-
Posts
2165 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by vena&vivi
-
W NOWYM DOMKU szczęśliwa, najedzona, wymiziana....
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
Kochana nasze bazarki pomocy potrzebuja co by na 1 stronie się znaleść a to już bardzo duża pomoc :) -
Iwa już we własnym domu, oby to był ten jeden jedyny!
vena&vivi replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Cóż za wcięcie w talii, normalnie figura osy -
TORUN -Sznup Olbrzym- zaczyna nowe zycie w cudownym DS!!
vena&vivi replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
też uważam, że brit dobry :) -
W NOWYM DOMKU szczęśliwa, najedzona, wymiziana....
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
Fur się wygadała wcześnie a teraz ja mogę potwierdzić bo juz na 100% mam auto i możemy jechać. Więc jutro zawozimy Dellę do hoteliku :) Podróż wyniesie 50zł - tata Tzta dopłaca 30zł :D dzięki teściu:P łacznie 80zł by wyszło bo jak mówiłam zmienił sie samochód z gazowego na dislowy :) Aneta a gdzie pisać o to co bym ja mogla edytowac? Nadal nie mamy deklaracji więc prosimy o wsparcie. -
W NOWYM DOMKU szczęśliwa, najedzona, wymiziana....
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
Aneta świetnie, kuruj się szybciutko - ino mig. -
TORUN -Sznup Olbrzym- zaczyna nowe zycie w cudownym DS!!
vena&vivi replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
No właśnie mi o to chodziło - może ktoś może zadeklarować jakąś kwotę na karmę :) Może umieścić prośbę w 1 poście. Wiecie przy takim dużym chudzielcu karma szybko się skończy więc lepiej pomyśleć na zapas:) bo znając fur to sama będzie wykładać:shake: Ponad to potrzeba 60zł na zapłacenie w schronie, za leki Fur sama chce mi oddać. Jest jeszcze transport który wezmę na siebie jako mój malutki wkład. Potrzeb jest dużo, później jak dojdzie do siebie szczepienie na wirusówki oraz kastracja. -
TORUN -Sznup Olbrzym- zaczyna nowe zycie w cudownym DS!!
vena&vivi replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
Ja zrozumiałam, że to jeden worek na 1 miesiąc?? A co dalej - chyba, że w opcji jest większe odchudzanie i fur ma mu dawki na yorka dawać:razz::evil_lol: A ja nawet uważam, że on pochłonie więcej niż jeden wór:roll: -
W NOWYM DOMKU szczęśliwa, najedzona, wymiziana....
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy - każda pomoc się przyda :) -
TORUN -Sznup Olbrzym- zaczyna nowe zycie w cudownym DS!!
vena&vivi replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
Ciotki kochane - pomyslałam, że jeśli Fur daje Bdt to zbierzmy deklaracje na karmę co by wiedziała, że sama z tym nie zostanie - i tak baardzo wiele robi dla naszej chudzinki. Myśle, że kwota 150zł?? Co o tym sądzicie? -
W NOWYM DOMKU szczęśliwa, najedzona, wymiziana....
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
caldien dzięki, że wpadłaś :) Paulina Ty złota kobita jesteś - bardzo dziekuje za bazarek - kochani podnosimy nasz bazarek. -
Dalcia po roku znalazła wspaniały dom! POWODZENIA KSIĘŻNICZKO!
vena&vivi replied to agaga21's topic in Już w nowym domu
fajnie, że ciałka przybiera, humor dopisuje :) -
W NOWYM DOMKU szczęśliwa, najedzona, wymiziana....
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
Kochani jeszcze 140zł trza uzbierać do jutra bo chciałabym ją zawieść do Ani. -
W NOWYM DOMKU szczęśliwa, najedzona, wymiziana....
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
Nie omieszkam powstawiać :) bedziemy reklamować jajeczka. -
W NOWYM DOMKU szczęśliwa, najedzona, wymiziana....
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
i następna jednorazowa od maxczekxp - 50zł -
W NOWYM DOMKU szczęśliwa, najedzona, wymiziana....
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
na tą chwilę z jednorazowych mam od p.Renaty 30zł ale wiem, że za niedługo będzie właśnie 50zł od memory, 50 od jogolcia@pdx oraz 20zł od fiks :) -
W NOWYM DOMKU szczęśliwa, najedzona, wymiziana....
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
Zapraszamy p.Renatę do nas na wątek - będzie mogła na bierząco śledzić informacje o suczce :) -
W NOWYM DOMKU szczęśliwa, najedzona, wymiziana....
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
Lida to ja Twoją wpłatę przerzucam na stałe deklaracje i zaznacze, że zapłacone za 2 miesiące a z Renią poczekam :) dziękuje za info -
W NOWYM DOMKU szczęśliwa, najedzona, wymiziana....
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
Fiks, Lida bardzo dziękuje :) podeśle numer konta wieczorkiem.Chyba, że Lida Ty Ty mi dzis wplaciłaś 100zł??? Lida jesteś u nas na dogo widzę pierwszy raz -jeśli masz jakieś pytania odnośnie deklaracji to śmiało - na 1 stronie w 7 poście są rozliczenia pieniążków, tam pisze kto i ile wpłacił oraz ile na co wydaliśmy :) Ania+Milva i Ulver to osoba prowadząca hotel do którego jedzie Benia - ona będzie potwierdzała, że wpłacam wasze pieniążki co miesiąc za hotelik. To tak w skrócie :) -
Cinek w DS, ale ZOSTAWIŁ DŁUGI! Ponad 900 zł DO SPŁACENIA! POMOCY!!!
vena&vivi replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
No my siedzimy ale, że on... to juz szok i czuje spisek :) -
W NOWYM DOMKU szczęśliwa, najedzona, wymiziana....
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
dziewczyny dziekuje za banerki oraz za bazarek - ciotki wstawiamy banerki :)Aneta jak możesz umieśc w 1 poście link do bazarku :) -
W NOWYM DOMKU szczęśliwa, najedzona, wymiziana....
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
Tak odpchlona,odrobaczona, wyczesana :) Zostanie na wścieklizne zaszczepiona ale nie na wirusówki ze względu na to iz jest mocno osłabiona. -
Cinek w DS, ale ZOSTAWIŁ DŁUGI! Ponad 900 zł DO SPŁACENIA! POMOCY!!!
vena&vivi replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
I można powiedzieć, że "wysoko mierzy" :) jak na jamnika :P