Jump to content
Dogomania

agata51

Members
  • Posts

    22868
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agata51

  1. Oj, chciałabym ja mieć odrobinę miejsca! Albo znaleźć u rodziny czy znajomych. Wy pewnie też. Nie ma rady - trzeba ogłaszać (próbowałyście w Metrze?) i czekać na cud. Przecież wiadomo, że niewielu ludzi adoptuje starsze psy.
  2. Biegniemy po domek, Karat. Żarty się skończyły.
  3. Zainstalowałaś jakąś ukrytą kamerę? Do czego to doszło? Nie wiem, czy oddam ci Bafka.
  4. Matko (może raczej Buniu!), jak ta rana się goi! I włosem porasta! I oczko widzi! Jejku, czego chcieć więcej?! Wyrazy uznania :loveu: dla Buni i opiekunki Kacperka - te to się narobiły!
  5. Jutro czeka nas ciężki dzień, Hopie. Po południu zaliczamy małym piwkiem Juvenalia (ostatni dzień), a potem biegiem do DOMU na Kubicę i ME. olenka_f, jesteś z nami?
  6. Teraz mały spacerek dla zdrowia, śpimy do południa, a potem wiesz - Kubica i ME.
  7. A jutro obejrzymy sobie Kubicę. A może wolisz ME?
  8. Dinku, musisz być dzielny, bo jak cię brązowa dopadnie, to przepadłeś. Ciesz się, źe strzyżenie odpada. Chociaż z nią nigdy nie wiadomo. Jestem z tobą, pieseczku. Nie mogę wziąć Dina, brązowa. Gdybyś wiedziała, ile psa przypada na metr kw mojego mieszkania!
  9. A dzisiaj pobiegamy dla zdrowia, Dinku. Trzeba dbać o kondycję, bo to i ME i Olimpiada.
  10. [quote name='mysza 1'][URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=379054473"][B][COLOR=#2040ab]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=379054473[/COLOR][/B][/URL] Zawsze wyróżnione i podświetlone biorę allegro, jak dotąd nie działało, ale w końcu musi![/quote] Próbowałaś w Metrze? Trzymaj się, Dabulko.
  11. [quote name='Gosiapk']Cyganek prosi o wsparcie[/quote] Finansowe czy duchowe? Ma jak w banku jedno i drugie, ale które w tej chwili bardziej potrzebne?
  12. Cioteczki pamiętają. Widzę, że wujaszkowie również. Wszyscy cię kochamy, Borysku.
  13. Czy Bora dba o ciebie, Baronku? Uściskaj ją ode mnie.
  14. Jutro ostatni dzień Juvenaliów. Skoczymy na piwo? Wczesnym popołudniem - żebyśmy zdążyli na mecz Niemcy-Polska. A może wolisz Kubicę?
  15. Nowy czy stary? Chcesz powiedzieć, że Bafek zostaje u mnie do września, tak? Fajnie, obejrzymy sobie razem Olimpiadę.
  16. Mecz! Na Kubicy zaypiam z nudów. Najwyżej przegonię Bafka do kuchni przed mały telewizorek. Ecci, na Boga, dlaczego wywaliłaś Mariusza?! Co on ci zrobił??
  17. Bafek przełączył na Kubicę. Chyba się dziś wreszcie pokłócimy.
  18. A my wręcz przeciwnie. Jeśli chodzi o piwo to tylko pilzner.
  19. Dziewczyny, pogięło was?!!!! Może od razu zarezerwujcie sobie miejsca na Uniwersytecie Trzeciego Wieku - już teraz trudno sie dostać, a za kilka lat nie będziecie miały szans - społeczeństwo się starzeje. Swoją drogą, ja się nie dziwię, skoro nawet kwiat młodzieży wysiada przed 4 rano. Dzisiaj sobota - jak spędzicie wieczór? O noc taktownie nie pytam (nie z powodów, o których myślicie). Pora umierać...
  20. Jutro-pojutrze sie odezwe w sprawie wirtualnej adopcji. Bylam na stronie schroniskowej, nie wszystko jeszcze jest jasne. Tyj, Kajku.
  21. Zanim sie przeprowadzimy, na spacerek popedzimy!
  22. Zwlaszcza. ze Juvenalia mam pod balkonem.
  23. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
×
×
  • Create New...