Jump to content
Dogomania

agata51

Members
  • Posts

    22868
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agata51

  1. Pabianice coś się nie odzywają. Modliszka, śpi, jej święte prawo. Jest tam ktoś?
  2. Nareszcie coś! GameBoy :loveu: przecież wiesz, że dorzucę.
  3. Ta Sowa wygląda całkiem, całkiem. Trzeba spróbować - jest inne wyjście?
  4. Edi, trzymam kciuki, pieseczku.
  5. Piękny, cudowny Dino MUSI znaleźć dom. I znajdzie, zobaczycie.
  6. Ludzie, widział ktoś piękniejszego psa? I co? I nic?
  7. Czaruśku, piękności ty moje, tak się cieszę! :multi::multi::multi::multi::multi: Dowiemy się czegoś więcej?
  8. Inteligentny, przystojny... A bogaty?
  9. [quote name='Olena84'] bo sunia w koncu do schroniska trafi. [/QUOTE] A potem do mnie.:multi:
  10. Kanapko, oni tam pieją zachwyty nad Pimkiem, a u ciebie nikogo. Tacy właśnie są ludzie, kochana.
  11. Zaraz, zaraz, ja też lubię czytać gazetkę. Ale spójrzcie, co za nogi!
  12. Gadu-gadu, a Bafusiowi stuknęła setna strona!
  13. Bafuś bardzo współczuje, pozdrawia i prosi, żeby Pańcia zrezygnowała ze świeżych bułeczek, skoro one Pańci tak szkodzą albo zmieniła sklep. Przykro mi, Ecci.
  14. Zapytać to mało. Bafuś musi mieć zaświadczenie o szczepieniu. Nie sądzę, żeby zechciał kogoś ugryźć, ale kto wie, jakie możliwości w nim drzemią? A jak rzuci się komuś do gardła w mojej obronie?
  15. Pimek, trzymaj się. Już za dwa tygodnie będzie nas dwóch. Poradzimy sobie z Kanapką.
  16. Jeśli w pabianickim schronisku panuje jakaś epidemia, to przede wszystkim trzeba się zająć jej zwalczeniem, bo takich psiaków będzie coraz więcej. A o DT trudno.
  17. Do Mixera, oczywiście. On nie jest łóżkowym psem (niestety), przez pół roku w ogóle nie wchodził na kanapy, teraz owszem - zazdrość czyni cuda. Czekam do piątku, potem zaszczepię Bafka. Chyba nie zaszkodzi.
  18. Domku, piękny Baron tak długo czeka na ciebie!
  19. Są, ale może śpią? To studentki, uczennice, jeszcze mają święta.
×
×
  • Create New...