Jump to content
Dogomania

vena&vivi

Members
  • Posts

    2165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by vena&vivi

  1. Kochana nasze bazarki pomocy potrzebuja co by na 1 stronie się znaleść a to już bardzo duża pomoc :)
  2. Cóż za wcięcie w talii, normalnie figura osy
  3. też uważam, że brit dobry :)
  4. Fur się wygadała wcześnie a teraz ja mogę potwierdzić bo juz na 100% mam auto i możemy jechać. Więc jutro zawozimy Dellę do hoteliku :) Podróż wyniesie 50zł - tata Tzta dopłaca 30zł :D dzięki teściu:P łacznie 80zł by wyszło bo jak mówiłam zmienił sie samochód z gazowego na dislowy :) Aneta a gdzie pisać o to co bym ja mogla edytowac? Nadal nie mamy deklaracji więc prosimy o wsparcie.
  5. Aneta świetnie, kuruj się szybciutko - ino mig.
  6. No właśnie mi o to chodziło - może ktoś może zadeklarować jakąś kwotę na karmę :) Może umieścić prośbę w 1 poście. Wiecie przy takim dużym chudzielcu karma szybko się skończy więc lepiej pomyśleć na zapas:) bo znając fur to sama będzie wykładać:shake: Ponad to potrzeba 60zł na zapłacenie w schronie, za leki Fur sama chce mi oddać. Jest jeszcze transport który wezmę na siebie jako mój malutki wkład. Potrzeb jest dużo, później jak dojdzie do siebie szczepienie na wirusówki oraz kastracja.
  7. Ja zrozumiałam, że to jeden worek na 1 miesiąc?? A co dalej - chyba, że w opcji jest większe odchudzanie i fur ma mu dawki na yorka dawać:razz::evil_lol: A ja nawet uważam, że on pochłonie więcej niż jeden wór:roll:
  8. Dziękujemy - każda pomoc się przyda :)
  9. Ciotki kochane - pomyslałam, że jeśli Fur daje Bdt to zbierzmy deklaracje na karmę co by wiedziała, że sama z tym nie zostanie - i tak baardzo wiele robi dla naszej chudzinki. Myśle, że kwota 150zł?? Co o tym sądzicie?
  10. caldien dzięki, że wpadłaś :) Paulina Ty złota kobita jesteś - bardzo dziekuje za bazarek - kochani podnosimy nasz bazarek.
  11. fajnie, że ciałka przybiera, humor dopisuje :)
  12. Kochani jeszcze 140zł trza uzbierać do jutra bo chciałabym ją zawieść do Ani.
  13. Nie omieszkam powstawiać :) bedziemy reklamować jajeczka.
  14. Daj znać na pw jak coś bedzie wiadomo - ostatnio koleżance na dt wcisnełam takiego tylko 3 lata starszego :) szybko udalo sie kaske zebrac na leczenie, duża pomoc więc poproszę ją żeby mu wątek na sharpkowym zalożyła.
  15. i następna jednorazowa od maxczekxp - 50zł
  16. na tą chwilę z jednorazowych mam od p.Renaty 30zł ale wiem, że za niedługo będzie właśnie 50zł od memory, 50 od jogolcia@pdx oraz 20zł od fiks :)
  17. To ja kciuki trzymam za Cinka I Iwe bo chyba największe szanse mają na ten czas :) A jak uda mi się na Benke uzbierać to powysyłam pw.
  18. Zapraszamy p.Renatę do nas na wątek - będzie mogła na bierząco śledzić informacje o suczce :)
  19. Lida to ja Twoją wpłatę przerzucam na stałe deklaracje i zaznacze, że zapłacone za 2 miesiące a z Renią poczekam :) dziękuje za info
  20. Fiks, Lida bardzo dziękuje :) podeśle numer konta wieczorkiem.Chyba, że Lida Ty Ty mi dzis wplaciłaś 100zł??? Lida jesteś u nas na dogo widzę pierwszy raz -jeśli masz jakieś pytania odnośnie deklaracji to śmiało - na 1 stronie w 7 poście są rozliczenia pieniążków, tam pisze kto i ile wpłacił oraz ile na co wydaliśmy :) Ania+Milva i Ulver to osoba prowadząca hotel do którego jedzie Benia - ona będzie potwierdzała, że wpłacam wasze pieniążki co miesiąc za hotelik. To tak w skrócie :)
  21. No my siedzimy ale, że on... to juz szok i czuje spisek :)
  22. dziewczyny dziekuje za banerki oraz za bazarek - ciotki wstawiamy banerki :)Aneta jak możesz umieśc w 1 poście link do bazarku :)
  23. Tak odpchlona,odrobaczona, wyczesana :) Zostanie na wścieklizne zaszczepiona ale nie na wirusówki ze względu na to iz jest mocno osłabiona.
  24. I można powiedzieć, że "wysoko mierzy" :) jak na jamnika :P
×
×
  • Create New...