Jump to content
Dogomania

agata51

Members
  • Posts

    22868
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agata51

  1. Poki co, zabieram cie ma spacer, Rocky, psie moich marzen.
  2. Mialas wolne i co? Mnie nie zalezy, zdjecia komorkowe Bafka sa tylko dla ciebie. Ale Bafek by sie ucieszyl.
  3. [quote name='Miki']Dla mnie weekend to jeszcze więcej pracy niż zwykle. Juz nie daję rady :shake: :oops:[/quote] To zleć komuś. O ile pamiętam, Patos to Krzyczki. Tyle psów z Krzyczek znalazło dom. Skontaktuj sie z dziewczynami. Pozdrawiam.
  4. Mozart, wszystkie rzeszowskie psy zabieram na łódzkie Juvenalia. Pójdziesz z nami?
  5. [quote name='Asia_Klero']No ale dlaczego go skreslacie!!Moze to jedyna szansa na dom?!Pogadajcie z nim przynajmniej pozadnie...wizyta przed adopcyjna...i powiedzcie mu szczerze i otwarcie czego oczekujecie;)[/quote] Nie wystarczą ci jego teksty? To nie jest jej jedyna szansa na dom - zapewniam cię. Jeżeli dom nie wie (chociaż z grubsza), czego trzeba psu, to to nie jest dom. Oddać psa byle gdzie, żeby tylko wyszedł ze schronu?!!! Przecież ten gówniarz od początku był podejrzany.
  6. Ja też. A teraz zabiorę go na chłodny, nocny spacerek - żeby nam się chłopak nie zziajał.
  7. Odwiedź, Halu, Kozaka - to gratka nie byle jaka. Wrócisz i nam to opowiesz, jak tam Kozak ze zdrowiem.
  8. Piękny Kongo, bajo-bongo, w Łodzi Juvenalia - idziemy się pokazać?
  9. Kolejarko, całe życie przed tobą! Chodź na spacerek, pokażemy gówniarzom!
  10. Hopie, wybieramy się z chłopakami na Juvenalia. Idziesz z nami?
  11. Asiu, a możesz zrobić jakieś ładne zdjęcia Karata? Potrzebne mi są do ogłoszeń. Z harnasiowych coś wybiorę, ale Karat ma marne. Będę wdzięczna.
  12. A nasza Iwa strasznie czegóś płaczliwa - łez nie trzeba nam dzisiaj - trza pocieszyć Gumisia! Dać mu iskrę nadziei, domek wypatrzyć w kniei, by wyżełek malutki zgubił w lasach swe smutki, zwietrzył w dziureczkach w nosie dwie żaby, cztery łosie. A w Łodzi gdzieś na łące też hycają zające. Gumisiu, nie słuchaj Iwy, będziesz jeszcze szczęśliwy.
  13. Gutek, wyciągam cię ze schronu i biegniemy na Juvenalia. Moje psy już były. Ale grają!
  14. [quote name='matinestka']ja nie wiem gdzie te ludzie maja oczy ... :( :bluepaw:[/quote] Ludzie nie mają oczu tylko kubki smakowe (o innych narządach nie wypada mi mówić). Edi, najpierw poszalejemy na spacerze, a potem cię pomiziam na kanapie - coś tam znajdziemy w TV.
  15. [quote name='Gabryjella']Właśnie dajcie mu dom, zrobię wszystko tylko niech on idzie do domu (no prawie wszystko) A ja rzucę ograniczę [SIZE=2]palenie. Dinku, biegniemy - musisz zrzucić trochę kg. A i mnie się przyda.
  16. A gdzie się cioteczki pochowały? Tylko w Łodzi są Juvenalia. Dinku, idziemy na piwo.
  17. [quote name='Julka_']wiem, ze sa...ale zadne to pocieszenie akurat dla niej :placz:[/quote] Dziewczyny, co wy takie płaczliwe? Psiaki nie chcą naszych łez tylko domki. One mogą zwątpić, my nie. "Ona czeka już rok.. :-( " Mój kudłacz czekał ponad trzy lata. Ogłaszacie gdzieś wasze psy?
  18. [quote name='ocelot']Tymi juwenaliami worek wspomnień mi żeście otworzyły:loveu:[/quote] Daj chociaż zerknąć do tego worka.
  19. To sopocianie adoptują tylko te najbrzydsze? :crazyeye: Chwała im za to, ale bez przesady - kilka najpiękniejszych też by mogli. Czartek, idziemy się pokazać na molo.
  20. Cygan, zabawimy się? W Łodzi Juvenalia. Idziemy?
  21. Nie wystarczy dostrzec urody i charakteru (to ma u mnie jak w banku) - trzeba jeszcze mieć troszkę miejsca w domku (a z tym u mnie gorzej). Chociaż na spacer wezmę Boryska.
×
×
  • Create New...