Jump to content
Dogomania

agata51

Members
  • Posts

    22868
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agata51

  1. [quote name='ecci']bardzo mi przykro Agato, ale mięsko zarezerwowane dla Kana.....[/QUOTE] Przecież mówię, że nie jadam. A Tata umie gotować bezmięsny krupniczek?
  2. [quote name='ecci']ja nie chce do Chinoli jechac!!![/QUOTE] Nie pojedziesz, kochana. Chyba, że po moim trupie. Dziewczyny, ale Mixer też jest piękny, prawda?
  3. [quote name='ecci']Kolację zrobi, owszem! A ze zdjęciami jak to mój M. mówi- pyk pyk! Nauczę Cię! ja też długo nie umiałam! A na krupniczek taty zapraszam! Tylko o jaką wkładkę chodzi?[/QUOTE] Dzięki, Ecci. Bo te moje dzieci i za szybkie, i zbyt niecierpliwe. Nie mogą zrozumieć, że mamusia wychowana na liczydle (zakładam, że wiecie, co to takiego). Spryciula, zaprasza na krupniczek Taty. To Tata musi chcieć zaprosić. Młodzieży, widać, że do barów mlecznych nie chodziłaś. Wkładka mięsna, oczywiście.
  4. Joasiu, radziłabym do dr Kołodziejczaka - to szef. Dowiedz się, kiedy przyjmuje. Znam go ponad 10 lat i z czystym sumieniem polecam.
  5. [quote name='Olena84']Dokładnie, noi z Bafusiem sie spotkamy, taka potrójna randka.. noi może nażeczony ecci zrobi nam kolacje:D[/QUOTE] Ale on ma takie makabryczne pomysły. Aż strach coś tam zjeść. Możemy wpaść do Taty na krupniczek. Tylko, żeby był bez wkładki, bo wkładek nie jadam.
  6. [quote name='ecci']jak to rzadko bywam!!! Przecież jestem! Fotki wam wklejam!!![/QUOTE] Bywasz, Ecci, bywasz. A fotki to tak pięknie wklejasz, że głowa mała. Nie wiem, czy kiedykolwiek się nauczę.
  7. [quote name='Olena84']albo spotkajmy sie same z Pimkiem, bo ecci to zadko tu bywa wogole;)[/QUOTE] Tak zrobimy. Nie potrzebujemy przyzwoitki. Ale potem wpadniemy z wizytą do Kanapki.
  8. Ale wam się na horrory zebrało. Ustaliliśmy - do Pekinu nie jedziemy.
  9. [quote name='Olena84']to skoro rzut beretkiem, to do Warszawy z Łodzi blisko, to Agata wpadnij i po mnie po drodze (bardzo po drodze)[/QUOTE] Jasne, że bez ciebie nie pojadę.
  10. [quote name='Olena84']No jasne że jest sie o co bić, ale nie moge sie zdecydowac czy chce prawice czy lewice.. [/QUOTE] Będziemy losować.
  11. [quote name='ecci']to wpadaj, ile to z łodzi do Wrocławia!!![/QUOTE] Rzut beretem.
  12. [quote name='ecci']jasne, że wyprowadzam!!!:diabloti::diabloti::diabloti: siłą! jemu już się nie chce łazic![/QUOTE] To tak jak mnie. Oj, poleżałabym sobie z Pimkiem na kanapie!
  13. Jest o co się bić, prawda, Olenko?
  14. [quote name='ecci']musiałam jedzonko jakieś zrobic! Wyprowadzic Kanapkę, umyc Pimka i tak się czas zmarnował!![/QUOTE] Pimusia nie wyprowadzasz?
  15. Zdecydowanie na prawą i lewą. Każda musi dostać pół ogonka.
  16. On nie ma grubych kości, on ma potężne mięśnie.
  17. Dziewczyny, niech no która zajrzy do Kanapki, bo się obrazi i znowu z samego rana obszczeka Pimka.
  18. On jest BARDZO szczupły! Szczuplusieńki! Tylko dobrze zbudowany.
  19. Może już jej się znudził? Ach, te kobiety! Tym lepiej dla nas.
  20. Zniewala mnie swoim szelmowskim spojrzeniem. Ten facet jest niebezpieczny!
  21. Narzeczeni sióstr, łapy precz od Internetu!
  22. Dziwisz się, Olenko? A i ty coś podejrzanie często bywasz u niego.
×
×
  • Create New...