Jump to content
Dogomania

vena&vivi

Members
  • Posts

    2165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by vena&vivi

  1. Bedą fotki -Ania napstrykała ale teraz ma urwanie głowy :0 święta:D i wstawi w wolnej chwili
  2. A to moja schroniskowa podopieczna :) [IMG]http://img824.imageshack.us/img824/7558/s7301755.jpg[/IMG]
  3. Bardzo potrzebny i ciekawy temat. Szkoda, że tabu :(
  4. Na nosku to też ta pęcherzyca liściasta... jak sie leczy to normalnie można z tym życ :) p.s widziecie zdjęcia bo wstawiałam a nic nie ma
  5. Jasny gwint - trza do nich z uwaga iść może coś to pomoże?
  6. Dla podlglądających [IMG]http://img824.imageshack.us/img824/7558/s7301755.jpg[/IMG] [IMG]http://img713.imageshack.us/img713/8628/s7301764.jpg[/IMG]
  7. zaczyna się wysyp :( jeden znajduje dom a kolejny przychodzi. Gdzie on teraz jest?? Skończe swoej bazarki to mogę coś wystawić. Wyszperamy coś Fur na bazarek.
  8. Nie wiem czy ktoś nas czyta ale napiszemy :) Byliśmy u weta, Fanta bardzo spokojna podczas "oględzin" Oczko to pozostałośc prawdopodobnie po urazie -ma już tylko bielmo - dostaliśmy maść do smarowania żeby całe zeszło. Jeśli chodzi o jej uszy, pyszczek i ogon to na 99% choroba autoimminologiczna pęcherzyca liściasta ( na sto procent dowiem się w czwartek bo zeskrobinę wzieliśmy). Małej trzeba do końca życia podawać leki - koszt miesięczny to 20-30zł. Trzeba o to dbać bo inaczej choroba za każdym razem wróci. Fanta ma też podrażnione jelita - na to leki osłonowe i powinno być ok. Nóżki też w porządku, serducho i wsio wewnątrz :) Niunia dostała ode mnie nową taksową obróżkę :) już ja kocham - przesłodka, grzeczna u weta potrafi się wyluzować, grzecznie leżała. Miała kolejne spotkanie z psem w poczekalni i zero stresu czy spięcia. W samochodzie troszkę niespokojna ale bez tragedii.
  9. Bo Iwut ma charakter a co :) wie kogo poczopić i nie mam tu na myśli Dalci:diabloti:
  10. Wpraszać jak śmiesz :P ja Cię tyle razy juz zapraszałam, że się obrażę jak nie przyjedziesz tym bardziej z dogiem :P
  11. Kana baardzo Ci dziękuje - wdzięczna jestem :) No to bierzemy się za ogłaszanie z nowym tekstem.
  12. Już rozumiem :) no cegiełkowego allegro nie mamy :) ale jeśli za takowym tęsknisz to nasze bulki Prosiaczek i Fanta chętnie skorzystają :P
  13. Ja również jestem. Znieczulica ludzka nie zna granic.
  14. Daj nam znac jak coś będziesz wiedziała o terroryście
  15. Już właśnie wiem, że lepiej w Twoim linku sprawdzić. Isadora nie rozumiem tego z wpłatami?? Wiem, że to nie o naszym wątku alenie wiem o cho chodzi i nie chce popełnic ich błedu.
  16. No we fotki [IMG]http://img810.imageshack.us/img810/19/s7301733o.jpg[/IMG] [IMG]http://img560.imageshack.us/img560/2024/s7301739t.jpg[/IMG]
  17. [IMG]http://img269.imageshack.us/img269/1256/s7301727i.jpg[/IMG] [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/3900/s7301731.jpg[/IMG]
  18. [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/7507/s73017401.jpg[/IMG] [IMG]http://img600.imageshack.us/img600/8866/s7301743.jpg[/IMG] [IMG]http://img197.imageshack.us/img197/4144/s7301741.jpg[/IMG]
  19. Wizyta u weta jutro na 19 - zobaczymy co z oczkiem. Dzis spacerek i zdjęcia są dla grzecznych ciotek. Fanta zaczeła się bawić zabawkami:multi: [IMG]http://img546.imageshack.us/img546/4130/s7301730.jpg[/IMG] [IMG]http://img816.imageshack.us/img816/2229/s7301732.jpg[/IMG] [IMG]http://img853.imageshack.us/img853/21/s7301736.jpg[/IMG]
  20. Ojej wiem wiem ale miałam tylko komórkę :) ale udamy się znowu na spacerek wspólny to obiecuję poprawę
  21. No widzisz a u nas nie dośc, że nie za free to i repem nie zostaje bez jajec :P
  22. No u nas każda suka jest sterylizowana a pies jak ktoś chce. Chodzi o to, dziennie są dwa zabiegi -jedna suka i jeden kot. I wolą aby każda suka była wyciachana - nie są wydawane bez sterylizacji. Oczywiście większośc psów w typie rasy też jest kastrowana bo istanieje większe ryzyko "użycia" go do "produkcji szczeniaków"
  23. Nie wiem jaka dziwna polityka?
×
×
  • Create New...