Jump to content
Dogomania

agata51

Members
  • Posts

    22868
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agata51

  1. Gdybym to nazwała paniką, skłamałabym, ale uchyla się. Przejdzie mu, już jest lepiej. A może robię to zbyt gwałtownie - nie jestem przyzwyczajona do tych rozmiarów. No, odbyłam dwa długie spacery (z Mixerem chodzę oddzielnie - popołudniowy spacerek jest tylko dla niego), psy się pospały, a pańcia zabiera się do roboty. Trzeba zarobić parę groszy na zaspokojenie psich potrzeb i kaprysów. Ale pewnie będę zaglądać - uzależniłam się.
  2. Ja może i bym chciała, ale boję się o Mixera - on naprawdę wpadł w depresję. Zastanawiam się, czy Bafuś nie był bity. Boi się podniesionej ręki.
  3. [quote name='modliszka84']fiu fiu to nie ten sam pies którego zabierałam 3 tygodnie temu :loveu:[/QUOTE] Też odnoszę takie wrażenie. Cudny jest, prawda Agnieszko? A co ty dzisiaj tak bezinteresownie? Nie podrzucisz nam jakiegoś psiaka?
  4. No i co, widzicie tu jakiegoś pulpecika, bo ja nie. Bafuśku, przystojniak z ciebie!
  5. [quote name='ocelot']Sprawiedliwość trzeba oddać Mixerowi: przepiekny jest, na dodatek prawie święty - tolerując intruz:diabloti:[/QUOTE] Dziękuję ci, kochana.
  6. Śpij, maleńki, śpij.
  7. :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::bigcool::bigcool::bigcool::bigcool::klacz::klacz::klacz::klacz:
  8. Zaglądam, tylko pomóc nie mogę.
  9. Nawet wodę masz! To i pływanie można uprawiać! Zawsze i wszędzie są takie miejsca z fatalną przeszłością. Dobrze, że mogą po nich biegać pieski i zmieniać przeszłość z fatalnej na beztroską. Cieszmy się, że nie spotykają się tam teraz chłopcy z NOP albo ONR.
  10. Za chwilę Bafuś będzie tam dyrdał. Oj, rozrusza on Kanapkę niemnożko.
  11. W końcu to wątek Bafka, kim się mamy zachwycać?
  12. Daj dziewczynie spokój - w jej wieku też będziesz chrapać. Chcesz, żeby cię do kuchni wywalili. Przynajmniej nie bączy jak ten pod biurkiem. Wstaw, wstaw. Widzę, że teraz to twoje ulubione zajęcie.
  13. Co nie? Nie dba? Czy nie śpi? Ja też bym nie spała, gdybyś cały czas mi po oczach pstrykała.
  14. Kanapusiu, to chociaż ja wpadnę do ciebie. Śpisz już pewnie, psiunieczko. Śpij, śpij, żebyś jutro w dobrym humorku wstała. Chociaż masz rację. Nie ma to jak obszczekać faceta z samego rana. Żeby wiedział. Potem cały dzień ma się spokój. Dobranoc, kruszynko. Tylko żebyś mi Bafusia pokochała. Pokochasz - jak tu nie kochać młodego, przystojnego blondyna, z szansami na złoty medal olimpijski!
  15. [quote name='Olena84']Pimek to tylko śpi![/QUOTE] I słusznie. Chłopak musi dbać o cerę.
×
×
  • Create New...