Jump to content
Dogomania

agata51

Members
  • Posts

    22868
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agata51

  1. Będę trzymać kciuki, Edi.
  2. Pimeczku, dokuczyła ci baba jedna? One to potrafią. Zupełnie nie rozumieją nas, facetów. Poczekaj, my jej pokażemy!
  3. Z groszkiem? :evil_lol: Ecci, niech no Bafusiowi chociaż jedno deko przybędzie! On ma krótkie łapki, nie może ciągnąć brzuchola po ziemi. Kanapka jest długonoga, to może sobie pozwolić.
  4. Czemuż to? Chłopskie humorki?
  5. [quote name='ocelot']ja tylko dodam, że Mixer musi mieć anielską cierpliwość. Cierpi w milczeniu;)[/QUOTE] Nie do końca w milczeniu, ale cierpi. Chyba nie powinnam mu robić takich numerów. Może łatwiej zaakceptowałby suczkę? Chociaż w jego przypadku płeć nie odgrywa większej roli. Wszystko, co włazi między niego a pańcię jest wrogiem. Nawet Holce nie wolno za bardzo przytulać się do pańci.
  6. Bafek życzy wszystkim dobrej nocy. Jejku, jaki on słodziutki!
  7. Belluś, twój domek gdzieś jest, tylko musi cię znaleźć.
  8. Informujcie, w miarę możliwości, na bieżąco, dziewczyny.
  9. Dobranoc, Pimusiu.
  10. [quote name='GameBoy']ja byc moze juz jutro bede miala miejsce - ale widze, ze nikt nie jest zainteresowny moja propozycja - coz sa inne potrzebujace psy[/QUOTE] Dziewczyny, zainteresujcie się propozycją GameBoy. Strasznie to chaotyczne i wielowątkowe się zrobiło.
  11. Może mój wariuje? Nie wiem, wysyłałam jak zawsze.
  12. Ani krzyczeć ani nie akceptować! I w ogóle niczego! Kto będzie pierwszy u ciebie - Bafek czy siedem świnek i dziesięć chomików?
  13. No nie, jeszcze nam angina cię zmoże w tym stresie. Ecci, on JUŻ się cieszy, że jedzie do ciebie. Że żaden Mixer nie będzie na niego burczał, żadna Holka olewała, a pańcie zmuszała do jedzenia beznadziejnie suchych chrupek-groszków, po których się nic tylko bączy. Wreszcie się przekona, jak smakuje kanapka z pasztetem (domowym, ma się rozumieć) i majonezem (takimż) i schabowy z kapustą. A na kolację życzy sobie fasolki po bretońsku!
  14. Evaxon użycza swojego nazwiska, a nawet osoby, ale nie mówi, że poniesie koszty. Chyba trzeba jej pomóc.
  15. O, znów są. Było jeszcze jedno. Dobrze, że nie doszło - kiepskie.
  16. Umowy żadnej nie podpisywałam. Nawet nie wiecie, gdzie mieszkam, bo podałam fałszywy adres. :razz:
  17. Niech tylko spróbuje! :mad::mad:
  18. Biedny Mixer. No i co mówi całym sobą (chociaż widać tylko łeb)? "Zabrał mi całe słońce, kurdupel jeden."
  19. Ja w sprawie świnek. Nic do nich nie mam, przeciwnie - kiedyś nawet myślałam, ale miałam już królika i szczury, więc chęć zdławiłam w zarodku. Ale chyba należy zapytać Bafusia, czy sobie życzy. Zakładam, że Kanapka i Pimek wyraziły zgodę.
  20. Szajbus, chyba wystarczy - jest w czym wybierać. Najbliżej Pabianic jest CM-VET. AS na składowej najbliżej mnie.
×
×
  • Create New...