-
Posts
22868 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agata51
-
[quote name='matinestka']a Baronik to mieszka z nowa koleżanką w boksie... z Bora... normalnie chłopak odmłodniał nam o 5 lat :) starsznie się ze soba polubili :) a jak sie całuja:eviltong: .. normlanie szok w trampkach ... jak tylko będe mieć chwilke lużniejsza spróbuje ich przyłapac zza krzaka na tych niecnych czynach :eviltong: ... :bluepaw:[/quote] Mój kochany chłopak! Bora i Baron - ładnie. Jak tak dalej pójdzie, trzeba będzie szukać domu dla pary zakochanych. Matinestka, MUSZĘ poznać narzeczoną Barona! Znajdź luźniejszą chwilkę, błagam! No cóż, zabieram na spacer oba. Jeśli będą chciały - może śpią ;) wtulone w siebie? W takim razie nie przeszkadzam i znikam.
-
***Karat***on nie ma już czasu czekać, 4 lata wystarczą !!! Ma dom!
agata51 replied to katya's topic in Już w nowym domu
Spróbuję w weekend ogłosić Karata i Harnasia w Metrze i gdzie się da. To się tylko tak mówi - wszystko się liczy - dobre zdjęcie, tekst (najlepiej wyciskacz łez). Tyle psow sie oglasza, ze trzeba przyciagnac uwage ludzi. -
Zdrowiej, Portosku i do domku!
-
Beta w walizce cd !!! [IMG]http://img236.imageshack.us/img236/1964/dsc02764ks7.jpg[/IMG] [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/5899/dsc02768ks3.jpg[/IMG] [IMG]http://img508.imageshack.us/img508/3927/dsc02765pf0.jpg[/IMG] i jeszcze z "psiego pola" : [IMG]http://img508.imageshack.us/img508/3930/dsc02813jv0.jpg[/IMG] [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/9220/dsc02787vp0.jpg[/IMG] ale już niedługo (obiecujemy!) zrobimy nowe foty bety!!!!
-
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='ecci']Kurde, ale jestem zła!!!Kan wydrapała sobie kleszcza!!!muszę czekac na Mariusza aż przyjedzie z Wrocławia żeby jechac z nią do weta!!!Kan obecnie gania za muchami...i niczym się nie przejmuje!!!A ja w panice!!![/quote] Nie panikuj, nie każdy kleszcz jest zabójczy. Zapraszam do Łodzi - nie mamy kleszczy! -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Dzwoniłam do Buni. Bafuś przez tydzień ma dostawać Essentiale forte (coś tam z wątrobą nie w porządku), a potem ciachamy. Pewnie w przyszły poniedziałek. -
***Karat***on nie ma już czasu czekać, 4 lata wystarczą !!! Ma dom!
agata51 replied to katya's topic in Już w nowym domu
Nie jest mu wszystko jedno. O psim stresie coś wiem - mam taką bidę w domu. Po miesiącu w domku Karat będzie wesołym, szczęśliwym psem. Czy jest tu ktoś, kto potrafi robić ogłoszenia? W końcu się nauczę, ale to trochę potrwa - jakaś dziwnie oporna jestem. -
Pies zapomniany przez wszystkich-MA DOM !!!!!!!!
agata51 replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img167.imageshack.us/img167/3671/czesqx3.jpg[/IMG] Domku, pokochaj płowego miziaka! -
Wrocław.GUMIŚ - KOCHANY CUDACZEK MA DOMEK !!!!!
agata51 replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
Szukaj, ecci, szukaj domeczku dla Gumiśka. Wrocław to takie duże, europejskie miasto - musi się coś znaleźć. Łódź to prowincja - tutaj się nie znają na wyżełkach miniaturkach. -
Rozrabia strasznie, ale przecież musi nadrobić stracony czas - jeśli czas spędzony w rzeszowskim schronisku można uznać za stracony. Młode to to, głupiutkie - trzeba wybaczyć. A chora łapka jakby trochę grubsza się zrobiła, mięśni jakby przybyło - mam nadzieję, że to nie są babcine (czyli moje) omamy.
-
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
agata51 replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewatr']Hihihi Agato ..no jakby to powiedzic rozpieszczone nieco są :evil_lol:;) ale wiesz one takie sliczne , mądre i tak ładnie oczami przewracają jak cos zbroją - wiesz o czym mówie nie ???:eviltong: A Depula wczoraj na mnie nawyrczał po raz pierwszy ale miał racje bo kurcze wykrecałam mu gołymi rękami kleszcze z miedzy rzęs .......no juz gorzej ten skurczybyk / znaczysie kleszcz/ nie mógl sie umiejscowić :mad: Najpierw Depi tylko sie kulił i łepetyne chował ale jak byłam namolna to popiskiwał cobym sie odczepiła az wreszcie zrobil takie ostrzegawcze cichutkie wrrrrrrrr .......znaczysie spadaj ;) Ja tam nie wiem ale to jest naprawde cierpliwy pies a jakie ma cudne złote kity na uszach musze mu nowe zdjecia zrobic zebyscie zobaczyli :lol:[/quote] Ciekawa jestem, która to cioteczka najbardziej je rozpieszcza! Kleszcz miedzy rzęsami?! Zgroza! Ja też bym warczała (a nawet capnęła zębiskami), gdyby ktoś mi w rzęsach grzebał! Depulku, wybaczyłeś już ciotce, prawda? W nagrodę zabieram cię na spacerek. W Łodzi nie ma kleszczy. Odpukać! -
Tomcug, nie rób sobie wyrzutów - każdego krew zalewa.
-
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Będę dzwonić do Buni po 13. Ecci, ja cię proszę, przegoń Kanapę z kuchni. Do ogródka! -
Dramat Rockiego-kila lat u alkoholika!łódz .ma dom!
agata51 replied to netti1's topic in Już w nowym domu
Wiem, szajbus. Ale póki co, mogę tylko na spacerek zabrać. Wirtualny. Ale jestem pewna, że Rocky już niedługo będzie w swoim domku. -
Przecież to nie ja je robiłam. Od tych rzeczy mam córkę. Ja najwyżej komórką coś pstryknę i do Ecci wyślę. Jak nie wstawi, to przepadło.
-
Dom Pełen Miłości-Misia bez domku, doszły psiaki z Krężla-ok.Warszawy
agata51 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Pozdrawiam panią Teresę i jej przyjaciół. -
[FNiZ]-Psiak Nosek...już w Fundacji..od roku czeka na dom!
agata51 replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Do końca czerwca niedaleko, ale zawsze. Zabieram Nocha na spacer.