Jump to content
Dogomania

vena&vivi

Members
  • Posts

    2165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by vena&vivi

  1. No zobnaczymy jak się spisał :0 czekamy :P
  2. Czekam z niecierpliwością na wieści :0
  3. Fur trzym się -co nas nie zabije to wzmocni :d A tak na marginesie to z kim jedziesz po Hekcia:cool3::mad:
  4. Fur no co Ty - chyba jakos można to załatwic - toć nie wasza wina, że jełop cos źle zrobił.
  5. A ja wiem co to za psiernia :P i nie powiem , hi hiFur kochana Hekcio wsio co trza zrobi :d tylko trza z nim łodpowiednio.
  6. A ja zawsze się boje :) w brzuchu mi jeździ - zawsze tak mam jak dom sprawdzam
  7. Fur ja tu na Ciebie czekam :) Hekcio nie powinien sie z sucz gryśc on mieszkal z suką . Do schronu go z koleżanką oddali. Wiesz, że jak trza będzie pomóc to ja weekendy chętnie przyjadę i powdycham swojskie zapaszki :DA żeby Cię pocieszyć mam gratiska kocura:D Przedwczoraj wziełam z ulicy.
  8. Weekend mnie nie było a tu taka impreza się kręci. I jest widze nowy sposób zarabiania kasy na psy w potrzebie :)
  9. Jak to jak straszyłam - Gravisem potfornym. I był test genialny przeprowadzony przez Grania - otóż se bączka puścil o silnej woni :D i Państwo zdali bo nie za bardzo się tym faktem wzruszyli - ba Pan stwierdził, że Graniu potrafi dać czadu :)
  10. no to widze, ze sie zdecydowali - troszke ich nastraszylam
  11. Kurcze ja znowu bez neta, tylko w pracy ale daj tekst może cichaczem jakies ogłoszenia porobie:)
  12. smieje sie ponieważ ta osoba chciala psa brac bez sprawdzania - jakoś to będzie :0 raczej nie świadczyło to o odpowiedzialności i świadomości.
  13. Łooo to musi słodko wyglądać :) No dobrze, że telefony są - trafi się wsród nich ten jedyny.
  14. Rozumiem, że ten tryb stróżowania to do obcych? No jak na straszeniu sie skończyło to dobrze gorzej jak na ranach by było :) Facet pełna gębą i tyle :0 Myśle, że nie ma co sie dziwić - dorosły facet z niego o silnym charrakterku i tyle :0No był tu ktos chętny - miał dom z psem i 3 dzieci - buahahaha
  15. Ale wisz koty można ogłaszać i napisać, że zostana wydane odpchlopne itd.Wątek założyc im - może jakieś złotowki skapna to na sterylki będzie :D Toć sama tego nie udzwigniesz.
  16. Ehh fur a te promocje wątki mają?? Ogłoszenia??
  17. Witam z rana, kawke popijam i na wieści czekam :0
  18. i jak tam chłopak w hotelu się sprawuje??
  19. Zapytam go dokładnie, mój wet sprzedaje ta karmę ale sam podał mi namiary gdzie moge ją taniej kupić. To na serio rzetelny facet, któremu daleko do naciągania ludzi. On sam ma duża wiedzę, ciagle sie uczy - to jest facet który raczej przedstawicieli nie słucha bo doskonale wie jaka jest ich rola.ja mu wierze, tym bardziej, że widze rezultaty - może nie oszałamiające ale są.
  20. Ja również pochwale artro ha :0 Stosuje w połaczeniu z royalem mobility. Miałam przestac dawac royala ale mam fajnego weta i troche pogadaliśmy - i wytłumaczył, że w tej karmie jest dobre zestawienie jeśli chodzi o przysfajalnośc tych wszystkich produktów. Nie zawsze karma która ma mięso na pierwszym jest dobra bo co z tego, że dużo mięsa jak mała przysfajalnośc.Zaznaczę, że wet nie jest naciągaczem bo jak dostał wór od przedstawicielki za free to mi go dał. Jak ma próbki daje. To facet z powołania.
  21. Tak czekamy na wieści z hotelu??
  22. Jakie on ma pikne fafle - uwielbiam takie co gluty ladne rzucają :d
  23. No ciotki kto ciape do domu :) Pomoge w transporcie
×
×
  • Create New...