-
Posts
22868 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agata51
-
Dramat Rockiego-kila lat u alkoholika!łódz .ma dom!
agata51 replied to netti1's topic in Już w nowym domu
Poki co, zabieram cie ma spacer, Rocky, psie moich marzen. -
Mialas wolne i co? Mnie nie zalezy, zdjecia komorkowe Bafka sa tylko dla ciebie. Ale Bafek by sie ucieszyl.
-
Patula w cudnym domku!!! Można już płakać z radości !!!!
agata51 replied to irenaka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Miki']Dla mnie weekend to jeszcze więcej pracy niż zwykle. Juz nie daję rady :shake: :oops:[/quote] To zleć komuś. O ile pamiętam, Patos to Krzyczki. Tyle psów z Krzyczek znalazło dom. Skontaktuj sie z dziewczynami. Pozdrawiam. -
W końcu sie odnaleźli... - Mozart ma dom!!
agata51 replied to TYGRYS-ica.'s topic in Już w nowym domu
Mozart, wszystkie rzeszowskie psy zabieram na łódzkie Juvenalia. Pójdziesz z nami? -
Lori-WYRWANA Z PIEKŁA-tymczas- A TERAZ WSPANIAŁY DOM W NIEMCZECH !
agata51 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asia_Klero']No ale dlaczego go skreslacie!!Moze to jedyna szansa na dom?!Pogadajcie z nim przynajmniej pozadnie...wizyta przed adopcyjna...i powiedzcie mu szczerze i otwarcie czego oczekujecie;)[/quote] Nie wystarczą ci jego teksty? To nie jest jej jedyna szansa na dom - zapewniam cię. Jeżeli dom nie wie (chociaż z grubsza), czego trzeba psu, to to nie jest dom. Oddać psa byle gdzie, żeby tylko wyszedł ze schronu?!!! Przecież ten gówniarz od początku był podejrzany. -
KOZAK - POEZJA - piękny 11 letni znalazł czlowieka!!!
agata51 replied to Yorija's topic in Już w nowym domu
Odwiedź, Halu, Kozaka - to gratka nie byle jaka. Wrócisz i nam to opowiesz, jak tam Kozak ze zdrowiem. -
Wyjątkowy czekoladowy labrador KONGO. Jak długo jeszcze?! (Tychy)
agata51 replied to Arlene's topic in Już w nowym domu
Piękny Kongo, bajo-bongo, w Łodzi Juvenalia - idziemy się pokazać? -
Piekny Hop w typie PONa. Zawrócił z TM :) i MA DOM
agata51 replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Hopie, wybieramy się z chłopakami na Juvenalia. Idziesz z nami? -
Pies zapomniany przez wszystkich-MA DOM !!!!!!!!
agata51 replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
Asiu, a możesz zrobić jakieś ładne zdjęcia Karata? Potrzebne mi są do ogłoszeń. Z harnasiowych coś wybiorę, ale Karat ma marne. Będę wdzięczna. -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
A ja mam pod domem JUVENALIA! -
Wrocław.GUMIŚ - KOCHANY CUDACZEK MA DOMEK !!!!!
agata51 replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
A nasza Iwa strasznie czegóś płaczliwa - łez nie trzeba nam dzisiaj - trza pocieszyć Gumisia! Dać mu iskrę nadziei, domek wypatrzyć w kniei, by wyżełek malutki zgubił w lasach swe smutki, zwietrzył w dziureczkach w nosie dwie żaby, cztery łosie. A w Łodzi gdzieś na łące też hycają zające. Gumisiu, nie słuchaj Iwy, będziesz jeszcze szczęśliwy. -
EDI już nie czeka! Bursztynowe oczy zaczarowały jego NOWY DOM!!!
agata51 replied to Cambel&Megi's topic in Już w nowym domu
[quote name='matinestka']ja nie wiem gdzie te ludzie maja oczy ... :( :bluepaw:[/quote] Ludzie nie mają oczu tylko kubki smakowe (o innych narządach nie wypada mi mówić). Edi, najpierw poszalejemy na spacerze, a potem cię pomiziam na kanapie - coś tam znajdziemy w TV. -
Przebudzenie Dino. Dino odszedł w ramionach swojej Zuli...
agata51 replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Gabryjella']Właśnie dajcie mu dom, zrobię wszystko tylko niech on idzie do domu (no prawie wszystko) A ja rzucę ograniczę [SIZE=2]palenie. Dinku, biegniemy - musisz zrzucić trochę kg. A i mnie się przyda. -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='ocelot']Tymi juwenaliami worek wspomnień mi żeście otworzyły:loveu:[/quote] Daj chociaż zerknąć do tego worka. -
STARUSZEK CYGANEK - po dłuuuugim oczekiwaniu MA SWÓJ DOMEK!!!
agata51 replied to anielica's topic in Już w nowym domu
Cygan, zabawimy się? W Łodzi Juvenalia. Idziemy? -
Nie wystarczy dostrzec urody i charakteru (to ma u mnie jak w banku) - trzeba jeszcze mieć troszkę miejsca w domku (a z tym u mnie gorzej). Chociaż na spacer wezmę Boryska.