-
Posts
22868 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agata51
-
I ten zabójczy wąsik!
-
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='waldi481']Bafuś jest fajny,taki pulpecik!Bafiutki-tłuściutki!Robaczek!Ela[/QUOTE] Bafuś już nie jest pulpecikiem. Zachęcam do obejrzenia najnowszych zdjęć. Ale pewnie znów będzie, jak się dostanie w ręce Ecci i jej Taty, który krupniczki pieskom gotuje. Pewnie z wkładką. -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Psiutka380']Mato agata! Ty Bafusia trenujesz do pięcioboju?[/QUOTE] Ja go? On mnie! Żeby mu się dziesięciobój nie zamarzył, bo wysiądę. A przymierza się, gad jeden, do skoków (wzwyż i w dal, trójskok sobie odpuścił) i do biegów średnich (3000 m z przeszkodami). -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='waldi481']Bafuś to jest najcudniejszy psaik na całej dogo!Jaka szkoda,że ten nasz ancymonek jest taki niezgodny,bo wzięłabym Bafulkę-kotulkę do domku!Elżbieta[/QUOTE] Ecci by ci go nie oddała za żadne skarby świata. Jej ci on, tylko jej. -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Psiutka380']Hehe jak w barze. Bafi a dziś taki pięęęęęękny dzien troszkę ruchu miałeś?[/QUOTE] Troszkę??? Litości!!! Minimum 4 razy dziennie trenuję - chód, sprint, rzut oszczepem, pchnięcie kulą i gimnastykę akrobatyczną. -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Właśnie wyczołgał się spod biurka i poszedł sprawdzić, czy kuchnia wydaje kolację. -
Kochany psiaczek. I jaki dzielny!
-
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Czy Sonia ma swój wątek? Dlaczego wróciła? -
Ratujmy psie dziecko!Staś ma już DOM! ~nowe zdjecia
agata51 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
Trudno przewidzieć. Poczekaj spokojnie do jutra, zabierz psiaka ze schronu, jedź do lecznicy (którą wybrałaś?), wet wszystko ci powie i wtedy będziemy się martwić. Na wszelki wypadek podaję swój nr tel 506 170 230. W razie czego wołaj o pomoc. -
Ratujmy psie dziecko!Staś ma już DOM! ~nowe zdjecia
agata51 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
Psiak pewnie wyjdzie ze schroniska z książeczką zdrowia. Wszystkiego dowiesz się w lecznicy. Daj znać, jeśli będziesz potrzebować wsparcia finansowego. Uszy do góry, nie jesteś sama. -
Ratujmy psie dziecko!Staś ma już DOM! ~nowe zdjecia
agata51 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
[quote name='szajbus']Najlepszym wyjściem by było umieścić go w lecznicy tak jak było pisane wyżej. On musi być zdiagnozowany, bez tego Dom Tymczasowy jaki by nie był sobie nie poradzi. Całodobówki sa w Łodzi. SOWA 91-009 Łódź ul. Pietrusińskiego 47/49 tel.612-11-10 [EMAIL="[email protected]"]l[/EMAIL] [COLOR=Black][B][COLOR=RoyalBlue]Bernard. Całodobowa lecznica dla zwierząt [/COLOR] [/B]ul: gen. Jarosława Dąbrowskiego 60 93-208 Łódź tel:[/COLOR][COLOR=Black]640-04-40[/COLOR] [URL="http://lodz.naszemiasto.pl/kontakty_adresy/2113_38.html?ses_nm=d12734855fbb3c2c130520fd5f4147af"]CM-VET[/URL] Łódź, Rzgowska 205, tel.646-53-81 [URL="http://lodz.naszemiasto.pl/kontakty_adresy/91827_38.html"]Całodobowa Lecznica Weterynaryjna As[/URL] Łódź, Składowa 37a, tel. (+42) 209-13-00, 209-13-01, [COLOR=Blue] Klinika wet "LANCET"[/COLOR] [COLOR=Black]Łódź, ul. Stary Rynek 1A [/COLOR] [COLOR=Black]tel. 0426573515, Nie wiem jakie sa ceny i gdzie jeszcze są całodobówki [/COLOR][/QUOTE] Wybierz coś, nie wiem, gdzie mieszkasz. -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Fakt, kojec za mały, ale jak mu nożyny ścierpną, a pupka zmarznie, przenosi się do pańci na kanapkę. Już nie będę kupować nowego - już tam Ecci coś uszykuje dla psiny. -
Oj, wytniemy Ecci numerek. :diabloti:
-
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Olena84']Bafek mam nadzieje, ze ecci tez codziennie bedzie nas informowac co u Ciebie slychac.[/QUOTE] Jak miło, że zajrzałaś do Bafika. Zanim przekażę, zażądam zobowiązania na piśmie! -
Jak to mówią, teoretycznie masz rację.
-
Przebudzenie Dino. Dino odszedł w ramionach swojej Zuli...
agata51 replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
I plakacik. Rozwiesiło by się tu i tam. -
[quote name='Olena84']Dzis mam 3 latke w domu i schudłąm z 5 kilo już..[/QUOTE] Nareszcie wiemy, do czego służą dzieci. :evil_lol: Olena, a wiesz, jakie trudne są nastolatki? Najlepiej oddać na 20 lat.
-
Zapomniałaś o klatkach. :diabloti:
-
[quote name='ecci']Muszę sobie miejsce na jakieś dzieci zostawic!!![/QUOTE] Co tam, Ecci, dzieci jakoś się upchnie.
-
[quote name='Olena84']Agatko spokojnie, nie denerwuj się. Ja juz gdzies wczesniej zauwazylam ze w czyms Ci podpadlam, a tu krzyki na ecci, ze 5 swinek i 10 chomików. Spokojnie, ecci nic nie wezmie więcej:).[/QUOTE] Olenko, na Boga, w czym ty mogłaś mi podpaść, dziewczyno?! Przepadam za tobą - ty najczęściej odwiedzasz Bafusia - i za twoim poczuciem humoru. A Ecci niech bierze świnki, chomiki, koszatniczki, myszoskoczki i co tylko chce. Sama bym coś takiego sprowadziła do domu (najchętniej szczura), ale nie chcę jeszcze bardziej stresować Mixera.To by dopiero było, gdyby biegało po mnie jakieś zwierzątko! :lol::lol::lol:
-
Przebudzenie Dino. Dino odszedł w ramionach swojej Zuli...
agata51 replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czy Dino ma banerek, bo nie mogę znaleźć. Może ktoś zrobić? -
Łódź-uderzyli go w głowe i wrzucili do studni-Tobi ma DOM!!!! :-)
agata51 replied to Niewiasta_21's topic in Już w nowym domu
Kochamy go, tylko domu dać nie możemy. -
Pimusiu, odszczekaj się jej - ulży ci.