-
Posts
2165 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by vena&vivi
-
W NOWYM DOMKU szczęśliwa, najedzona, wymiziana....
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
Bedą fotki -Ania napstrykała ale teraz ma urwanie głowy :0 święta:D i wstawi w wolnej chwili -
A to moja schroniskowa podopieczna :) [IMG]http://img824.imageshack.us/img824/7558/s7301755.jpg[/IMG]
-
Bardzo potrzebny i ciekawy temat. Szkoda, że tabu :(
-
Fanta- kochany cukiereczek juz w swoim domku!!! :)
vena&vivi replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
Na nosku to też ta pęcherzyca liściasta... jak sie leczy to normalnie można z tym życ :) p.s widziecie zdjęcia bo wstawiałam a nic nie ma -
Fanta- kochany cukiereczek juz w swoim domku!!! :)
vena&vivi replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
Dla podlglądających [IMG]http://img824.imageshack.us/img824/7558/s7301755.jpg[/IMG] [IMG]http://img713.imageshack.us/img713/8628/s7301764.jpg[/IMG] -
Fanta- kochany cukiereczek juz w swoim domku!!! :)
vena&vivi replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
Nie wiem czy ktoś nas czyta ale napiszemy :) Byliśmy u weta, Fanta bardzo spokojna podczas "oględzin" Oczko to pozostałośc prawdopodobnie po urazie -ma już tylko bielmo - dostaliśmy maść do smarowania żeby całe zeszło. Jeśli chodzi o jej uszy, pyszczek i ogon to na 99% choroba autoimminologiczna pęcherzyca liściasta ( na sto procent dowiem się w czwartek bo zeskrobinę wzieliśmy). Małej trzeba do końca życia podawać leki - koszt miesięczny to 20-30zł. Trzeba o to dbać bo inaczej choroba za każdym razem wróci. Fanta ma też podrażnione jelita - na to leki osłonowe i powinno być ok. Nóżki też w porządku, serducho i wsio wewnątrz :) Niunia dostała ode mnie nową taksową obróżkę :) już ja kocham - przesłodka, grzeczna u weta potrafi się wyluzować, grzecznie leżała. Miała kolejne spotkanie z psem w poczekalni i zero stresu czy spięcia. W samochodzie troszkę niespokojna ale bez tragedii. -
Iwa już we własnym domu, oby to był ten jeden jedyny!
vena&vivi replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Bo Iwut ma charakter a co :) wie kogo poczopić i nie mam tu na myśli Dalci:diabloti: -
W NOWYM DOMKU szczęśliwa, najedzona, wymiziana....
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
Kana baardzo Ci dziękuje - wdzięczna jestem :) No to bierzemy się za ogłaszanie z nowym tekstem. -
*Cane Corso* - 5 letni...skazany na smierc??
vena&vivi replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
Daj nam znac jak coś będziesz wiedziała o terroryście -
Fanta- kochany cukiereczek juz w swoim domku!!! :)
vena&vivi replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img269.imageshack.us/img269/1256/s7301727i.jpg[/IMG] [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/3900/s7301731.jpg[/IMG] -
Fanta- kochany cukiereczek juz w swoim domku!!! :)
vena&vivi replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img687.imageshack.us/img687/7507/s73017401.jpg[/IMG] [IMG]http://img600.imageshack.us/img600/8866/s7301743.jpg[/IMG] [IMG]http://img197.imageshack.us/img197/4144/s7301741.jpg[/IMG] -
Fanta- kochany cukiereczek juz w swoim domku!!! :)
vena&vivi replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
Wizyta u weta jutro na 19 - zobaczymy co z oczkiem. Dzis spacerek i zdjęcia są dla grzecznych ciotek. Fanta zaczeła się bawić zabawkami:multi: [IMG]http://img546.imageshack.us/img546/4130/s7301730.jpg[/IMG] [IMG]http://img816.imageshack.us/img816/2229/s7301732.jpg[/IMG] [IMG]http://img853.imageshack.us/img853/21/s7301736.jpg[/IMG] -
Fanta- kochany cukiereczek juz w swoim domku!!! :)
vena&vivi replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
Ojej wiem wiem ale miałam tylko komórkę :) ale udamy się znowu na spacerek wspólny to obiecuję poprawę -
No widzisz a u nas nie dośc, że nie za free to i repem nie zostaje bez jajec :P
-
No u nas każda suka jest sterylizowana a pies jak ktoś chce. Chodzi o to, dziennie są dwa zabiegi -jedna suka i jeden kot. I wolą aby każda suka była wyciachana - nie są wydawane bez sterylizacji. Oczywiście większośc psów w typie rasy też jest kastrowana bo istanieje większe ryzyko "użycia" go do "produkcji szczeniaków"
-
Nie wiem jaka dziwna polityka?