-
Posts
22868 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agata51
-
***Karat***on nie ma już czasu czekać, 4 lata wystarczą !!! Ma dom!
agata51 replied to katya's topic in Już w nowym domu
Kochać to już go kocham, ale nawet DT dać nie mogę. Trzymaj się Karaciku, a końcu znajdziesz ten domek. -
KOZAK - POEZJA - piękny 11 letni znalazł czlowieka!!!
agata51 replied to Yorija's topic in Już w nowym domu
Co tam upał - biegniemy na spacer, Kozaczku. -
W końcu sie odnaleźli... - Mozart ma dom!!
agata51 replied to TYGRYS-ica.'s topic in Już w nowym domu
Biegniemy na spacer, Mozart. Może znajdziemy gdzieś trochę cienia. -
[FNiZ]-Psiak Nosek...już w Fundacji..od roku czeka na dom!
agata51 replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Rocky, Nochal, ale wam się trafiło! -
[quote name='mimiś']:roflt:no nie mogę, to zdjecie w walizce...toż to pies do Holyłudu!:evil_lol:[/quote] Toż ona już nie rzeszowska a hollyłódzka! Ewatr, Betka wszędzie szybko by się zaaklimatyzowała - zero stresu, traumy, lęków, kompleksów. Przebojowa gwiazdeczka z niej. Ale jesteśmy szczęśliwi, że uznała nas za swój domek.
-
Piekny Hop w typie PONa. Zawrócił z TM :) i MA DOM
agata51 replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Wyschłeś już, Hopeńku? No, to biegniemy na spacerek. -
Przebudzenie Dino. Dino odszedł w ramionach swojej Zuli...
agata51 replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dino, biegniemy na spacer. -
Dziewczyny, podajcie, proszę, jakiś kontakt z Bunią. Muszę się z nią skonsultować w sprawie Bafusia (patrz str. 126). Wciąż jest u mnie (u Ecci trwa remont) i będzie co najmniej do końca czerwca. Chodzi o sterylkę i usunięcie narośli nad przednią łapką. Ona nie daje mi spokoju - powiększa się. Chyba muszę zdecydować się na operację (za zgodą Ecci) - nie ma co czekać, nie wiadomo, jak to świństwo będzie wyglądać za miesiąc.
-
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Żeby tylko telefon! Oj, rozpieściły ją dziewczyny w rzeszowskim schronisku okrutnie! A Bafuś fotogeniczny jak mało kto. Zwróciłaś uwagę na tę narośl? -
I tak trzymaj, kochanieńki. Dla zdrowia i urody. Pozdrowienia od Bafka i wykończonej upałami ciotki.
-
***Karat***on nie ma już czasu czekać, 4 lata wystarczą !!! Ma dom!
agata51 replied to katya's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewatonieja']oj chyb anie był,więc agato jeśłi tylko możesz to prosimy daj go do metro :multi:[/quote] Nie dam, bo nie umiem, przykro mi. Ale na pewno sie ktoś znajdzie. Na dogo jest mnóstwo dziewczyn, które to robią. -
Pies zapomniany przez wszystkich-MA DOM !!!!!!!!
agata51 replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewatonieja']Ira to moja faworytka, psinka idealna mam jednak obwy czy lepiej jej bedzie przy budzie,szczególnie w te upały[/quote] Ja nie chcę ich dawać do budy. Ja tylko proszę, żeby do nich zajrzeć i ewentualnie wątki założyć. Może ktoś je zauważy. -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Sesja zdjęciowa Bafusia czas: dziś miejsce: "psie pole" za domem [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/9614/36469112ly1.jpg[/IMG] [IMG]http://img170.imageshack.us/img170/7295/b1mp1.jpg[/IMG] [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/8126/b2yk4.jpg[/IMG] [IMG]http://img170.imageshack.us/img170/2717/b3zi8.jpg[/IMG] [IMG]http://img73.imageshack.us/img73/2586/b4op9.jpg[/IMG] [IMG]http://img170.imageshack.us/img170/4716/b5hf1.jpg[/IMG] [IMG]http://img170.imageshack.us/img170/3672/b6nu1.jpg[/IMG] [IMG]http://img170.imageshack.us/img170/4199/b7ls0.jpg[/IMG] [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/3729/b8gi4.jpg[/IMG] [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/8509/b9nc9.jpg[/IMG] [IMG]http://img170.imageshack.us/img170/3420/b10as6.jpg[/IMG] [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/3859/b11id5.jpg[/IMG] :loveu: -
Beta, Betka, beciucha... :Dog_run: [IMG]http://img73.imageshack.us/img73/8683/89310385xx0.jpg[/IMG] :loveu: [IMG]http://img170.imageshack.us/img170/6677/38629163pw9.jpg[/IMG] Z Bafikiem [IMG]http://img170.imageshack.us/img170/4476/15393421vt4.jpg[/IMG] Na słoneczku. [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/898/63910144qb7.jpg[/IMG] Co by tu jeszcze...? [IMG]http://img170.imageshack.us/img170/2092/37507425yb3.jpg[/IMG] Mój kumpel - Łapa Łapski. [IMG]http://img170.imageshack.us/img170/5504/62196626zn7.jpg[/IMG] Tyle się dzieje dookoła!! :crazyeye: [IMG]http://img170.imageshack.us/img170/2929/89191043ur9.jpg[/IMG] :diabloti: [IMG]http://img170.imageshack.us/img170/3695/82144417ha1.jpg[/IMG] [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/7864/93390964je6.jpg[/IMG] Dobrze nam w cieniu... [IMG]http://img170.imageshack.us/img170/8459/10xh7.jpg[/IMG]
-
STARUSZEK CYGANEK - po dłuuuugim oczekiwaniu MA SWÓJ DOMEK!!!
agata51 replied to anielica's topic in Już w nowym domu
Jesteśmy! Jak tylko uda nam się wejść na dogo. -
Cudny jest. Nie za chudy przypadkiem?
-
Łódź-uderzyli go w głowe i wrzucili do studni-Tobi ma DOM!!!! :-)
agata51 replied to Niewiasta_21's topic in Już w nowym domu
Tak się cieszę, Tobiśku.