Jump to content
Dogomania

agata51

Members
  • Posts

    22868
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agata51

  1. Czuję, że to jest TEN domek.
  2. Dobranoc, Ecci, odpocznij. Bafuś się tuli do ciebie.
  3. Biedna Ecci. Powiesz coś więcej czy nie masz teraz ochoty?
  4. Chyba innym razem. Męczymy się okrutnie z tym tłumaczeniem, nie idzie nam i jesteśmy podłamani i padnięci. :flaming: Przed chwilą Bafek powiedział: "Czniam to." i poszedł spać. :sleep2: Iście po męsku. Ale tak w ogóle, to fajny jest.
  5. [quote name='agata51']Normalnie czyli nudno - nie ma, o czym pisać. Bafek jest psem idealnym - grzeczny, posłuszny, na spacerach raczej nie kontaktuje się z innymi psami (no, czasem jakiś mu się spodoba, to podbiegnie, przedstawi się, zamieni kilka słów i wraca), spokojny, żadnych głupot, wyskoków. Holka go olewa (jak wszytkie inne psy), Mixer nie chce go pokochać (i słusznie, za tydzień mały nas opuszcza - co się będzie przywiązywał), ale czasem, w chwili słabości, wyliże mu pychola. Ja od piątku ciurkiem przy komputerze (wczoraj 24 godziny siedziałam), mam dla nich trochę mniej czasu, ale od czasu do czasu pomiziam - Bafek najbardziej lubi po skroniach i po brzucholu). I tyle. Pozdrawiamy wszystkich.[/QUOTE] I tak będzie pewnie do końca. Czekamy na Ecci - jak będzie jeszcze żywa, może nowe fotki wstawi. A wątek Bafusia rozkręca się nocą. Chociaż fakt, późno już.
  6. Zabójcze spojrzenie, szelmowski uśmieszek. Niezłe ziółko.
  7. Jak to?! Wczoraj jeszcze był w schronie. Katya, napisz coś! :modla:
  8. Dziękuję wszystkim, dzięki którym Baron zaczął się uśmiechać. I wszystkim autorom przecudownych zdjęć Barona. Świetny materiał na wystawę fotograficzną pt. "Metamorfoza". Może wtedy ktoś wreszcie by go dostrzegł.
  9. [IMG]http://img108.imageshack.us/img108/4583/baron083ni8.jpg[/IMG]
  10. Popatrzcie na to ostatnie zdjęcie. Jemu trzeba tylko dwóch dłoni i serca. (właścicielce dziękuję). Kurczę, wyżeł w schronie jest w stanie zrobić ze mnie Mniszkównę.
  11. [quote name='agata51']Pomóżcie mi wkleić banerek Barona do podpisu. Ciemna jestem.[/QUOTE] Może bym potrafiła, gdybym miała kod banerka.
  12. [quote name='k_c']Oj ten Baronek może dlatego tak mało osob tu zagląda bo go nie może dostrzec za trawy [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/8661/baron019ku3.jpg[/IMG] w której uwielbia się tarzać.... tak że mu tylko łapencje widać wyciągnięte do góry [IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3664/baron035hb7.jpg[/IMG] ale najlepszym sposobem jest wejść do niego na wątek i coś napisać a on już to zauważy i .... [IMG]http://img177.imageshack.us/img177/7935/baron038ld9.jpg[/IMG] zaraz do nas przyleci [IMG]http://img250.imageshack.us/img250/7397/baron048ih0.jpg[/IMG] po miziaki i całuski które tak uwielbia :loveu: [IMG]http://img123.imageshack.us/img123/5106/baron033py4.jpg[/IMG][/QUOTE] Przypominam. Tanitko, gdzie jesteś?!
  13. Zaborcza? Raczej odpowiedzialna. Ma połowę Bafka, to o nią dba.
  14. Wybacz jej, Orlenko. Przecież widzisz, że nie wie, co czyni.
  15. Ecci, co ty tu jeszcze robisz?! Maszeruj do łóżka. A fotki Bafka doszły? Zamiast tego oczka miał być nawias zamykający. TZ jest z branży.
  16. Mój Bafuś ma zamieszkać w takich warunkach?! W życiu!!! No ładnie, widzę, Olena, że te wakacje to realna sprawa. Jak znam naszych budowlańców (a znam, bo TZ pół życia przepracował w tej branży;), nie będzie łązienki do końca maja.
  17. Aaa, to CIEBIE chcą wykończyć! No i na co ci to? Nie lepiej pieskami się zajmować? Uciekaj do łóżka. Miłych snów (może jakieś kolokwium albo chociaż matura.) :diabloti:
  18. Link jest u Pimka. Idź spać, Ecci, bo się wykończysz i Bafek będzie musiał zostać u mnie. No, częściowo u Oleny. Dobranoc. Ale jutro masz być w formie! :loveu:
×
×
  • Create New...