Jump to content
Dogomania

agata51

Members
  • Posts

    22868
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agata51

  1. [quote name='matinestka']a Baronik to mieszka z nowa koleżanką w boksie... z Bora... normalnie chłopak odmłodniał nam o 5 lat :) starsznie się ze soba polubili :) a jak sie całuja:eviltong: .. normlanie szok w trampkach ... jak tylko będe mieć chwilke lużniejsza spróbuje ich przyłapac zza krzaka na tych niecnych czynach :eviltong: ... :bluepaw:[/quote] Mój kochany chłopak! Bora i Baron - ładnie. Jak tak dalej pójdzie, trzeba będzie szukać domu dla pary zakochanych. Matinestka, MUSZĘ poznać narzeczoną Barona! Znajdź luźniejszą chwilkę, błagam! No cóż, zabieram na spacer oba. Jeśli będą chciały - może śpią ;) wtulone w siebie? W takim razie nie przeszkadzam i znikam.
  2. Chodź, Argus, zabiorę cię na Juvenalia. Fajnie grają.
  3. Spróbuję w weekend ogłosić Karata i Harnasia w Metrze i gdzie się da. To się tylko tak mówi - wszystko się liczy - dobre zdjęcie, tekst (najlepiej wyciskacz łez). Tyle psow sie oglasza, ze trzeba przyciagnac uwage ludzi.
  4. Faktycznie - boki zrywać. Strasznie się cieszę. Olga wreszcie szczęśliwa!
  5. Zdrowiej, Portosku i do domku!
  6. Witaj, matinestka. Rób ze zdjęciami, co chcesz, kochana. Betka będzie zaszczycona, jeśli znajdzie się na stronie schroniska. Ja się trochę wstydzę, bo straszny bajzel miałam w pokoju po powrocie z lasu. Ale kto tam będzie zwracał na to uwagę, jak na pierwszym planie jest nasza gwiazdeczka.
  7. Beta w walizce cd !!! [IMG]http://img236.imageshack.us/img236/1964/dsc02764ks7.jpg[/IMG] [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/5899/dsc02768ks3.jpg[/IMG] [IMG]http://img508.imageshack.us/img508/3927/dsc02765pf0.jpg[/IMG] i jeszcze z "psiego pola" : [IMG]http://img508.imageshack.us/img508/3930/dsc02813jv0.jpg[/IMG] [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/9220/dsc02787vp0.jpg[/IMG] ale już niedługo (obiecujemy!) zrobimy nowe foty bety!!!!
  8. [quote name='ecci']Kurde, ale jestem zła!!!Kan wydrapała sobie kleszcza!!!muszę czekac na Mariusza aż przyjedzie z Wrocławia żeby jechac z nią do weta!!!Kan obecnie gania za muchami...i niczym się nie przejmuje!!!A ja w panice!!![/quote] Nie panikuj, nie każdy kleszcz jest zabójczy. Zapraszam do Łodzi - nie mamy kleszczy!
  9. Dzwoniłam do Buni. Bafuś przez tydzień ma dostawać Essentiale forte (coś tam z wątrobą nie w porządku), a potem ciachamy. Pewnie w przyszły poniedziałek.
  10. Nie jest mu wszystko jedno. O psim stresie coś wiem - mam taką bidę w domu. Po miesiącu w domku Karat będzie wesołym, szczęśliwym psem. Czy jest tu ktoś, kto potrafi robić ogłoszenia? W końcu się nauczę, ale to trochę potrwa - jakaś dziwnie oporna jestem.
  11. Ja nie mam futra, a też nie znoszę upałów. Zwłaszcza w mieście. Trzeba by znów do lasu skoczyć.
  12. [IMG]http://img167.imageshack.us/img167/3671/czesqx3.jpg[/IMG] Domku, pokochaj płowego miziaka!
  13. Szukaj, ecci, szukaj domeczku dla Gumiśka. Wrocław to takie duże, europejskie miasto - musi się coś znaleźć. Łódź to prowincja - tutaj się nie znają na wyżełkach miniaturkach.
  14. Rozrabia strasznie, ale przecież musi nadrobić stracony czas - jeśli czas spędzony w rzeszowskim schronisku można uznać za stracony. Młode to to, głupiutkie - trzeba wybaczyć. A chora łapka jakby trochę grubsza się zrobiła, mięśni jakby przybyło - mam nadzieję, że to nie są babcine (czyli moje) omamy.
  15. [quote name='ewatr']Hihihi Agato ..no jakby to powiedzic rozpieszczone nieco są :evil_lol:;) ale wiesz one takie sliczne , mądre i tak ładnie oczami przewracają jak cos zbroją - wiesz o czym mówie nie ???:eviltong: A Depula wczoraj na mnie nawyrczał po raz pierwszy ale miał racje bo kurcze wykrecałam mu gołymi rękami kleszcze z miedzy rzęs .......no juz gorzej ten skurczybyk / znaczysie kleszcz/ nie mógl sie umiejscowić :mad: Najpierw Depi tylko sie kulił i łepetyne chował ale jak byłam namolna to popiskiwał cobym sie odczepiła az wreszcie zrobil takie ostrzegawcze cichutkie wrrrrrrrr .......znaczysie spadaj ;) Ja tam nie wiem ale to jest naprawde cierpliwy pies a jakie ma cudne złote kity na uszach musze mu nowe zdjecia zrobic zebyscie zobaczyli :lol:[/quote] Ciekawa jestem, która to cioteczka najbardziej je rozpieszcza! Kleszcz miedzy rzęsami?! Zgroza! Ja też bym warczała (a nawet capnęła zębiskami), gdyby ktoś mi w rzęsach grzebał! Depulku, wybaczyłeś już ciotce, prawda? W nagrodę zabieram cię na spacerek. W Łodzi nie ma kleszczy. Odpukać!
  16. Niedawno usłyszałam takie powiedzenie - długie czekanie, lepsze śniadanie. Cierpliwości, dziewczyny. Są psy, które dłużej czekają.
  17. Tomcug, nie rób sobie wyrzutów - każdego krew zalewa.
  18. Będę dzwonić do Buni po 13. Ecci, ja cię proszę, przegoń Kanapę z kuchni. Do ogródka!
  19. Argusku, polubiłam ostatnio poudniowe spacerki. A ty?
  20. No, widzę, że na wątku Nochala mam przechlapane. No dobrze, będę już śmiertelnie poważna - ostatnią rzeczą, jakiej bym chciała, jest "zrażanie potencjalnych chętnych."
  21. Idziemy na spacer, Simsonku. A potem - do kontenera!
  22. Wiem, szajbus. Ale póki co, mogę tylko na spacerek zabrać. Wirtualny. Ale jestem pewna, że Rocky już niedługo będzie w swoim domku.
  23. Przecież to nie ja je robiłam. Od tych rzeczy mam córkę. Ja najwyżej komórką coś pstryknę i do Ecci wyślę. Jak nie wstawi, to przepadło.
  24. Pozdrawiam panią Teresę i jej przyjaciół.
  25. Do końca czerwca niedaleko, ale zawsze. Zabieram Nocha na spacer.
×
×
  • Create New...