-
Posts
22868 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agata51
-
KOZAK - POEZJA - piękny 11 letni znalazł czlowieka!!!
agata51 replied to Yorija's topic in Już w nowym domu
Tak, ja też mam poczucie, że popełniłam coś wielkiego. Ale, Figo Bez Maku, ilu jest takich jak my? Perły przed wieprze, kochana. Poza tym, obawiam się, że tym utworem osiągnęłam szczyty swoich poetyckich możliwości. Nic piękniejszego już nie stworzę. Najwyżej jakąś fraszkę, ot, błahą słów igraszkę. Kuplecik z refrenikiem, co piskiem jest, nie krzykiem. Tu poematu trzeba, bramami wstrząsnąć nieba, by wreszcie dobry Bóg coś w sprawie zechcieć mógł. Sama widzisz, na co mnie dzisiaj stać. Kozaku, to już lepiej zabiorę cię na łąki. -
Wyjątkowy czekoladowy labrador KONGO. Jak długo jeszcze?! (Tychy)
agata51 replied to Arlene's topic in Już w nowym domu
Cioteczki, zaglądajcie do Kongusia. Na całej stronie tylko Arlene i ja. Jakoś głupio to wygląda. A Kongo może mieć dosyć naszego towarzystwa. -
Piekny Hop w typie PONa. Zawrócił z TM :) i MA DOM
agata51 replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Oj, Hopie, Hopie - co z tobą robić? Wiem - kochać i już. Ale oprócz miłości przydałby się domek. Postaraj się, pieseczku. -
Pies zapomniany przez wszystkich-MA DOM !!!!!!!!
agata51 replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
Śliczne foteczki, Asiu. I Harnaś śliczny. Znajdzie dom, zobaczycie. -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Kochana, od lipca (a może się mylę?) Bafek do końca życia będzie cały twój. Dasz mu domek (po remoncie generalnym), miłość, jedzonko, posłanko, mizianko, spacerki, cukierki i ...... Kanapkę na dokładkę. Daj Boże każdemu psu taki wkład. -
W końcu sie odnaleźli... - Mozart ma dom!!
agata51 replied to TYGRYS-ica.'s topic in Już w nowym domu
Mozart, na spacer! Dziewczyny, wy jesteście takie mądre - powiedzcie, dlaczego w podpisie mam zamiast banerków jakieś głupie krzyżyki. -
***Karat***on nie ma już czasu czekać, 4 lata wystarczą !!! Ma dom!
agata51 replied to katya's topic in Już w nowym domu
[URL]http://dziennikmetro.pl/zwierzyniec/...psy/?&add=1163[/URL] Potrzebna ładne fotki i wzruszający tekst (Majqa jest specjalistką). Poczekajcie, dziewczyny - nauczyłam się kopiować i wklejać (sama!), to i ogłaszać się nauczę. Aha, jest jeszcze, oczywiście, Metro "papierowe". Tam też można dawać ogłoszenia. -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Olena84']Nasze!!!!!!!!!![/quote] Nasze, nasze, ale tak rzadko nas odwiedzasz, że zaczęłam już wątpić. Ecci, a co to za 1:0? Wynik niedzielnego meczu Polska-Niemcy? Oj, dziewczyny, od 7 do 26 czerwca nie ujrzycie wy nas na dogo. Zajmujemy z Bafkiem najlepsze miejsca na kanapie (leżące, rzecz jasna) i oglądamy ME! -
EDI już nie czeka! Bursztynowe oczy zaczarowały jego NOWY DOM!!!
agata51 replied to Cambel&Megi's topic in Już w nowym domu
Edi, idziemy na nocny spacerek - w dzień jest dla ciotki za gorąco. A kiedyż to twój włąsny dom będzie cię wyprowadzał na spacerki? Nie, żeby mi się znudziło, ale zawsze lepiej z włąsnym Panem niż z ciotką. Przemyśl to, Edulku. -
STARUSZEK CYGANEK - po dłuuuugim oczekiwaniu MA SWÓJ DOMEK!!!
agata51 replied to anielica's topic in Już w nowym domu
Chodź, Cyganku, to dla nas odpowiednia pora - ja też źle znoszę upały. -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Damy radę, Ecci. Trzeba to zrobić i już. A operacja będzie dopiero w przyszłym tygodniu, bo wyniki w piątek. Bunia lekko się zdziwiła, jak powiedziałam, że Bafek ma 7 lat. Jej zdaniem - więcej (chyba przez te zęby - bardzo się cieszę, że zrobi z nimi porządek). Dziwne, bo Baf ma młodziutką mordkę (przynajmniej ja ją tak widzę), ani jednego siwego włoska i jest w niezłej kondycji. Może w poprzednim życiu karmili go nie tak jak trzeba - na pewno dawali słodycze! Zobaczymy. Trochę się boję. Biedny Bafuś, strasznie obolały wyjdzie z lecznicy - z trzema ranami! Maleństwo moje kochane. -
Dramat Rockiego-kila lat u alkoholika!łódz .ma dom!
agata51 replied to netti1's topic in Już w nowym domu
Rocky, ty już wiesz, co za szczęście cię czeka? Daj mordkę, piesku. -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Właśnie wróciliśmy od Buni. Bafek okazał się histerykiem - najpierw w taksówce, potem w lecznicy. Miał pobraną krew - przymierzamy się do operacji 3 w 1 - narośl, jajka i zęby (są podobno w fatalnym stanie). W sumie będzie to kosztowało nieco ponad 200zł. Dzisiejsze pobranie krwi - 25zł. Taksówek nie liczę. To co, Ecci, idziesz na to? Ta narośl jest dość pilna - może pęknąć - więc nie ma na co czekać. A przy okazji reszta - po co chłopaka męczyć kilkoma narkozami? Poza tym każda coś kosztuje. Dzielimy się kosztami pół na pół? Witaj, Olenko. Co słychać? Zapracowana? -
Yogi-rasy Kudlacz Super Cundle-Hairy!!:) olsztyn
agata51 replied to patch75's topic in Już w nowym domu
[quote name='patch75']wyglada na to, ze yogi jest skazany na pobyt w schronisku, nikt nie jest zainteresowany[/quote] Nie zgadzam się! Ludzie, zobaczcie, jaki on piękny! A może jednak spróbować wysłać go za granicę? Może tam się na nim poznają?