Jump to content
Dogomania

agata51

Members
  • Posts

    22868
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agata51

  1. Jasne, że za W-wą. :diabloti: Zaproszenie przyjmuję - może pokażesz mi jakieś inne, nieznane mi dotąd oblicze stolicy. Fakt, mało znam, ale jakbym przepadała, to chciałabym bliżej poznać. W maju to Ecci będzia miała Bafka na głowie (jaka ja naiwna!) no i te nauki. A na wagary to nasza Ecci nie chadza (chyba, że dzisiaj postanowiła przypomnieć sobie, jak cudownie jest na wagarach, bo troszju się udziela na dogo). Ecci, przyznaj się - zrobiłaś sobie dziś wolne.
  2. Rozumiem, ale ślub dopiero w grudniu! Cały rok nauk przedślubnych?
  3. [quote name='bigos'] Jako kontakt podaję mój adres e-mail. A do kogo podawać dalszy kontakt? Jakiś nr tel? [URL]http://www.allegro.pl/item347077715_piekny_wyzel_szuka_domu_cieply_dom_potrzebny_.html[/URL][/quote] Chyba trzeba skontaktować się z Negri.
  4. [quote name='brazowa1'] ...sam sie nie zareklamuje,przez rok nikt w schronie o niego nie zapytal. Dogomania jest dla niego szansa. On zawsze i wszędzie jest boski. Przypominam.
  5. Już poniedziałek. Luis się przypomina.
  6. Dzieńdoberek, Pimuchna. Bafuś życzy miłego dnia.
  7. Kozak jest na wątku wyżłów. Może oni pomogą?
  8. I żeby uśmiech nigdy nie znikał z twojego pychola! Serdeczne pozdrowienia dla PANA 1
  9. Hopeńku, nie warcz na dobrą rękę, która chce cię wyczesać. Ewentualny opiekunie, nie bój się jego warkotów - on tylko tak straszy. ;)
  10. To ja go zabieram na południowy. W dzień prędzej go ktoś wypatrzy.
  11. [quote name='Klementynkaa'] [IMG]http://www.gostar.home.pl/FIZIA%20013.jpg[/IMG] [/quote] Śliczna, kochana Fizia prosi o domek.
  12. Serce to ja mu już dałam, tylko domu dać nie mogę. Ale znajdzie się ktoś, kto mu da jedno i drugie. Na pewno.
  13. Serce to ja mu już dałam, tylko domu dać nie mogę. Ale znajdzie się ktoś, kto mu da jedno i drugie.
  14. Nie dziwie się. Jedź, Goniu i wymiziaj Cudeńko od nas. No, co ja poradzę, że mnie zauroczył!
  15. Ślicznoto, spacer z tobą to prawdziwa przyjemność. Idziemy.
  16. [quote name='Nicol'] [SIZE=4]A Rudzik wygląda teraz tak:[/SIZE] [SIZE=4][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/1125/rudzikdr8.jpg[/IMG][/SIZE] W chwili obecnej Rudzik znajduje sie jeszcze na tymczasie w Poznaniu, ale dni pobytu w domku tymczasowym są policzone. Na gwałt potrzebuje nowego DT lub DS (to nasze marzenie). [B][COLOR=red]Rudzik już tylko troszkę się boi i zaczął się bardzo interesować nowymi ludźmi, cieszy się, jak ktoś do niego przychodzi, merda ogonkiem.. Znajomych wita niezwykle wylewnie, jest kochanym pieskiem, wyjątkowym uwielbia się przytulać, bawić piłeczką, na smyczy chodzi nienagannie, nie ma mowy o ciągnięciu,itp idzie przy nodze cały spacerek...[/COLOR][/B][/quote] Czy naprawdę nie znajdzie się dom dla takiego przystojniaka? Jak to, ma wrócić do schronu? Ludzie!
  17. Tak, tak, znajdzie się Dobry Człowiek, niechby nawet z mniej wytwornym domkiem niż ta buda.
  18. MUSI się znaleźć! I to szybko.
  19. W końcu ktoś MUSI go wypatrzyć.
  20. No, to jestem spokojna. Ale ucieszę się dopiero w połowie maja.
  21. Doczekasz się domku, Kozaczku, zobaczysz.
  22. Przed chwilą dowiedziałam się, że Cudeńko z Poznania znalazł dom, teraz Huzar. Co za dzień! Strasznie się cieszę, piękny Huzarze, że znalazłeś swojego Człowieka. Teraz już będziesz szczęśliwy. Buziak od ciotki. :Cool!::bigcool::Cool!::bigcool::Cool!::bigcool::Cool!:
×
×
  • Create New...