Jump to content
Dogomania

agata51

Members
  • Posts

    22868
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agata51

  1. No ładnie, najpierw wagary a teraz ciekasz gdzieś po nocy. Tak trzymaj. Nie gniewaj się, Kanapeńko na Ecci. Należy jej się jak tobie krupniczek.
  2. [quote name='modliszka84']Do mnie tez ktos dzisiaj dzwonił bardzo zawiedziony ze Stach juz nieaktualny ;)[/quote] A mało to takich psiaków jak Stasio? Innych nie chcą?
  3. [quote name='Miki']Matko kochana, źle to wygląda. Nie mogę mu dać dt, ale już kiedyś deklarowałam na niego wpłaty. Może by sie dało znaleźć jakiś dt lub hotelik. Przecież ten pies się tam zmarnuje. Schron jest dobry dla psów w dobrej formie. Ale pies tracący kilogramy.... . Tak dokładnie to nie wiadomo dlaczego tak jest, dlaczego nie pcha się do miski. Może jednak coś mu jest? Może stracił chęć życia? Czy nie moglibyśmy się zebrać np. po 20 zł miesięcznie na jakiś hotelik? Albo na płatny tymczas? Bo przecież nie wiemy co z nim jest. Ale wiemy, że długo tak nie pociągnie.:shake:[/quote] Popieram i deklaruję pomoc finansową.
  4. Nie bierz ze mnie przykładu, Psiuteczko. To strasznie męczące na dłuższą metę. A jakie niezdrowe! I strasznie źle wpływa na cerę!
  5. Przejdzie mu - chcesz się założyć?
  6. Wypatruj Pana, kiedyś się zjawi - żebyś nie przegapił.
  7. Guteczku, czyżbyś już był w swoim domku? Bo tak tu pusto u ciebie.
  8. No dobrze, może być Pani - tylko niech wreszcie przyjdzie!
  9. Ciekawa przypadłość. A co jada (pija) na kolację?
  10. Ecci, a co ty o tej porze w domu robiłaś? Czyżby jednak wagary? Nasze gratulacje.
  11. Już się poprawiam. Naprawdę nie wiem, co się ze mną dzieje. W życiu nie zdarzyło mi się spać w nocy. Jezu, a może to starość? A ty Ecci z moich wierszyków się nie śmiej. :mad: Czasami po prostu muszę sobie troszkę porymować. Ale jak nie chcesz, to nie. Będę ozdabiać swoją poezją inne wątki. Np. Kanapki i Pimka :diabloti:. A teraz poważnie - kiedy kończysz remont?
  12. Gładzie i wylewki, znamy - stare śpiewki. Usia husia siusia - nie chcemy Bafusia.
  13. Sylwester tylko z Bafusiem! Ecci, wyobrażasz sobie? Balony, confetti, serpentyny! I kąpiel w szampanie! A wannę mam sporą. Zapraszam.
  14. [quote name='GoniaP']Agatko, banerek jest w moim podpisie...[/quote] Ktoś na dogo mi powiedział, że z podpisu nie można. A ja zielona jestem.
  15. A może nic nie robić? Tylko podnosić? One wydają się być, co najmniej, zadowolone ze swego losu (a może nawet szczęśliwe - są razem). Póki nie znajdzie się jakiś skrejzowany fanatyk psich małżeństw? Mogę jakoś wspomóc finansowo? Może karmę podesłać? Z Łodzi trochę daleko. Zaproponujcie coś, co mogłabym zrobić.
  16. Tego to ja nie potrafię zrozumieć. Kto jak kto, ale Egida, takie szorstko-przymilaśne cudo nie ma jeszcze domu?!!! Tylko z powodu jednej łapy?!
  17. Co tu zapeszać?! Jest świetnie, będzie jeszcze lepiej. Przecież Ania jej nie wyrzuci.
  18. Sikanie może minąć. Przechodziłam to. Miałam takiego szczacza, który podsikiwał naroża, kanapy i zasłony w szczególnych momentach. 1. Nowe miejsce - wtedy dość często się przeprowadzałam. 2. Nowy pies w domu - domownik (DT albo DS) albo gość. 3. Nie był kastrowany ani sterylizowany - to ma znaczenie. 4. Wiadomość pocieszająca - na starość przestał. Zresztą do głowy mi nie przyszło, że podsikiwanie może być problemem. Zasłony można wyprać (albo ich po prostu nie mieć), kanapy przetrzeć mokrą szmatką, ściany pomalować zmywalną farbą - co za problem. Mój Boże, gdyby sikanie było największym problemem ze schroniskowymi psami! P.S. Dobrze jest nie mieć dywanów.
  19. Tyskie FBI, wiadomo coś?
  20. Brak wiadomości oznacza dobre wiadomości. I to nam powinno wystarczyć. Ale aż mnie skręca, tak bym chciała coś wiedzieć i coś zobaczyć.
  21. A myślałam, że nie umiem już płakać. Pani Asiu, brak mi słów. :loveu:
  22. Żadnych wieści o suczce? Pewnie Lewis nie może się już doczekać.
  23. Trzymaj się, biedaku. Domek musi się znaleźć!
×
×
  • Create New...