Jump to content
Dogomania

agata51

Members
  • Posts

    22868
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agata51

  1. I ten zabójczy wąsik!
  2. [quote name='waldi481']Bafuś jest fajny,taki pulpecik!Bafiutki-tłuściutki!Robaczek!Ela[/QUOTE] Bafuś już nie jest pulpecikiem. Zachęcam do obejrzenia najnowszych zdjęć. Ale pewnie znów będzie, jak się dostanie w ręce Ecci i jej Taty, który krupniczki pieskom gotuje. Pewnie z wkładką.
  3. [quote name='Psiutka380']Mato agata! Ty Bafusia trenujesz do pięcioboju?[/QUOTE] Ja go? On mnie! Żeby mu się dziesięciobój nie zamarzył, bo wysiądę. A przymierza się, gad jeden, do skoków (wzwyż i w dal, trójskok sobie odpuścił) i do biegów średnich (3000 m z przeszkodami).
  4. [quote name='waldi481']Bafuś to jest najcudniejszy psaik na całej dogo!Jaka szkoda,że ten nasz ancymonek jest taki niezgodny,bo wzięłabym Bafulkę-kotulkę do domku!Elżbieta[/QUOTE] Ecci by ci go nie oddała za żadne skarby świata. Jej ci on, tylko jej.
  5. [quote name='Psiutka380']Hehe jak w barze. Bafi a dziś taki pięęęęęękny dzien troszkę ruchu miałeś?[/QUOTE] Troszkę??? Litości!!! Minimum 4 razy dziennie trenuję - chód, sprint, rzut oszczepem, pchnięcie kulą i gimnastykę akrobatyczną.
  6. Właśnie wyczołgał się spod biurka i poszedł sprawdzić, czy kuchnia wydaje kolację.
  7. Kochany psiaczek. I jaki dzielny!
  8. Czy Sonia ma swój wątek? Dlaczego wróciła?
  9. Trudno przewidzieć. Poczekaj spokojnie do jutra, zabierz psiaka ze schronu, jedź do lecznicy (którą wybrałaś?), wet wszystko ci powie i wtedy będziemy się martwić. Na wszelki wypadek podaję swój nr tel 506 170 230. W razie czego wołaj o pomoc.
  10. Psiak pewnie wyjdzie ze schroniska z książeczką zdrowia. Wszystkiego dowiesz się w lecznicy. Daj znać, jeśli będziesz potrzebować wsparcia finansowego. Uszy do góry, nie jesteś sama.
  11. [quote name='szajbus']Najlepszym wyjściem by było umieścić go w lecznicy tak jak było pisane wyżej. On musi być zdiagnozowany, bez tego Dom Tymczasowy jaki by nie był sobie nie poradzi. Całodobówki sa w Łodzi. SOWA 91-009 Łódź ul. Pietrusińskiego 47/49 tel.612-11-10 [EMAIL="[email protected]"]l[/EMAIL] [COLOR=Black][B][COLOR=RoyalBlue]Bernard. Całodobowa lecznica dla zwierząt [/COLOR] [/B]ul: gen. Jarosława Dąbrowskiego 60 93-208 Łódź tel:[/COLOR][COLOR=Black]640-04-40[/COLOR] [URL="http://lodz.naszemiasto.pl/kontakty_adresy/2113_38.html?ses_nm=d12734855fbb3c2c130520fd5f4147af"]CM-VET[/URL] Łódź, Rzgowska 205, tel.646-53-81 [URL="http://lodz.naszemiasto.pl/kontakty_adresy/91827_38.html"]Całodobowa Lecznica Weterynaryjna As[/URL] Łódź, Składowa 37a, tel. (+42) 209-13-00, 209-13-01, [COLOR=Blue] Klinika wet "LANCET"[/COLOR] [COLOR=Black]Łódź, ul. Stary Rynek 1A [/COLOR] [COLOR=Black]tel. 0426573515, Nie wiem jakie sa ceny i gdzie jeszcze są całodobówki [/COLOR][/QUOTE] Wybierz coś, nie wiem, gdzie mieszkasz.
  12. Fakt, kojec za mały, ale jak mu nożyny ścierpną, a pupka zmarznie, przenosi się do pańci na kanapkę. Już nie będę kupować nowego - już tam Ecci coś uszykuje dla psiny.
  13. Kanapko, nikt do ciebie nie zagląda - pewnie znów siedzą u Pimka albo u Bafka. Nie martw się, zwalą się do ciebie wieczorem.
  14. Oj, wytniemy Ecci numerek. :diabloti:
  15. [quote name='Olena84']Bafek mam nadzieje, ze ecci tez codziennie bedzie nas informowac co u Ciebie slychac.[/QUOTE] Jak miło, że zajrzałaś do Bafika. Zanim przekażę, zażądam zobowiązania na piśmie!
  16. Jak to mówią, teoretycznie masz rację.
  17. I plakacik. Rozwiesiło by się tu i tam.
  18. [quote name='Olena84']Dzis mam 3 latke w domu i schudłąm z 5 kilo już..[/QUOTE] Nareszcie wiemy, do czego służą dzieci. :evil_lol: Olena, a wiesz, jakie trudne są nastolatki? Najlepiej oddać na 20 lat.
  19. Zapomniałaś o klatkach. :diabloti:
  20. [quote name='ecci']Muszę sobie miejsce na jakieś dzieci zostawic!!![/QUOTE] Co tam, Ecci, dzieci jakoś się upchnie.
  21. [quote name='Olena84']Agatko spokojnie, nie denerwuj się. Ja juz gdzies wczesniej zauwazylam ze w czyms Ci podpadlam, a tu krzyki na ecci, ze 5 swinek i 10 chomików. Spokojnie, ecci nic nie wezmie więcej:).[/QUOTE] Olenko, na Boga, w czym ty mogłaś mi podpaść, dziewczyno?! Przepadam za tobą - ty najczęściej odwiedzasz Bafusia - i za twoim poczuciem humoru. A Ecci niech bierze świnki, chomiki, koszatniczki, myszoskoczki i co tylko chce. Sama bym coś takiego sprowadziła do domu (najchętniej szczura), ale nie chcę jeszcze bardziej stresować Mixera.To by dopiero było, gdyby biegało po mnie jakieś zwierzątko! :lol::lol::lol:
  22. Czy Dino ma banerek, bo nie mogę znaleźć. Może ktoś zrobić?
  23. Kanapeczko, bądź miła i nie obszczekuj Pimka z samego rana. Chyba, że mu się należało.
  24. Kochamy go, tylko domu dać nie możemy.
  25. Pimusiu, odszczekaj się jej - ulży ci.
×
×
  • Create New...