Jump to content
Dogomania

vena&vivi

Members
  • Posts

    2165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by vena&vivi

  1. Tak bardziej o niedzieli bo dzis znów zasiąde do pw :D i będe męczyć aż uzbieram :Pdogomaniacy szykujcie sie na mnie, haha
  2. Jak dla mnie bajka, na gotowanym najlepiej takie chudzielce dochodzą do siebie a póxniej można smiało barf bądz brit :)Aniu postaram się zebrac kaske do weekendu - możnaby ja wtedy przywieśc -pasuje Ci?mamy następna wpłate jednorazową - dziękuje p.Lidce
  3. [quote name='furciaczek']Jaki bedzie orientacyjny koszt transportu?[/QUOTE] orjentacyjnie 50zł :) na transport mamy pieniążki - nadal stałych brakuje
  4. [quote name='sacred PIRANHA']Aniu ja też mam Paypala, tak na przyszłość :-)[/QUOTE] A widzisz jak "pod nosem" miałam paypal :)
  5. [quote name='memory']Ja mam i bardzo chętnie użyczę, a pieniążki natychmiast przekażę na polskie konto. [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Jeśli bedzie taka potrzeba, można podać je innym darczyńcom, nawet spoza dogomanii. Tylko prośba by wpisywać, że to dla beni a przy wpłacie korzystać z zakładki 'dla krewnych i znajomych' - wtedy PayPal nie umniejszy wpłaty o opłatę manipulacyjną.[/QUOTE] baardzo dziekuej :) miło, że się sama znalazłaś :) a miałam latać po dogo i szukac kogoś - ogłoszenie zrobić
  6. Piekne banerki - Ania proponuje nam hotelik za 400zł razem z karmą :) więc nie opłaca sie kupowac oddzielnie :) Skupiamy sie na deklaracjach co by dociągnąć do tych 400zł, wpłaty jednorazowe zostawiam na transport, strylkę, ewentualne leczenie.
  7. ehh jednak moje pw działają, mamy fb ale brak ogłoszeń, banerek by się przydał :D
  8. Baaardzo dziękuje :) Nie do końca wiem o co chodzi z Paypal, cuś z kontem - znajde kogoś na 100% i wyśle pw :)
  9. Dziękujemy za odwiedziny :) Dostałam na konto 30zł od p.Renaty - proszę się przyznać od kogo to bo wtedy po niku wiem czy to jednorazowa wpłata czy deklaracja. Oczywiście zakładam też taką możliwość, że nasza chudzina jest tak rozreklamowana:razz:, że wpłacają osoby spoza dogo :) Przypominam, że rozliczenia są w poście 7.
  10. wpłaty są - wpisałam w 7 poście :) nadal z tego co wyliczyłam brak 190 zł
  11. Na 1 stronie w 7 poście będzie rozliczenie. Kochani zbieramy 400zł na hotelik - prosimy o pomoc - chciałabym ją już wieść ale nie mając pełnych deklaracji nie da rady :( prosimy
  12. Fur sklerozo mówiłam, że wykąpać doc kazał wręcz :) A szampon zapytam dziś :) Jeszcze mamy czas do środy :)
  13. Ja bym miała zapomniec, malva wiesz co?? zupełny brak wiary w ma pamięć :)
  14. Aniu juz mam wyniki kupki, wyszła włosogłówka stad ta srakataja - dzis juz dostanie 1 partie środka odrobaczającego -potrwa to 3 dni więc pojedzie zdrowa do ciebie - do odkarmienia :) dziekuje za miejsce w hoteliku -szybciutko zbieramy kaske - suka na ta chwile nie potrzebuje spacjalistycznej karmy więc płacimy całośc :)Po tym leczeniu wezmiemy powtórnie kupke do badania. badań krwi na ta chwile nie robimy -dr. Krawczyk powiedział, że nie trzeba :)
  15. Rozmawiałam z kierowniczka naszego schroniska i zrobi naszej beni badania krwi, hip, hip :) dziekujemy
  16. Hip hip hura mamy miejsce u Ani z brodnicy -potrzebujemy 400zł + kaska na transport.Kochane ciotki niestety potrzeby finansowe duże - wiadomo, że suka wymaga leczenia.Bardzo Was prosimy o pomoc.
  17. A czy możesz polecic Arktykę bądz hotelik u Ani? Który lepszy wg Ciebie??To musi byc hotel z dostępem do weta, hotel w którym pracuje sie z psem a nie tylko karmi, sprząta i wypuszcza na wybieg.
  18. Przesłałam konto jak ktoś nie dostał proszę krzyczeć :)
  19. Przepraszam nie było mnie dziś w domu, latałam to do schronu to do weta. Zaniosłam kupke do badania. Zaraz się wezmę do wysyłania konta. Wszystkim baardzo dziękuje za deklaracje oraz wpłaty jednorazowe :) Dziś suńka wygląda lepiej - pracownicy schroniska wyczesali chudzinke, mam też wrażenie, że przytyła :)
  20. Dzisiaj pada bo pożar gasi :P to strażacy wodą leją
  21. Ciotki wezmę dla niego leki na te grzyby i bakterie na kreche u weta, bardzo prosze poratujcie nas bo ja sama mam "kupe" zobowiązań i swoich podopiecznych i juz nie wydołam.
  22. Ja juz nie wiem -Aneta czy Ty bierzesz koordynację na siebie czy ja mam sie zając - co by jasne było i bez zamieszania. gl P.S Biorę jej kupę do badania.
  23. Zadzwoniła do mnie kochana Pani znajoma Iwonka -buzi, buzi i deklaruje 100zł - kochane ciotki prosimy o deklaracje :)Ja szukam dla niej hotelu :) bo może uda się nam uzbierać :)
  24. W temacie samochodów. Kiedyś wracałyśmy samochodem z trenerem - jedziemy a ten ciągle szyba w dól i przeciera przednia szybę, spryskiwacze, znowu wystawia ta łapę i trze tę szybę - my konsternacja o co chodzi toć wszystko dobrze widać. Zatrzymuje sie wkurzony, psioczy - odwraca się do nas a on okulary zaparowane na maksa :)
×
×
  • Create New...