-
Posts
22868 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agata51
-
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Bo już nie wiem, jak ubarwiać wątek Bafka. Dzień podobny do dnia. Bafek psem statecznym, zrównoważonym jest, nie w głowie mu wygłupy - o czym tu pisać? A tu codziennie pytanie - co słychać u Bafusia? To chociaż te fotki. -
Od razu krzywda! A może by miał dobrze?
-
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Też bym gryzła albo dała się pogryźć, gdybym siedziała w klatce z dziewięcioma innymi babami. Kiedy brałam Mixera ze schronu, miał pogryzioną łapę. Siedział w boksie z takimi klajniakami, co to mogły mu tylko tylne łapy podgryzać. Rany wyglądały niewinnie, a leczyłam miesiąc. Ale ta sunia... No dobrze. Pieski wróciły ze spacerku, dostały po jakimś psim smakołyku (panek trzyma takie śmierduchy w szafie w przedpokoju, że przejść nie można) i legły na posłankach. Bafuś jest kochanym pieskiem i pozwoli pańci pospać do 9-tej (jeżeli pańcia w ogole się dzisiaj spać położy - oj, nie idzie mi robota). Ecci, dostałaś zdjęcia? P.S. Ni to się przyznam - lubię whisky. I piwo. -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Nie lubisz whisky?! -
Dziewczyny, wy młode jesteście, to nie wiecie - "dzieci to zakała ludzkości" zwykł był mawiać mój tata. Już czuję, jak mi się dostanie! Pimek, a ty miałeś dzieci?
-
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Dlaczego, Olenko? Niech Bafuś się dowie, że nie wszystkie psiaki mają tak dobrze jak on. W końcu nie musimy cały czas się wygłupiać. Mnie się odechciało. Ecci, zawsze w takich sytuacjach panikuj. Na wyrost. Nie wiem nic o wrocławskim schronisku, ale następnym razem najpierw wyrwij stamtąd takiego psa , a potem zacznij się martwić, co z nim będzie. Wieź do lecznicy, każ się zaopiekować i organizuj zbiórkę kasy. Do mnie pierwszej możesz zadzwonić. Jestem zdruzgotana. Chyba przestanę bywać na dogo, bo jeszcze chwila, a położę się obok Mixera i też sobie wpadnę w depresję. A w pokoju obok imieniny TŻ. Chyba wpadnę do niego z życzeniami. Może da kielicha. -
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
agata51 replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Ojej, jakie piękne! Dziękujemy. I który tu wybrać? -
W końcu sie odnaleźli... - Mozart ma dom!!
agata51 replied to TYGRYS-ica.'s topic in Już w nowym domu
Trzymam mocno, przystojniaku. -
Patula w cudnym domku!!! Można już płakać z radości !!!!
agata51 replied to irenaka's topic in Już w nowym domu
Niech się ktoś wreszcie zakocha w Patosiku! -
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
agata51 replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
A może pora zmienić banerek i wykorzystać któreś z nowszych zdjęć? I namówić do ich wklejania. Nie widziałam zbyr wielu banerków Depiego w podpisach. -
Ratujmy psie dziecko!Staś ma już DOM! ~nowe zdjecia
agata51 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
[quote name='GameBoy']kto oferowal transport do Wawy?:oops:[/QUOTE] Wiem, że Aska25 była chętna. -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='ecci']Ciocia jedzie zaraz do szkoły! Bedzie wieczorkiem to zajrzy do Bafka![/QUOTE] Koniecznie, bo bardzo tęsknimy. Bafuś przypomina cioci, że istnieje coś takiego jak WAGARY! Czasem warto skorzystać. Oj, czuję, że Bafek sprowadzi cię na złą drogę. Daj się - chociaż troszeczkę. -
Hello od Bafka.
-
[quote name='dogomanka_'] A czy ona ogolnie dobrze sie ze wsyztskimi ludzmi dogaduje.?Czy dużo szczeka jak np. ktos by szedl po klatce schodowej.?[/QUOTE] Pewnie nie ze wszystkimi, jak każdy z nas. I na pewno szczeka. Przecież to pies. Co ma robić? Ćwierkać? Każdy pies (no, prawie każdy) reaguje na to, co się dzieje na klatce. Żeby ludzie tak reagowali!
-
Wyjątkowy czekoladowy labrador KONGO. Jak długo jeszcze?! (Tychy)
agata51 replied to Arlene's topic in Już w nowym domu
Kongo, w końcu jakiś domek cię znajdzie i pokocha.