-
Posts
22868 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agata51
-
Przebudzenie Dino. Dino odszedł w ramionach swojej Zuli...
agata51 replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dinku, pamiętamy o tobie. -
Czuję, że to jest TEN domek.
-
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Dobranoc, Ecci, odpocznij. Bafuś się tuli do ciebie. -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Biedna Ecci. Powiesz coś więcej czy nie masz teraz ochoty? -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Chyba innym razem. Męczymy się okrutnie z tym tłumaczeniem, nie idzie nam i jesteśmy podłamani i padnięci. :flaming: Przed chwilą Bafek powiedział: "Czniam to." i poszedł spać. :sleep2: Iście po męsku. Ale tak w ogóle, to fajny jest. -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='agata51']Normalnie czyli nudno - nie ma, o czym pisać. Bafek jest psem idealnym - grzeczny, posłuszny, na spacerach raczej nie kontaktuje się z innymi psami (no, czasem jakiś mu się spodoba, to podbiegnie, przedstawi się, zamieni kilka słów i wraca), spokojny, żadnych głupot, wyskoków. Holka go olewa (jak wszytkie inne psy), Mixer nie chce go pokochać (i słusznie, za tydzień mały nas opuszcza - co się będzie przywiązywał), ale czasem, w chwili słabości, wyliże mu pychola. Ja od piątku ciurkiem przy komputerze (wczoraj 24 godziny siedziałam), mam dla nich trochę mniej czasu, ale od czasu do czasu pomiziam - Bafek najbardziej lubi po skroniach i po brzucholu). I tyle. Pozdrawiamy wszystkich.[/QUOTE] I tak będzie pewnie do końca. Czekamy na Ecci - jak będzie jeszcze żywa, może nowe fotki wstawi. A wątek Bafusia rozkręca się nocą. Chociaż fakt, późno już. -
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
agata51 replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Zabójcze spojrzenie, szelmowski uśmieszek. Niezłe ziółko. -
Jak to?! Wczoraj jeszcze był w schronie. Katya, napisz coś! :modla:
-
[quote name='k_c']Oj ten Baronek może dlatego tak mało osob tu zagląda bo go nie może dostrzec za trawy [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/8661/baron019ku3.jpg[/IMG] w której uwielbia się tarzać.... tak że mu tylko łapencje widać wyciągnięte do góry [IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3664/baron035hb7.jpg[/IMG] ale najlepszym sposobem jest wejść do niego na wątek i coś napisać a on już to zauważy i .... [IMG]http://img177.imageshack.us/img177/7935/baron038ld9.jpg[/IMG] zaraz do nas przyleci [IMG]http://img250.imageshack.us/img250/7397/baron048ih0.jpg[/IMG] po miziaki i całuski które tak uwielbia :loveu: [IMG]http://img123.imageshack.us/img123/5106/baron033py4.jpg[/IMG][/QUOTE] Przypominam. Tanitko, gdzie jesteś?!
-
Wyjątkowy czekoladowy labrador KONGO. Jak długo jeszcze?! (Tychy)
agata51 replied to Arlene's topic in Już w nowym domu
Kongo, wciąż nie masz domu? -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Dobranoc, dziewczyny. -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Szczęściara. A ja do roboty. -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Zaborcza? Raczej odpowiedzialna. Ma połowę Bafka, to o nią dba. -
Wybacz jej, Orlenko. Przecież widzisz, że nie wie, co czyni.
-
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Ecci, co ty tu jeszcze robisz?! Maszeruj do łóżka. A fotki Bafka doszły? Zamiast tego oczka miał być nawias zamykający. TZ jest z branży. -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Mój Bafuś ma zamieszkać w takich warunkach?! W życiu!!! No ładnie, widzę, Olena, że te wakacje to realna sprawa. Jak znam naszych budowlańców (a znam, bo TZ pół życia przepracował w tej branży;), nie będzie łązienki do końca maja. -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Link jest u Pimka. Idź spać, Ecci, bo się wykończysz i Bafek będzie musiał zostać u mnie. No, częściowo u Oleny. Dobranoc. Ale jutro masz być w formie! :loveu: