Jump to content
Dogomania

agata51

Members
  • Posts

    22868
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agata51

  1. Najwyższy czas, żeby ktoś spełnił życzenie pięknej Olgi.
  2. Uważaj, ewatr, może to jakiś podstęp? Nie można ufać agresorom.
  3. Hej, jest tu kto? Pozdrowienia dla Stasia.
  4. Sprawa się wyjaśniła - ja odpadam - przynajmniej do końca maja. Remont się przeciąga. Żałuję. Lori, kochanie, życzę ci, żebyś do tego czasu znalazła kochający domek.
  5. Cieszę się i jestem dobrej myśli. Trzymaj się, Lewisku.
  6. Hej, człowieku z możliwościami, odezwij się!
  7. Dzień dobry, Kanapulko. Co dziś pańcia zaserwowała na śniadanko? Zaciereczki na mleku?
  8. Hopaku, piękny dzień dzisiaj. Biegniemy na spacerek? Podsikasz sobie to i owo.
  9. Dzień dobry, Guteczku. Pięknie dzisiaj. Spacerek?
  10. No, to wszystko jasne. 1. Już wiem, że do końca maja nie mogę się angażować w żadne psie akcje typu tymczas dla potrzebującego (wiesz, DT są na wagę złota). 2. W połowie maja wybieramy się na tydzień na Suwalszczyznę. Muszę się zastanowić, co zrobić z Bafkiem - zabrać, czy zostawić w domu z córką. 3. Najbardziej żałuję, że od razu nie załatwiłyśmy sprawy sterylki i narośli. Pal sześć sterylkę, suczkom ze strony Bafka nic nie grozi, ale ta narośl - ona rośnie, a tu jeszcze miesiąc przed nami (jak dobrze pójdzie :diabloti:). Trochę się tym martwię. I to jedyne problemy, jakie mam z Bafkiem (właściwie 1. odpadł). Poza tym wszystko dobrze, nawet Mixer zaczyna się przyzwyczajać - jeszcze zazdrosny, jeszcze powarkuje, ale wczoraj po wieczornym spacerku (wtedy są najbardziej rozdokazywane - zupełnie jak ja) mieliśmy pierwszą rundę w zapasach w stylu wolnym. Komiczne to było - Bafuś (waga piórkowa) kontra Mixer (waga półcięzka). Druga runda dzisiaj? O nic się nie martw, ucz się, remontuj, zajmuj się Kanapką i Pimpkiem (zwłaszcza) i ciesz się wiosną. Damy radę.
  11. Nie pytałam, żeby cię dołować. Ecci, nie ma sprawy, potrzymam Bafka, jak długo będzie trzeba. A robotnicy co mówia - jak długo zamierzają okupować domek Bafka? Pewnie sami nie wiedzą. Lepiej niech teraz tynk się sypie niż po remoncie. Śpij dobrze.
  12. Kochana malutka. :multi::multi::multi:
  13. Da sobie radę w życiu, mądralka nasza kochana. I piękna, oczywiście.
  14. [quote name='Koperek'][B]A KTO PISAŁ COKOLWIEK O SMYCZY???[/B]:crazyeye: :crazyeye: Ani słowa o trzymaniu [B][SIZE=3][COLOR=red]NOCHALKA [/COLOR][/SIZE][/B]na smyczy nie było! Przecież łyżew siedzi z samcami w boksie i zbyt miły nie jest! To tyle. [B]Jak ktoś ma chęć posprawdzać jego reakcje w domu z innymi psami to zapraszam- można w każdej chwili zabrać go na tymczas![/B] Ostrzegam tylko, że zwrotów z DT nie przyjmujemy :diabloti:[/quote] Jak bym siedziała z samcami w boksie, też nie byłabym zbyt miła. Gdyby był miły, samce dałyby mu się we znaki. Tak trzymaj, Nochalku!
  15. Czekanie czekaniem, ale zawsze można skoczyć na spacerek. Co ty na to, Mozart?
  16. To tak jak u mnie. Gdyby nie to pewnie byśmy się o Kozaka pobiły.
  17. Wyłącznie kochającego domku. To przecież tak niewiele.
  18. [quote name='mysza 1']No tak, ale to nie dom tylko fundacja i Rybcia jest srednio przekonana.[/quote] Nie sądzę. Pisała, chyba wczoraj, że jest za. Fundacja ma minusy, ale ma też plusy - bywa, że stamtąd psiaki szybciej trafiają do DS niż z DT. Bo jak pies jest w DT, to już nikomu nie chce się szukać DS. I pies zostaje na stałe, bo który DT odda psa z powrotem do schroniska?
  19. Ecci, wydajesz biografię Pimka?! Super! Nareszcie poznamy jego awanturniczy żywot.
×
×
  • Create New...