Jump to content
Dogomania

agata51

Members
  • Posts

    22868
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agata51

  1. Najdalej w środę bierze go pod swoje skrzydła idzie Aska25. Ale najpierw pobędzie trochę w szpitaliku Lanceta.
  2. A dokąd wszystkich wywiało? Jakieś pospolite ruszenie na dogo? Gdzie?
  3. No, to baw się dobrze. Ecci, ty już chyba wszystko potrafisz. Przyjeżdżam do ciebie na korepetycje.
  4. Jesteśmy skazane na krupniczek. Zdasz, Olenko. Wtorek to dobry dzień.
  5. I vice versa - ja na poniedziałek muszę tłumaczenie zrobić. A ty kiedy masz ten egzamin. P.S. Ugotuję wegetariański - żeby temat zup podtrzymać.
  6. Pojęcia nie mam. Dziewczyny, jak wkleić banerek Barona do podpisu? Ciemna jestem.
  7. Ktos cię wkurzył, Olenko? Oj, widzę, że potzrebujesz się wyładować. A rosołek wolisz mięsny czy bez?
  8. [quote name='Olena84']Talent to akurat wszystkie mamy:D[/QUOTE] AKURAT!!!!!
  9. [quote name='Olena84']Ja krupnik tak średnio, wole rosołek[/QUOTE] Ale niewychowana jestem! Oczywiście, zapraszam.
  10. Poeci tak mają - muszą pocierpieć, potęsknić, żeby napisać poemat.
  11. [quote name='Olena84']Ja krupnik tak średnio, wole rosołek[/QUOTE] Przecież to JEMU ma się śnić, nie TOBIE. A rosołki gotuję rewelacyjne. Zarówno mięsne, jak i bez.
  12. Wklejaj, Ecci, wklejaj. Niesamowicie fotogeniczne są te nasze psiaki. Żeby człowiek tak mógł!
  13. Bafulkowi nie podobała się Earth Hour. Popłakał się i poszedł spać.
  14. Mały Bafek - paróweczka we Wrocławiu będzie mieszkać. W cudnym domku Cioci Ecci, co na razie nie ma dzieci. Och, jak słodko, och jak miło, oby zawsze tak już było. ------------- Bafegk, na Boga, co ty w sobie masz, że baby na samą myśl o tobie zaczynają gadać do rymu?!
  15. Kanapeczko, widzę, że jesteś niezmordowaną spacerowiczką. Oj, podyrdasz ty sobie z Bafusiem po tym parku! Już niedługo, kochana.
  16. Pimulku, latasz jeszcze? Eee, pańcie pewnie już utuliła do snu. Niech ci się przyśni zapach krupniczku.
  17. Ponawiam prośbę o banerek i plakacik. Nie potrafię.
  18. Nie wypada nie kochać Mozarta!
  19. To i ja się przyznam, że oczy mi się dziwnie wilgotne zrobiły (a nieczęsto mi się to zdarza). Tak się cieszę, że to właśnie Edi!:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:
  20. Co mu zrobiłaś? A może Kanapka znów się na nim wyżywa? :mad:
×
×
  • Create New...