Jump to content
Dogomania

agata51

Members
  • Posts

    22868
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agata51

  1. Naprawdę nie wiem, dlaczego dwukrotnie uraczyłam was moim grafomanopisaniem. Dogo szaleje, dziękować (?), że w ogólr działa.
  2. Borys, na miłość boską, do domu!
  3. Plowe takie, sliczne jestescie. Aśka, jestem pełna podziwu i uznania. Gdybym była młodsza, dziewczyno... Mnie bardziej interesują te w boksach. Te bidy zapomniane, niewyprowadzane. Asieńko, prosze, jesli mozesz, zajrzyj do Lenoksa nr 3052 box 3 i do Iry nr 395 box 29. Gdyby im zalozyc watki, napewno znalazlyby czlowieka. Pozdrawiam.
  4. Nie ma to jak spacer z wyżłem tuż przed świtem, prawda Baronie?
  5. Teodorze, spokojnie, znajdziesz wreszcie swój dom. Spokojny, cieplutki, kochany.
  6. Synku, brakuje mi ciebie. Tak jak Bessera i Fikusa. Ty wiesz.
  7. Moriaaa, zdjęcia przepiękne. Tuśka, ja cię proszę.
  8. Pora umierać. Rocky - jeden z najpiękniejszych psów na dogo nie ma wzięcia. Rocky jest na Kosodrzewiny? Domki, biegnijcie tam!
  9. Mówią, że jestem twardzielem. Portos, uroniłam łzę.
  10. Pimeczku, słodkości, wykończył cię ten grill. Ledwie dychasz. Ale za to jaki szczęśliwy pychol! Też się tak obżerałeś jak Kanapka? Pimku, Kanapka jest stracona, ale ty powinieneś dbać o linię. Bafek pozdrawia.
  11. Zaczynam się gubić - tu jakaś pralka, tam talon, kasa, paczki. Dajcie znać, jeśli mogę w czymś pomóc. A może jesteście już samowystarczalni?
  12. Czy Patos ma jakieś ogłoszenia? Może Metro? Patosku, trzymaj się.
  13. Mozart, starszne zamieszanie na twoim wątku - dzięki Bogu. Ja, całkowita ignorantka komputerowa, nie mogę brać w tym udziału, ale trzymam kciuki. Cioteczki zajęte ważnymi sprawami, to ja zabiorę cię na spacerek. Bo może już jutro będziesz ganiał po polach ze swoim Panem. Życzę ci tego z całego serca.
  14. [quote name='Figa Bez Maku']...wieszczyco...[/quote] Cudne - chyba zmienię swój nick. Piękny, słodki, pojętny... Może nie dość majętny? Może zła tajemnica sprawia, że nie zachwyca? Może ma skryty feler pies, bez dwóch zdań, bestseller? Chorobę ma wstydliwą? Z zębisków zeszło szkliwo? Czerw toczy mózgu zwoje? A duszę - paranoje? Figo Bez Maku, chyba przemówi ta "diatryba" do serc wrażliwych ludzi i miłość do psa wzbudzi?
  15. Dziewczyny, czas tak szybko leci. Lipiec tuż, tuż. Lewisku, wytrzymasz, prawda?
  16. [quote name='Figa Bez Maku']...wieszczyco...[/quote] Cudne - chyba zmienię swój nick. Piękny, słodki, pojętny... Może nie dość majętny? Może zła tajemnica sprawia, że nie zachwyca? Może ma skryty feler pies, bez dwóch zdań, bestseller? Chorobę ma wstydliwą? Z zębisków zeszło szkliwo? Czerw toczy mózgu zwoje? A duszę - paranoje? Figo Bez Maku, chyba przemówi ta "diatryba" do serc wrażliwych ludzi i miłość do psa wzbudzi?
  17. Ale jaki cudny! Kurczę, nie rozumiem, dlaczego nikt go jeszcze nie wypatrzył. Młody, piękny, zdrowy, sympatyczny, bogaty - ludzie czego chcieć więcej?! Chodź, Kongo, na spacerek.
  18. Czy Kolejarka miała ogłoszenie w Metrze? To nieźle działa. Chodź, sunieczko, na spacerek.
  19. Czy Karat był ogłaszany w Metrze? Sporo psiaków znalazło dzięki temu dom. Karat, nie trać nadziei.
  20. [quote name='ecci']no i jest ukochane mięsko:loveu: A brzuchol już do samej ziemi!
  21. A jak portfelik Kacperka? Wystarczająco wypchany?
  22. Prosimy o fotki po wyschnięciu! Oj, Hopeczku, ciotki tak się starają, a ty nie chcesz iść do domku. Niedobry pies. Ale i tak wezmę cię na spacer.
  23. Kochamy Asię i Harnasia! Zauważyłyście? Oni są jednakowo umaszczeni!
×
×
  • Create New...