Jump to content
Dogomania

agata51

Members
  • Posts

    22868
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agata51

  1. Tak, ja też mam poczucie, że popełniłam coś wielkiego. Ale, Figo Bez Maku, ilu jest takich jak my? Perły przed wieprze, kochana. Poza tym, obawiam się, że tym utworem osiągnęłam szczyty swoich poetyckich możliwości. Nic piękniejszego już nie stworzę. Najwyżej jakąś fraszkę, ot, błahą słów igraszkę. Kuplecik z refrenikiem, co piskiem jest, nie krzykiem. Tu poematu trzeba, bramami wstrząsnąć nieba, by wreszcie dobry Bóg coś w sprawie zechcieć mógł. Sama widzisz, na co mnie dzisiaj stać. Kozaku, to już lepiej zabiorę cię na łąki.
  2. Cioteczki, zaglądajcie do Kongusia. Na całej stronie tylko Arlene i ja. Jakoś głupio to wygląda. A Kongo może mieć dosyć naszego towarzystwa.
  3. Wsparcie i ciepłe (a nawet gorące) myśli masz u mnie jak w banku, Kacperku.
  4. Oj, Hopie, Hopie - co z tobą robić? Wiem - kochać i już. Ale oprócz miłości przydałby się domek. Postaraj się, pieseczku.
  5. Śliczne foteczki, Asiu. I Harnaś śliczny. Znajdzie dom, zobaczycie.
  6. Biegniemy, biegniemy - nie ma co się ociągać. Po domek!
  7. Kochana, od lipca (a może się mylę?) Bafek do końca życia będzie cały twój. Dasz mu domek (po remoncie generalnym), miłość, jedzonko, posłanko, mizianko, spacerki, cukierki i ...... Kanapkę na dokładkę. Daj Boże każdemu psu taki wkład.
  8. Mozart, na spacer! Dziewczyny, wy jesteście takie mądre - powiedzcie, dlaczego w podpisie mam zamiast banerków jakieś głupie krzyżyki.
  9. [URL]http://dziennikmetro.pl/zwierzyniec/...psy/?&add=1163[/URL] Potrzebna ładne fotki i wzruszający tekst (Majqa jest specjalistką). Poczekajcie, dziewczyny - nauczyłam się kopiować i wklejać (sama!), to i ogłaszać się nauczę. Aha, jest jeszcze, oczywiście, Metro "papierowe". Tam też można dawać ogłoszenia.
  10. [quote name='Olena84']Nasze!!!!!!!!!![/quote] Nasze, nasze, ale tak rzadko nas odwiedzasz, że zaczęłam już wątpić. Ecci, a co to za 1:0? Wynik niedzielnego meczu Polska-Niemcy? Oj, dziewczyny, od 7 do 26 czerwca nie ujrzycie wy nas na dogo. Zajmujemy z Bafkiem najlepsze miejsca na kanapie (leżące, rzecz jasna) i oglądamy ME!
  11. Edi, idziemy na nocny spacerek - w dzień jest dla ciotki za gorąco. A kiedyż to twój włąsny dom będzie cię wyprowadzał na spacerki? Nie, żeby mi się znudziło, ale zawsze lepiej z włąsnym Panem niż z ciotką. Przemyśl to, Edulku.
  12. Cioteczki, co tak nosy na kwintę pospuszczałyście? Nie wolno wam tracić nadziei. Trzeba wierzyć, że Dabi znajdzie domek (bo znajdzie!). Pozdrawiam.
  13. Do głowy by mi nie przyszło, żeby przestać wierzyć w domek dla Czartka - dobry, cieplutki, kochający domek znajdzie Czartka na pewno.
  14. Chodź, Cyganku, to dla nas odpowiednia pora - ja też źle znoszę upały.
  15. Damy radę, Ecci. Trzeba to zrobić i już. A operacja będzie dopiero w przyszłym tygodniu, bo wyniki w piątek. Bunia lekko się zdziwiła, jak powiedziałam, że Bafek ma 7 lat. Jej zdaniem - więcej (chyba przez te zęby - bardzo się cieszę, że zrobi z nimi porządek). Dziwne, bo Baf ma młodziutką mordkę (przynajmniej ja ją tak widzę), ani jednego siwego włoska i jest w niezłej kondycji. Może w poprzednim życiu karmili go nie tak jak trzeba - na pewno dawali słodycze! Zobaczymy. Trochę się boję. Biedny Bafuś, strasznie obolały wyjdzie z lecznicy - z trzema ranami! Maleństwo moje kochane.
  16. Rocky, ty już wiesz, co za szczęście cię czeka? Daj mordkę, piesku.
  17. Witaj, piękna. Co słychać? Pewnie nic nowego, bo cisza.
  18. Właśnie wróciliśmy od Buni. Bafek okazał się histerykiem - najpierw w taksówce, potem w lecznicy. Miał pobraną krew - przymierzamy się do operacji 3 w 1 - narośl, jajka i zęby (są podobno w fatalnym stanie). W sumie będzie to kosztowało nieco ponad 200zł. Dzisiejsze pobranie krwi - 25zł. Taksówek nie liczę. To co, Ecci, idziesz na to? Ta narośl jest dość pilna - może pęknąć - więc nie ma na co czekać. A przy okazji reszta - po co chłopaka męczyć kilkoma narkozami? Poza tym każda coś kosztuje. Dzielimy się kosztami pół na pół? Witaj, Olenko. Co słychać? Zapracowana?
  19. [quote name='patch75']wyglada na to, ze yogi jest skazany na pobyt w schronisku, nikt nie jest zainteresowany[/quote] Nie zgadzam się! Ludzie, zobaczcie, jaki on piękny! A może jednak spróbować wysłać go za granicę? Może tam się na nim poznają?
  20. Och, te ludzie, nie wiedzą, co tracą. Argus, biegniemy na spacer.
  21. W nocy chłodniej. Ale dzisiaj zabiorę go na spacer w samo południe. Idziemy, cudny wyżełku.
×
×
  • Create New...