[quote name='ecci']Kolację zrobi, owszem! A ze zdjęciami jak to mój M. mówi- pyk pyk! Nauczę Cię! ja też długo nie umiałam!
A na krupniczek taty zapraszam! Tylko o jaką wkładkę chodzi?[/QUOTE]
Dzięki, Ecci. Bo te moje dzieci i za szybkie, i zbyt niecierpliwe. Nie mogą zrozumieć, że mamusia wychowana na liczydle (zakładam, że wiecie, co to takiego).
Spryciula, zaprasza na krupniczek Taty. To Tata musi chcieć zaprosić. Młodzieży, widać, że do barów mlecznych nie chodziłaś. Wkładka mięsna, oczywiście.