Jump to content
Dogomania

agata51

Members
  • Posts

    22868
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agata51

  1. Nie tracimy nadziei, Hopeczku, prawda?
  2. Ale wiadomość! Bywaj, Cudeńko! Nareszcie będziesz szczęśliwy! :cunao::bigcool::bigcool::bigcool::klacz::klacz::klacz: P.S. Będę za tobą tęsknić.
  3. Ja nie przepadam, ale wpaśc mogę. Zwłaszcza z tobą i zwłaszcze do Oleny. Na działkę. Ecci, odespałaś już imprezkę?
  4. [quote name='haank']Już wyżełek jest na wątku wyżłowym dogo.[/quote] Dzięki. Czy on ma jakieś imię, biedactwo?
  5. A trafka, kfiatki i inne fiosenne śfieżości? Kurczę, jak ja bym chciała mieć działkę!
  6. [quote name='haank']Podnoszę cudnego łyżewka !!! a może na tym wątku powinien się znaleźć [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=18981[/URL][/quote] Koniecznie! Wstawcie go tam, ja nie umiem. Jest jeszcze strona Tanitki, wyzel.forall. pl, ale podobno chwilowo nie działa.
  7. A może nie chciał? Może wolał zostać u ciebie? A pewnym sensie został - już zawsze będzie Synkiem Neris.
  8. Dorosły pies nie powinien urządzać demolki pod nieobecność opiekunów. Moje psisko po 3,5 latach w schronie (w boksie) od razu zostawał sam w domu i nic złego nie robił. Na początku tylko trochę wył, ale szybko mu przeszło. A Cudeńko przecież zostaje wpuszczany na salony - na pewno jest dobrze wychowanym psem.
  9. Witaj Olenko! Jak tam na działce - wschodzi?
  10. Znaczy się - udana. No, to odpoczywaj sobie.
  11. Argusku, rozumiem, że TY nie widzisz, ale dlaczego CIEBIE nikt nie widzi?
  12. Mogę kupić, ale nie podam, bom daleko. Najlepiej, jakby to zrobił jej nowy Pan.
  13. Czyżby to miało nastąpić dzisiaj?
  14. [quote name='GoniaP']Do skutku...[/quote] Skutku, przybywaj!
  15. Kongo, co tak pusto u ciebie? Wciąż czekasz?
  16. Dzisiaj taki ładny dzień - może twój Pan wybierze się wreszcie po ciebie.
  17. Dobranoc, Pimusiu. A może ty imprezujesz Z Ecci?
×
×
  • Create New...