Jump to content
Dogomania

agata51

Members
  • Posts

    22868
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agata51

  1. Chodź, Mozarciku, zobaczymy, czy mlecze zakwitły.
  2. [quote name='agata51']Na to liczymy![/quote] To było względem tego roszku. Dopiero teraz zauważyłam, że na wątku pojawił się jakiś przystojniak. Mój Bafulek, kochany, nie wiedziałam, że on taki śliczniutki jest! Kurcze, tylko te mlecze gdzieś się schowały. Przysięgam, że były - chyba aż trzy!
  3. Przedśniadanko, śniadanie właściwe i drugie śniadanie, tak? A Bafek jeszcze nic nie tknął. Moje psy (sorry - moje psy i twój pies, oczywiście)mają nieco przesunięta fazy - tak jak ja. Jedzonko najlepiej wchodzi nam w nocy.
  4. Na ruinach kojca? Już mu go nie wypominaj - może musiał się wyładować, żeby móc zasnąć? Śpij słodko, Pimuśku.
  5. Witaj, Kanapciu? Jak humorek? Już po śniadanku? Co ja gadam - pewnie zaraz obiadek.
  6. Nie bić mi Pimka! Co tam kojec, ważne, że świetnie się bawił. Jak się czujesz, Pimeczku? Chyba lepiej - nie ma to jak coś rozp......ć!
  7. Jabłuszko to raczej nie, ale moża marchewka z GROSZKIEM?!
  8. Kozaczku, śliczności, idziemy na spacer.
  9. Synku, zaopiekuj się starym Maksem z Dzierżoniowa, który odszedł za TM. Niech nie czuje się samotny.
  10. Maksiu... Jak to? Teraz sobie odpoczniesz po swoim bylejakim życiu. Wygrzewaj umęczone kosteczki na niebieskich łąkach. Będziemy pamiętać.
  11. Nie musisz trzeć. Może być w plasterkach. Niech sobie chrupie, spryciulek.
  12. Tobi, idziemy na spacerek. Pogonimy koty? Chyba nigdy nie dostałeś od kota po nosie. Przydałoby ci się - może byś się opamiętał.
  13. Dobrej nocy, pieseczku. Niech cię nic nie boli.
  14. Olga, idziemy na spacerek. Może i Portosa zabierzemy?
  15. Biedny malutki. Biedna Ecci.
  16. [quote name='brazowa1']w gazecie trojmiejskiej to on juz wisi miesiacami...zna go chyba całe trojmiasto.[/quote] To dlaczego jeszcze w schronisku siedzi, do cholery?! Ludzie!
  17. Za górami, za lasami... Ale bajki przeważnie dobrze się kończą, wiesz?
  18. No cóż, to my też idziemy spać. Tzn. Bafek, bo ja to chyba do rana. Dobranoc, ciotki. P.S. Ecci, Bafuś BARDZO polubił surową marchewkę. Proszę, dopisz do menu. Do żółtego sera wciąż jakoś nie może się przekonać. Ale za to wylizuje talerz po jajecznicy.
  19. Nigdy nic nie wiadomo. Może to był Dobry Pan. A może poleci Dabi jakimś znajomym? Trzymaj się, malutka.
  20. Lokal się znajdzie niebawem i urządzimy zabawę śpiewać będziemy i tańczyć i pić (sok z pomarańczy ;)) A kto nam nie chce wierzyć niech zmyka do Białowieży!
  21. A gdzie on był, jak go nie było przy budzie?
×
×
  • Create New...