-
Posts
22868 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agata51
-
[quote name='GoniaP'] [IMG]http://img501.imageshack.us/img501/9015/p8170303ty8.jpg[/IMG] [/IMG][/QUOTE] Wydawałoby sie, że każdy by chciał, żeby przytuliło się do niego takie CUDO.
-
Przypominam sobie pierwsze zdjęcia Synka, które ujrzałam na dogo. Zwisający kieł, pochlastane uszy i ta potworna rana na łapie. To była jedna z moich pierwszych wizyt na dogo. Nie mogłam uwierzyć, że coś takiego jest możliwe. Teraz, po mniej więcej roku , wiem, że możliwe jest niewyobrażalne zło. Ale wiem też, że możliwe jest niewyobrażalne dobro, które psie piekło zmienia w psi raj. Dziękuję Synku. Dziękuję Neris.
-
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Szykuj, Ecci, chałupkę szykuj. O terminy się nie martw (a tak by the way - "troszkę się przeciągnie" - tzn ile?). Bafuś jest taki kochany, że nawet mój TZ zaczął go zabierać na poranny spacer i nie muszę się zrywać o 9-tej. Nam on nie przeszkadza. Chodzi tylko o to, że chłopak myśli, że jest już u siebie, a tu nowa zmiana mu się szykuje - całe szczęście, że na lepsze. No i mnie będzie trudniej się z nim rozstać. Ale co tam, jam istota rozumna (?) - jakoś sobie poradzę. No i ta narośl. Dzisiaj wetka stwierdziła, że troszku urosła. Tydzień to nie problem, ale jakby jeszcze miesiąc miesiąc miał u mnie zostać? -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Właśnie się dowiedziałam, że Synek Neris za TM. Smutno. -
Dla Neris i Synka od mojego Taty, który też jest już za TM. PSI ADVENTUS Istnieje chyba dla psich dusz po życiu psim i niebo psie. Wiedzie je tam psi Anioł Stróż na smyczy z gwiazd. Kto wie? Poczłapią ze spuszczonym łbem pod psiego nieba bramę... Zawyją: "Byłem do-o-o-brym psem" i w psi uderzą lament. Zlituje się psi Święty Piotr, uchyli na wpół wrota: "Wnijdźcie! Rasowy najpierw miot, a potem psia hołota. Kagańców ni psich innych pęt na kark wam nie założę - wiem, że czujecie do nich wstręt. Ściągnijcie też obroże. Służyły wam w żywotach psich na ziemskim psim padole. Tu niebo psie! Zrobimy z nich nad łbami aureolę." Rozsiądzie się na wyrkach z chmur czereda psów zziajana, czekając w męce psiego snu jak wpierw: na przyjście Pana. Tadeusz B. Dobrzyński Synku, znajdź sobie jakąś mięciutką chmurkę i czuwaj nad Neris.
-
Odsypiałam. A w nocy to was już nie było na dogo. Dzisiaj też może mnie nie być - patrz wątek Bafusia. Ale wrócę, wrócę...
-
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Jestem, jestem. Wczoraj mnie tu nie było, bo odsypiałam zarwane nocki. Dzisiaj może mnie nie być, bo zmieniam komputer i córka będzie przerzucać z jednego na drugi. Może w nocy uda mi się zajrzeć. Więc tylko parę słów o Bafku. Co tu pisać? Zdrowy, grzeczny - no problems. Zaszczepiłam go dzisiaj przeciw wściekliźnie - zniósł dzielnie, nawet nie piuknął. Za tydzień ma wyruszyć do Ecci :placz: Liczę na to, że remont się nieco ;) przeciągnie. Chociaż, prawdę mówiąc, skoro ma mnie opuścić, to niech zrobi to jak najprędzej, bo im później tym gorzej dla mnie. Wam to dobrze - kochacie go na odległość, wszystko jedno, czy jest u mnie czy u Ecci. To ja, biedna, będę musiała się z nim rozstać, można by rzec - namacalnie. Do dupy. -
[quote name='desideratum']Boże... te jego oczy... takie.. ludzkie (?) i takie smutne :-([/QUOTE] Już lepiej niech zostaną psie, bo z ludzkimi to różnie bywa.
-
Neris, Synku - sercem i myślami jestem z wami. Wkrótce podeślę też trochę kaski, bo to teraz pewnie ważniejsze. Pozdrawiam.
-
Tak trzymaj, Ecci - mała głodówka jej nie zaszkodzi. A co u Pimka? Jak zdróweczko? Pewnie nienajgorzej - widzę, że dobrze się odżywia - nabiał, a nie padlina z krzaków - to i figura, i forma bez zarzutu. Doranoc, piesku.
-
Noc była długa (do 10 rano) i owszem owocna, skończyłam tłumaczenie! Widać życzenia płynęły z kochających serduszek. Dziękuję. :loveu: Ale nie ma się co cieszyć - szykuje się następna robota. Gdybym ja umiała pracować w dzień! Pewnie już śpisz, Kanapeczko. No, to ciotka pogłaszcze cię delikatnie połebku i też pójdzie lulać. Trzeba odespać zarwane noce. Śpij, maleńka.
-
Wyjątkowy czekoladowy labrador KONGO. Jak długo jeszcze?! (Tychy)
agata51 replied to Arlene's topic in Już w nowym domu
Kongo, śliczności, może w końcu ktoś cię wypatrzy. -
Neris.............
-
Ratujmy psie dziecko!Staś ma już DOM! ~nowe zdjecia
agata51 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
Modliszko, to może rzeczywiście weź urlop. Ja w to nie wierzę, ale ponoć nie ma ludzi niezastąpionych. Pomyśl o sobie. Jeśli przez tego szczeniaka (jest już zdrowy) masz zawalić swoją przyszłość... Odpoczniesz, znajdziesz temat (podobno leżą na ulicy), pracę, napiszesz pierwszy rozdział i wrócisz. Wypoczęta, z naładowanym akumulatorem. Inaczej się wykończysz, wypalisz. I jaki będzie pożytek z wypalonej Modliszki? Popytam jutro, może ktoś ze znajomych jedzie do W-wy przed czwartkiem. Głowa do góry. -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Przecież miało mnie tu nie być! -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
On dzisiaj cały dzień spał. Ponuro za oknem. Tylko na spacerki i na jedzonko (mniam, mniam - pańcia trochę kurczaczka wrzuciła do suchego i sosikiem polała) się budził. Śpi teraz pod biurkiem i, o dziwo, nie bączy. Żebym nie wykrakała. -
Śpij dobrze, Pimeczku.
-
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Bafek lubi być rozpieszczany. W ogóle strasznie przymilaśny jest i wystawia brzucholka do miziania. Niestety, ja za bardzo nie mogę (wiadomo - Mixer). Bafuś do miziania ma moją córkę. Uciekam z dogo, robota czeka - pewnie posiedzę do rana. Dobranoc wszystkim. Fajnie, że udało ci się wstawić zdjęcia. Co tu dużo mówić - przystojniak z naszego Bafusia jest. -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Ale już niedługo będzie miał nowego panka, który z pewnością będzie bardziej czuły na jego wdzięki niż mój TZ i na pewno się w sobie zakochają.