Jump to content
Dogomania

agata51

Members
  • Posts

    22868
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agata51

  1. Gutek -lekarstwo na smutek,radości źródełko,miłości ciepełko,remedium na stres -toż to skarb nie pies.Domki, psia wasza mać -nie wybrzydzać - brać!
  2. Idziemy na spacer. W koncu ktoś cię wypatrzy.
  3. Oj, te domki ślepe jakieś i głuche, i w ogóle beznadziejne. Brać mi Harnasia i kochać, ale już!
  4. O, a jak mi się udało wejść, to od razu podwójnie!Baron, chodź, poszalejemy na łąkach.
  5. Dusza z żalu kwiczy -Kozak ciągle niczyj.Serce z bólu szlocha -wyżła nikt nie kocha.Domeczku cieplutki,ukoj jego smutki.Domeczku, nie pękaj -biegnij po wyżełka.
  6. Cierpliwości, Kacperku, znajdzie się domek dla ciebie.
  7. Biegniemy na trawkę, Hopeczku.
  8. Biegniemy, Czarteczku. Na szczęście dzień bez papierosa minął.
  9. Człowieku, nie namyślaj się zbyt długo! Argus czeka.
  10. Nochal, ja cię proszę, ustatkuj się wreszcie. Chcesz resztę życia spędzić za kratkami?
  11. Biegniemy na spacer, Kozaczku.
  12. Ludzie, cudny Borys czeka!
  13. Nocnym markiem jestem od urodzenia i pewnie już tak zostanie. Poza tym ostatnio mam duże problemy z wejściem na dogo. Teraz też dostałam się jakoś bokiem. Dziekuję za Barona. Nie da się ukryć, mam słabość do wyżłów.
  14. Chodź, piesku, pójdziemy na spacer.
  15. Pamiętamy i biegniemy na spacerek.
  16. Przecież musi się znaleźć domek dla Kacperka!
  17. Nocnym markiem jestem od urodzenia i pewnie już tak zostanie. Poza tym ostatnio mam duże problemy z wejściem na dogo. Teraz też dostałam się jakoś bokiem. Dziekuję za Barona. Nie da się ukryć, mam słabość do wyżłów.
  18. Mocno trzymam kciuki, Mozarciku!
  19. No dobrze, w końcu jest noc, kaganiec niepotrzebny. Idziemy, Czarcisko.
  20. Baron, psia kość, pójdziesz ty wreszcie do domu?!
  21. Zmykaj stąd jak najszybciej. Wyżeł w klatce? Serce pęka.
×
×
  • Create New...