[quote name='haank']Podnoszę cudnego łyżewka !!! a może na tym wątku powinien się znaleźć
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=18981[/URL][/quote]
Koniecznie! Wstawcie go tam, ja nie umiem. Jest jeszcze strona Tanitki, wyzel.forall. pl, ale podobno chwilowo nie działa.