Jump to content
Dogomania

agata51

Members
  • Posts

    22868
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agata51

  1. Dołek jest tuż za bramą domu i jest już pokaźnych rozmiarów, bo go na każdym spacerku pogłębia. W ciągu ostatnich dwóch tygodni pojawiło się w okolicy sporo takich dołków, ale ten jest największy. Ecci, nie bój się o ogródek Rodziców - on tylko na zdjęciu wydaje się być lejem po bombie. W rzeczywistości jest porównywalny z lejem po minie. :diabloti:
  2. [quote name='Poker']mozemy sobie rączki podać :evil_lol:[/QUOTE] Od razu człowiekowi raźniej.
  3. Jak będziecie w moim wieku, zrobi wam się gorąco.
  4. GRATULACJE! Jejku, Bafek będzie tańcował na twoim weselu!
  5. Nie martw się, Ecci. Jak Kanapka zakocha się w Bafku, sama będzie chciała pozbyć się brzusia. W odstawkę pójdą kanapeczki z pasztecikiem, z jednej miski suche żartko jeść będą.
  6. Smutno będzie bez Mulinki. :-( Nie wyobrażam sobie. Ale ona wróci, nie wytrzyma.
  7. Witaj, Ecci! Jak zdrówko? Pilnuj Pimka, bo Olena chce go strasznie wrobić. Mam paskudny charakter. Naprawdę będzie wesele? Chyba trochę za wcześnie, żeby składać życzenia?
  8. Nie waham się "między", waham się "w ogóle".
  9. Obłędne są te twoje koty, Mulinko. To nie moja zasługa, to był przypadek. Gdybym do was nie trafiła, Bafusiem zaopiekowałby się ktoś inny. Ale cieszę się, że padło na mnie.
  10. Taki piękny, taki dostojny! Nic tylko pokochać i zabrać do domu.
  11. Może już w ten weekend jakiś domek wypatrzy Gucia?
  12. Tak piękna sunia tak długo w schronisku. Domku, nie wstyd ci?
  13. Pies piękny jak marzenie - nad czym tu się zastanawiać? Domku, domeczku, zgłoś się!
  14. Bafek ma się świetnie, zaczął dziś trzeci tydzień u mnie. Jest nam razem bardzo dobrze. Zaczynam się zastanawiać, czy w ogóle oddawać go Ecci :eviltong: Psiuteczko, pisuję o Bafku regularnie, przeleć kilka ostatnich stron - wszystkiego się dowiesz. Nie chce mi się powtarzać. Bafek pozdrawia serdecznie.
  15. Mulinko, zwierzaki przecudowne! Trzy psy? I trzy koty?
  16. [quote name='ecci']i masz racje mulinko, Ci ludzie tak strasznie mieszaja, ze zaczynam sie bac co to dalej bedzie![/QUOTE] Z góry uprzedzam - Bafusia nie oddam! :mad: Ecci, jak gardziołko?
  17. Czyli bogaci Rodzice - też dobrze. Jednym słowem - same zalety.
×
×
  • Create New...