Jump to content
Dogomania

agata51

Members
  • Posts

    22868
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agata51

  1. Nie zapomniałam o tobie, piękny wyżełku. Tylko jak ci pomóc?
  2. A są w twoim życiu jeszcze jakieś inne?
  3. No, Ecci, jesteś rozgrzeszona. Nawet te paskudy ci wybaczam, ale na przyszłość uważaj. :mad:
  4. Co to za szkoła, że do nocy trzymacie tam biednych uczniów? Odpoczywaj, Ecci. Pamiętam przecież - szkoła wykańcza.
  5. Zgadzam się na Mielno, skoro fajne tam mają imprezy. A poza tym jedna połowa jest twoja - ty decydujesz. W końcu co tam jest w M-zdrojach? Molo jakieś i promenada. Trudno, Ecci, szukaj nowego tymczasu. :diabloti: Opowiedz coś o tych szczeniaczkach.
  6. Pewnie, że damy radę, Olenko. Nie chce dać nam Pimka, to się podzielimy Bafusiem. Weźmiesz go na wakacje do Międzyzdrojów? Ja mu fundnę miesiąc w górach. Po drodze mamy dwa długie weekendy - do uzgodnienia. Nie będzie, chłopak siedział w mieście.
  7. Sama widzisz, kochana.
  8. [quote name='Olena84']Mysle Agatko ze Bafek zostanie z Tobą na zawsze;)[/QUOTE] Wiesz, kochana, że i mnie przyszła taka myśl do głowy? Może przywiozła sobie z Niemiec shih tzu?
  9. Taka była umowa, Elu, ale może coś się zmieniło. Sama widzisz, Ecci nie potwierdzan nie zaprzecza - po prostu zniknęła. Sama nie wiem, co o tym myśleć.
  10. [quote name='ocelot']No właśnie coś cichutko na wątku u Bafusia. Agatko nam opowiedz nam co u Brygady.[/QUOTE] Normalnie czyli nudno - nie ma, o czym pisać. Bafek jest psem idealnym - grzeczny, posłuszny, na spacerach raczej nie kontaktuje się z innymi psami (no, czasem jakiś mu się spodoba, to podbiegnie, przedstawi się, zamieni kilka słów i wraca), spokojny, żadnych głupot, wyskoków. Holka go olewa (jak wszytkie inne psy), Mixer nie chce go pokochać (i słusznie, za tydzień mały nas opuszcza - co się będzie przywiązywał), ale czasem, w chwili słabości, wyliże mu pychola. Ja od piątku ciurkiem przy komputerze (wczoraj 24 godziny siedziałam), mam dla nich trochę mniej czasu, ale od czasu do czasu pomiziam - Bafek najbardziej lubi po skroniach i po brzucholu). I tyle. Pozdrawiamy wszystkich.
  11. Gdzie jesteś, Ecci? Brakuje nam ciebie.
  12. Asiu, a możesz kiedyś zajrzeć do Lenoksa? Nr 3052, boks 3. Ciekawa jestem, co to za cudo. Teraz jestem potwornie zajęta, ale kiedyś chętnie się z tobą wybiorę na spacerek z pieskami. Pozdrawiam.
  13. Wiedziałam, że coś wymyśisz, Asiu. Może TO jest twoim powołaniem? Zabierzesz mnie kiedyś?
  14. Nareszcie! :bigcool::bigcool::bigcool: Pewnie jesteś zmęczona. Opowiesz nam kiedyś, co tam robiłaś?
  15. [quote name='GameBoy']Agata ja nie jestem okrutna nie przesadzaj[/QUOTE] Przecież wiem. Nie napisałam "nie bądź" tylko "nie bądźmy".
  16. Nie bądźmy dla Aśki zbyt okrutne, bo się dziewczyna załamie. Może będzie mogła pomagać psom w inny sposób?
  17. Ecci, a ty wciąż w Niemczech? Bafuś pozdrawia.
  18. Popatrz, Ecci, nie ma cię i wątek się sypie. Przy okazji, pozdrawiamy cię, Mulinko. To niemożliwe, żebyś tu nie zaglądała.
  19. [quote name='ecci']jadę do Niemiec wyadoptowac zwierzaki, do zobaczenia w poniedziałek!!!pa[/QUOTE] Patrzcie państwo, jaka tajemnicza! Nic nie mówiła.
  20. Piękny Kantorku, śmigaj do domku.
  21. Dziewczyny, ta czarna ramka! Wczoraj weszłam na stronę Marmurowej, patrzę - Wiwat w czarnej obwódce. Serce mi stanęło. Wiwat za TM? Zmieńcie na złotą, srebrną, jakąkolwiek, byle nie czarną. Proszę.
×
×
  • Create New...