Jump to content
Dogomania

agata51

Members
  • Posts

    22868
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agata51

  1. Jest jeszcze piękniejszy? No to teraz musi go ktoś zauważyć i pokochać. Czarteczku, nie trać nadziei. Możemy liczyć na fotki wykąpanego Czartka?
  2. Kochać to już go kocham, ale nawet DT dać nie mogę. Trzymaj się Karaciku, a końcu znajdziesz ten domek.
  3. Co tam upał - biegniemy na spacer, Kozaczku.
  4. Biegniemy na spacer, Mozart. Może znajdziemy gdzieś trochę cienia.
  5. Rocky, Nochal, ale wam się trafiło!
  6. [quote name='mimiś']:roflt:no nie mogę, to zdjecie w walizce...toż to pies do Holyłudu!:evil_lol:[/quote] Toż ona już nie rzeszowska a hollyłódzka! Ewatr, Betka wszędzie szybko by się zaaklimatyzowała - zero stresu, traumy, lęków, kompleksów. Przebojowa gwiazdeczka z niej. Ale jesteśmy szczęśliwi, że uznała nas za swój domek.
  7. Wyschłeś już, Hopeńku? No, to biegniemy na spacerek.
  8. O świcie będzie jeszcze przyjemniej. Biegniemy, Baron.
  9. Dziewczyny, podajcie, proszę, jakiś kontakt z Bunią. Muszę się z nią skonsultować w sprawie Bafusia (patrz str. 126). Wciąż jest u mnie (u Ecci trwa remont) i będzie co najmniej do końca czerwca. Chodzi o sterylkę i usunięcie narośli nad przednią łapką. Ona nie daje mi spokoju - powiększa się. Chyba muszę zdecydować się na operację (za zgodą Ecci) - nie ma co czekać, nie wiadomo, jak to świństwo będzie wyglądać za miesiąc.
  10. Żeby tylko telefon! Oj, rozpieściły ją dziewczyny w rzeszowskim schronisku okrutnie! A Bafuś fotogeniczny jak mało kto. Zwróciłaś uwagę na tę narośl?
  11. Jaki piękny wyżeł! Nochal, ty naprawdę nie chcesz mieć domku?
  12. I tak trzymaj, kochanieńki. Dla zdrowia i urody. Pozdrowienia od Bafka i wykończonej upałami ciotki.
  13. Jest po prostu cudny! Tak się cieszę, żo może hasać po zielonej trawce.
  14. [quote name='ewatonieja']oj chyb anie był,więc agato jeśłi tylko możesz to prosimy daj go do metro :multi:[/quote] Nie dam, bo nie umiem, przykro mi. Ale na pewno sie ktoś znajdzie. Na dogo jest mnóstwo dziewczyn, które to robią.
  15. Widać taka jej uroda. W końcu mięsko i kiełbaska z grilla nic a nic nic nie tuczy. :eviltong:
  16. [quote name='ewatonieja']Ira to moja faworytka, psinka idealna mam jednak obwy czy lepiej jej bedzie przy budzie,szczególnie w te upały[/quote] Ja nie chcę ich dawać do budy. Ja tylko proszę, żeby do nich zajrzeć i ewentualnie wątki założyć. Może ktoś je zauważy.
  17. Sesja zdjęciowa Bafusia czas: dziś miejsce: "psie pole" za domem [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/9614/36469112ly1.jpg[/IMG] [IMG]http://img170.imageshack.us/img170/7295/b1mp1.jpg[/IMG] [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/8126/b2yk4.jpg[/IMG] [IMG]http://img170.imageshack.us/img170/2717/b3zi8.jpg[/IMG] [IMG]http://img73.imageshack.us/img73/2586/b4op9.jpg[/IMG] [IMG]http://img170.imageshack.us/img170/4716/b5hf1.jpg[/IMG] [IMG]http://img170.imageshack.us/img170/3672/b6nu1.jpg[/IMG] [IMG]http://img170.imageshack.us/img170/4199/b7ls0.jpg[/IMG] [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/3729/b8gi4.jpg[/IMG] [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/8509/b9nc9.jpg[/IMG] [IMG]http://img170.imageshack.us/img170/3420/b10as6.jpg[/IMG] [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/3859/b11id5.jpg[/IMG] :loveu:
  18. Beta, Betka, beciucha... :Dog_run: [IMG]http://img73.imageshack.us/img73/8683/89310385xx0.jpg[/IMG] :loveu: [IMG]http://img170.imageshack.us/img170/6677/38629163pw9.jpg[/IMG] Z Bafikiem [IMG]http://img170.imageshack.us/img170/4476/15393421vt4.jpg[/IMG] Na słoneczku. [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/898/63910144qb7.jpg[/IMG] Co by tu jeszcze...? [IMG]http://img170.imageshack.us/img170/2092/37507425yb3.jpg[/IMG] Mój kumpel - Łapa Łapski. [IMG]http://img170.imageshack.us/img170/5504/62196626zn7.jpg[/IMG] Tyle się dzieje dookoła!! :crazyeye: [IMG]http://img170.imageshack.us/img170/2929/89191043ur9.jpg[/IMG] :diabloti: [IMG]http://img170.imageshack.us/img170/3695/82144417ha1.jpg[/IMG] [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/7864/93390964je6.jpg[/IMG] Dobrze nam w cieniu... [IMG]http://img170.imageshack.us/img170/8459/10xh7.jpg[/IMG]
  19. Ona jest raczej oporna na wszelkie tłumaczenia. I tak zrobiła duże postępy. Przynajmniej po łąkach nie trzeba jej ganiać.
  20. To piękna Vika jeszcze bez domu?! Lunarmermaid, pozdrawiamy i cierpliwie czekamy.
  21. Jesteśmy! Jak tylko uda nam się wejść na dogo.
  22. Cudny jest. Nie za chudy przypadkiem?
  23. Czartek, rzucamy palenie? E, tam. Idziemy przed siebie.
×
×
  • Create New...