[quote name='Nicol']
[SIZE=4]A Rudzik wygląda teraz tak:[/SIZE]
[SIZE=4][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/1125/rudzikdr8.jpg[/IMG][/SIZE]
W chwili obecnej Rudzik znajduje sie jeszcze na tymczasie w Poznaniu, ale dni pobytu w domku tymczasowym są policzone. Na gwałt potrzebuje nowego DT lub DS (to nasze marzenie).
[B][COLOR=red]Rudzik już tylko troszkę się boi i zaczął się bardzo interesować nowymi ludźmi, cieszy się, jak ktoś do niego przychodzi, merda ogonkiem.. Znajomych wita niezwykle wylewnie, jest kochanym pieskiem, wyjątkowym uwielbia się przytulać, bawić piłeczką, na smyczy chodzi nienagannie, nie ma mowy o ciągnięciu,itp idzie przy nodze cały spacerek...[/COLOR][/B][/quote]
Czy naprawdę nie znajdzie się dom dla takiego przystojniaka? Jak to, ma wrócić do schronu? Ludzie!