Jump to content
Dogomania

vena&vivi

Members
  • Posts

    2165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by vena&vivi

  1. Oj więcej fotek nie ma -chyba każdy ma tam po 5 - do schroniska przychodzi raz w tygodniu dziewczyna i pstryka nam takie fotki ale wiadomo każdy pisiak musi dostać szansę więc spanielki już się nie załapią. W opisach jest ogólny opis charakterów psów - zachowania w stosunku do psów również są opisane. Na koty nie ma możliwości sprawdzenia. Psy są do adopcji ze schroniska toruńskiego - w razie chętnych na adopcję zostaną wykastrowane i są zaszczepione. Cena adopcji psa po zabiegu to 100zł. Dzięki tym opłatom możemy kastrować więcej psów bo w naszym schronisku tylko suki są wszystkie sterylizowane.
  2. Witam -w naszym Toruńskim schronisku coraz więcej spanieli - czy ktos może zrobic allegro - pomóz w ogłoszeniach?? Mamy piękne zdjęcia. [URL]http://www.torun.schronisko.net/adopcja-id-69848.html[/URL] [URL]http://www.torun.schronisko.net/adopcja-id-69844.html[/URL] [URL]http://www.torun.schronisko.net/adopcja-id-69825.html[/URL]
  3. Czyżby Delcia biegała z małymi psami :D ciesze się - wznowimy Delci ogłoszenia. Ja allegro nie potrafię czy ktoś możę?
  4. Skarbnik wykonał swą pracę i powysyłał konto :P ja tak na pełen etat mogę
  5. Zapraszam na bazarek Fanty - potrzebna kaska na diagnostykę [URL="http://www.dogomania.pl/threads/206313-Smaki-dla-psa-farby-do-%C5%9Bcian-ig%C5%82y-Zapraszam-dla-bullowatych-z-Torunia."]http://www.dogomania.pl/threads/206313-Smaki-dla-psa-farby-do-%C5%9Bcian-ig%C5%82y-Zapraszam-dla-bullowatych-z-Torunia.[/URL]
  6. Zapraszam na bazarek bulków Toruńskich] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/206313-Smaki-dla-psa-farby-do-%C5%9Bcian-ig%C5%82y-Zapraszam-dla-bullowatych-z-Torunia."]http://www.dogomania.pl/threads/206313-Smaki-dla-psa-farby-do-%C5%9Bcian-ig%C5%82y-Zapraszam-dla-bullowatych-z-Torunia.[/URL]
  7. Dzisiaj Prosiak był na spacerze z Fantą schroniskową amstafką, Colą moją kundelką oraz Leją mixem owczarka. Wszystkie psy bez najmniejszych problemów się dogadały. Miały piłkę i tu również zero zazdrości i pilnowania.
  8. Fiera dziękujemy -pw wysłane. Chita niestety Gravisek ale dzielnie wszystko znosi - ze mną gorzej Temido bazarek już znalazłam - codziennie rano będe przeglądać bazarek i wysyłać pw z nr konta oraz pisać kogo wpłaty cegiełkowe doszły.
  9. Kochani przepraszam za małą aktywność -ciężki tydzień - w tym mój staruszek będzie miał amputację łapy i jak już będziemy po troche odetchnę. Obiecuje poprawę jak już będziemy po.
  10. hahah wąsy, okulary :D i za każdym razem będę inaczej wyglądała.
  11. Babka się już nie odezwała ale dostałam fajne zapytanie o nia na maila. Zobaczymy czy Pani odpisze. Ma małą suńkę -sprawdzę Fante na mojej Coli. Muszę Fante zabrac do weta - ma wrzód na oku :( można to chyba leczyć kroplami lub operacyjnie. W pon umówię sie do weta. Jeśli ktoś może się dorzucic byłabym wdzięczna. W tym tyg mój pies będzie miał amputację łapy - czeka mnie wiele wydatków. Bardzo proszę o pomoc. Dziś wziełam ją na spacer z moim tymczasem Prosiaczkiem - łądnie się dogadały, byłą troszkę nieśmiała ale zacieszałą do niego. Nie jest zaborcza o miskę i razem biegały za jedą piłką. Tz na przepustce jest więc był z nami - widać, że ma troszkę dystansu do mężczyzn ale po chwili wylizała mu uszy i go iskała :D No i dzisiaj równiez wiełam ją na spacer tym razem poszła z nami moja mała kundelka Cola i było super - powąchały się i juz razem biegały. Tatalnie zero agresji zarówno do psów jak i suk. Powąchała się również z Leją mix owczarka.
  12. To ja się na kawę wproszę. Na psy myślę, że Fur sprawdzi jak Tz wróci bo samej to trudno.
  13. Karolina to właśnie moja znajoma -ona przejeła od tej baby suke ja przejmuje od Karoliny. Jutro więcej napiszę - jak sama będe miała większą wiedzę. Sory za nerwy ale sytuacja z moim psem mnie wykańcza i tak ubłagałam Karole żeby ją do jutra przetrzymała.
  14. Felka to kuźwa mac czekam i zawieś. Jedyne co wiem to, że ma uszkodzone nerwy najprawdopodobniej, nie ma czucia w tyle ale siku zrobiła na dworze. Mam dla niej jakieś zastrzyki i jutro raz jeszcze jadę z nią do weta. Powtarzam - nie mam czasu - rozumiesz Felka zero czasu, nic. Mam własnego psa o którego życie walczę i nie mam czasu nigdzie z nią jeżdzić, masowac czy też nie masować. Może to zabrzmi brutalnie ale dla mnie w tej chwili najważniejszy jest mój własny pies. Myślę, że każdy kto kiedyś musiał borykać się z decyzją zabrania życia własnemu psu wie o czym mówię. Tak Felka zaraz mi ktoś napiszę po co ja brałam - otóż po to aby lala w tipsach jej nie uśpiła bo taki pies już nie jest słodki i dla niej bezużyteczny. Toruń to nie wawa tu jest tylko jeden dobry wet - nie ma kuźwa klinik i nie wiadomo czego. A i ten wet jest mocno oblegany - średnio czeka się 1-2 miesięcy - mnie wciśnie jutro.
  15. sytuację szczyla w dużym i chaotycznym skrócie opisałam na wątku westie w potrzebie - jest również zdjęcie. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/127496-Westie-w-potrzebie-znalezione-zaginione/page6[/URL] Błagam o tymczas dla małej - ja nie mam czasu (jestem teraz sama) z 4 własnymi psami i tymczasem amstafa. W tym tyg dowiedziałam się, że mój staruszek musi mieć amputację łapy - sto myśli kłębi się w głowie. Nie mam dla niej miejsca. Muszę ją trzymać w łazience. W poniedziałek idę do pracy i nawet nie chce myśleć jak pogodzić tą sytuację. Nie będzie mnie 10-11h - niestety taka sytuacja utrzyma się jeszcze do czerwca. Przez to, że mój pies nie chodzi -muszę go nosić 50kg, jeździć z nim do weta totalnie na maleństwo nie mam czasu.
  16. Dziękuje za wpis. Akcja na całego. Zadzwoniła znajoma, że baba chce uśpić westkę 4 miesięczną bo jak była u fryzjera to tak się szarpała, że zostały uszkodzone jakieś nerwy. Suka ma paraliż tyłu, robi pod siebie. Koleżanka wzieła westke do weta - Fur napisała w skrócie diagnozę i poprosiła babę żeby ją leczyła(koleżanka płaciła za wizytę). Dziś baba dzwoni, że ją uśpi i wtedy na gwałtu rety szukała tymczasu. Żeby było zabawniej jak powiedziałam, że ją wezmę i znajoma dzwoniła do babsztyla to ta nie odbierała telefonu. Obdzwoniłam wszystkie lecznice żeby jej nie usypiali i dali nam znać. Uffff - mała właśnie jedzie do znajomej ja ją odbiorę po 17. Jutro będe z nią znowu u dr. Krawczyka i dokładnie wypytam co i jak. Błagam o tymczas. Mała u mnie będzie w łazience nie mam jej gdzie trzymać. Mam dwa dogi niemieckie i swoje chorego kanara, który będzie miał amputacje łapy :(( ona nie może u mnie zostać -przepraszam. Brak miejsca i czasu, który będzie mi potrzebny dla mojego psa. Zapomniałam dodać, że mam jeszcze na tymczasie amstafa. DOSŁOWNIE BŁAGAM WAS O TYMCZAS DLA MAŁEJ. Mam fotkę [IMG]http://img816.imageshack.us/img816/8720/lunak.jpg[/IMG]
  17. Ja sądzę, że na karmę grymasi bo pani Iwonka odsypała od siebie troche royala i jak zasmakował to innek nie chce więc na przetrzymanie go. A po drugie może ma skurczony żołądek. Z tego co Fur móiła zjada 3 miarki dziennie to za mało ale stopniowo będzie mu zwiększać i jakiś dosmaczacz kupiła co by chłopa zachęcić.
  18. To samo mówiłam Fur na gg. Niech dokładają tyle ile wydawali na niego miesięcznie.
  19. Jestem, może zapytaj Pania czy się dołoży do jego utrzymania.
  20. Przepraszam za offa - można atek do psiaka, który będzie na wóżku -właśnie poszukuje wózka dla mojego prywatnego.
  21. gorki dziewczyny pomagają psom w typie ale ten szczyl nawet nie jest w typie doga.
  22. Dziękuje... walczymy i wierzę, że znowu coś wymyślimy i nam się uda.
  23. Przepraszam, że się nie udzielam ale u weta siedzę -niestety ale nadchodzi chyba czas dla mojego staruszka. Ubocze Twoją wpłatę wpisałam hmm wczoraj bądz w poniedzałek. Rozliczenie w 2 poście :) W weekend powysyłam pw i zobaczymy czy coś da - jak dozbieramy jeszcze troszke wyśle Temidzie.
×
×
  • Create New...