nie ma dogaży w Katowicach?? Jak są i macie numery - ja moge podzwonic i poprosic.
  5. Kuźwa ja bym mogła przyjechać i szukac ale mam pociag, który w Katowicach jest o 21:( Ja moge w nocy szukac ale nie wiem jak Wy. I czy ktoś by mnie przekimał.
  6. Jestem i ja - co za chory facet.
  7. Jasny gwint, ile osób był9o - ja juz wczoraj myślałam czy do was nie przyjechac pociągiem i pomóc. Ehh bije sie z myślami.
  8. Na 100 spróbuje ale nie w ten piatek ja pracuje do 16 :) i sucz za wczesnie po zabiegu jest. Jeszcze z tydzien i mozemy szalec.
  9. Kochani trwa akcja poszukiwawcza, błagam pomozcie szukać - jeśli ktoś może pomóc, zadzwoncie pod numer 722....., umowcie się - trzeba dużą grupą razem szukać. prosimy
  10. Fur przepraszam za offa.Kochani zaginął dog niemiecki w Katowicach (niedawno wyadoptowany) trwa akcja poszukiwawcza od wczoraj, widziany był dziś o 7 rano - błagamy czy ktoś może się przyłączyć??
  11. Fur wybacz offa.Kochani w Katowicach zagiął dog niemiecki -poszukiwania trwaja od wczoraj, dziś był o 7 rano widziany, trwa akcja poszukiwawcza - błagam osoby z katowic o pomoc. Czy ktoś może się przyłączyć??
  12. błagamy osoby z Katowic o popmoc musimy go znaleść bo noc mroźna. Czy ktoś może dziś przyłączyc się do akcji poszukiwawczej??? BŁAGAM
  13. Wiesz chodzi o to, że wg tamtej wl.aścicielki była to świartna zabawa i ja musialam reagowac i obserwować co by mojej się cierpliwośc nie skończyła :( moja jest uległa ale wiesz jak sytuacja trwa cały spacer to każdy może wyjść z siebie - choć Obsesja dzielnie to znosiła i nie warczała ani nie reagowała - chowała się.
  14. moja sucz tak :) choc ostatnio tez sie bawiła z psami, które miały byc potulne a jedna suką ciągle próbowała ja dominować, wskakiwała na nią, powarkiwała, łapala za kark.
  15. ja odpadam, 12 do warszawy jade po psy.
  16. OO to ja sie wprosze na to pole z suczka - bo pies hmm ostatnio coś mu palemka bije - kastracja sie szykuje:)
  17. Ja chętna :) najlepiej suczki :D a jak ich brak to z Panem tyz da radę :)
  18. Przeklejam z molosówProszę wszystkich o pomoc!!!Wczoraj wieczorem zaginął Ibo.Pobiegł za sarną przebiegł przez ulicę, przestraszył się hamującego samochodu odbił w druga stronę i przepadł! Pani która prowadziła samochód mówiła że lekko go tyrpnęła ale nic mu się nie stało.Właściciele szukali go prawie całą noc i dziś od rana. Dog nie igła musi gdzies być!Pies zaginął w Katowicach -Piotrowicach. Proszę pomóżcie rozpuszczać wici!!"Proszę wszystkich o pomoc!!!Wczoraj wieczorem zaginął Ibo.Pobiegł za sarną przebiegł przez ulicę, przestraszył się hamującego samochodu odbił w druga stronę i przepadł! Pani która prowadziła samochód mówiła że lekko go tyrpnęła ale nic mu się nie stało.Właściciele szukali go prawie całą noc i dziś od rana. Dog nie igła musi gdzies być!Pies zaginął w Katowicach -Piotrowicach. Proszę pomóżcie rozpuszczać wici!!722 394 983
  19. Osoba która założyła wątek pisze, że nic zrobić nie może?? a dlaczego?? z tego co widzę jesteś najbliżej - łatwimy kamerę i po smalec - wiem, że to brutalne ale inaczej nic nie ruszy :(( pojechałabym sama ale ja z Torunia. Albo poprosić te zaufane osoby.
  20. Fur pięknie widze sie bawicie :) A jak gości nie chcesz to zaspy usypuj :P
  21. Ada-jeje ja niezależnie co będzie postanowione przeleje moją skkromną deklarację ale tak jak pisałam na samym początku 10 grudnia. Piszę abyście się nie martwiły, że zapomniałam.
×
×
  • Create New...