Jump to content
Dogomania

agata51

Members
  • Posts

    22868
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agata51

  1. Cudny jesteś, Nosaczku! Znajdziesz w końcu kogoś, kto cię pokocha. Już niedługo.
  2. Zdążymy pobiegać przed ME, prawda Mozart? Tylko spokojnie, bo ciotka wysiądzie - potworne upały u nas.
  3. Czekamy. Przecież w końcu musi nadejść, prawda. Lewisku? Wytrzymasz.
  4. Kongo, dziś nie pójdziemy na spacer - straszny upał. Pooglądamy sonie ME, dobrze?
  5. A ja pomoziam delikatnie za lewym uszkiem. :loveu:
  6. Słyszysz te zachwyty pod swoim adresem? Staraj się, Hopie!
  7. Sróbuję mu dziś zrobić jakieś ogłoszenia - wykorzystam niektóre zdjęcia, dobrze? Śliczne, kochane psisko.
  8. Kto szuka, ten znajdzie - jak to mawiają górale. Biegniemy na spacerek, Gucieńku. Fakt, jakieś fotki by się przydały.
  9. To i się doczeka. Biegniemy na spacer, Edulku. Gdzieś nad wodę, co?
  10. Wyczesany? Wykąpany? To idziemy się pokazać.
  11. Idziemy na spacer, Dinku. Może znajdziemy gdzieś kawałek cienia.
  12. [quote name='Rybc!a'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/272/ab9795acb470639e.jpg[/IMG][/URL][/quote] To ma być niepozorny szaraczek?! Z taaaakim ogonem? Z takim uśmiechem? Protestuję! Dabulko, ktoś cię w końcu doceni, zobaczysz.
  13. Jak tam stosunki z Borą, wyżełku? Bądź dla nie j dobry. Namów cioteczki, żeby jakieś zdjęcia wam zrobiły - umieram z ciekawości.
  14. ewatr, możesz mi napisać na PW, jak się daje ogłoszenia w papierowym Metrze? Można przez Internet? Argusku, będzie dobrze. Lada moment ktoś cię wypatrzy i pokocha, zobaczysz? Pójdziesz z ciotką na spacer? Nie za gorąco?
  15. [quote name='ecci']Kanapka z przyszłym braciszkiem Sauronkiem, jeszcze Bafek i rodzinka będzie w komplecie:loveu: Sauron braciszkiem Kanapki i Bafka? Dlaczego ja o tym nic nie wiem? Piękny jest. Skąd go wytrzasnęłaś? Fajna imprezka odbyła się u cioci Madzi! I znowu słodycze!
  16. :crazyeye: ecci, to jakaś nowa forma poezj współczesnej - zamiast braku znaków przestankowych - ich nadmiar. Ciekawe. Widzę, że kochasz przecinki. Ja też, ale chyba przesadziłaś. Bafuś ma doskwierać?! A ja mam go niby pogonić? Też coś! :mad: Kochana, ty nie kombinuj, ty się lepiej skup na remoncie, cobyś na swój ślub zdążyła, bo może być wesoło. :diabloti: Baf i ja zamierzamy zaszczycić swoją obecnością tę uroczystość - szykuj apartament!
  17. [quote name='hanka456']Wysłałam zdjęcia Karata, mam nadzieję, że doszły. Tak chętnie wyszedł z klatki, wtulił się, a później rozczarowanie i powrót. Nie możemy go zawieźć. Bardzo proszę.[/quote] Zdjęcia doszły, dziękuję. Jutro, tzn. dzisiaj, biorę się do roboty. Trzymajcie kciuki, bo to będzie mój pierwszy raz. Na szczęście córka obiecała pomoc. Pozdrawiam.
  18. [quote name='rita60']Jak sie bawiłes piesku;)[/quote] Fajnie grali. Głośno.
  19. Koniec z szaleństwami, Juvenalia się skończyły. Teraz będę oglądać z Mozartem ME. Mam nadzieję, że Olimpiadę obejrzy już w swoim domku.
  20. Oj, śliczny jest ten Kołtunek! Jaki wyczesany! Właściwie może już iść do domu!
×
×
  • Create New...