Jump to content
Dogomania

agata51

Members
  • Posts

    22868
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agata51

  1. Synku, trzylapku, czuwaj nad Neris.
  2. "Najdluzszy remont nowoczesnej Europy." Ecci, Sauron jest twoj, czyz nie?
  3. Wiedzial, co robi. Madry piesek.
  4. [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/912/mz3fp1.jpg[/IMG] Biegniesz po domek, Mozart.
  5. Kongo, biegniemy. Biorę pilke. Stoisz w bramce. l
  6. Patrzy mi on w oczy, ale muszę trochę odetchnąć finansowo. Przepraszam. Edka-Betka + córka (ale ona mało wymagająca) na moim garnuszku. Bafuś od marca na tymczasie - w poniedziałek pod nóż. I tyle psiaków potrzebujących od zaraz. Nie wyrabiam. Kajku, poczekasz do lipca?
  7. Hop, oglądałeś mecz? Pewnie nie możesz spać. Polska - biało-czerwoni! Ja tam wolę twoje biało-czarne.
  8. [quote name='iwa77']No, no !!!![/quote] I co? I pstro! Ballady i sonety marny dom to, niestety. Nie zastąpią człowieka. A pies czeka i czeka... Przekujmy rymów moc na kocyk w zimną noc. "przekujmy" - wprost uwielbiam. Toć z tamtych czasów żem ja.
  9. Witaj, Poker, jak miło! Zawsze się dziwiłam, że niektórzy wolą grać w golfa niż w pokera. Pieniądze te same, a jaki klimat!
  10. Co tam jeże! Mecz trzeba odreagować - idziemy na zające.
  11. Jak żyję, czegoś takiego nie widziałam! Betka cały czas w ruchu (to eufemizm), a uszy odwinięte nad czołem i ani drgną. Myślimy o jakichś kolczykach. Ołów by się nadał, ale nie zrobimy jej tego - będą ze złota.
  12. [IMG]http://images24.fotosik.pl/153/42804319dfb3860e.png[/IMG] Przecież ktoś w końcu musi wyciągnąć go zza tych krat! Człowieku, ty chyba nie masz serca!
  13. A brązowej jak nie ma, tak nie ma. Dino, powiedz prawdę.
  14. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/135/c85011e389217c95.jpg[/IMG][/URL] Jeszcze tylko smyczka i biegniemy na spacer.
  15. Znajdziesz domek, Dabulko. Na pewno. Skoczymy na spacerek?
  16. Chodź, Czarteczku, opłaczemy gdzieś dzisiejszy mecz.
  17. Przepraszam, Cyganku - dzisiaj. Wszystko przez to EURO 2008.
  18. Kalosz czy sandał zawsze może się trafić. Trzeba bramki strzelać. Samym Borucem meczu się nie wygra. [Chyba mnie zlinczujecie.] Ciężkie jest życie kibica, Borysku. Ty sobie słodko śpisz i śnisz o ciepłym domku, a kibica czeka długa, bezsenna noc :drink1:!
  19. Bafek jest bardzo rozczarowany postawą "naszych chłopców" - trzeba bramki strzelać, a nie wozić się z jedną przez 2/3 meczu. Tylko kto ma to robić? Gdzie jest ten cudowny Smolarek? Samym Borucem meczu się nie wygra. Za to jest zachwycony Chorwacją. Baf, uciekaj, bo cię dziewczyny zlinczują.
  20. Tuwima też kiedyś wezmę na warsztat. Może "Psie radio"?
  21. Pimeczku, oglądamy mecz, prawda? Też jesteś za Austrią? :eviltong:
  22. Dorzucam Depiego z mojego podpisuje. Pasuje do towarzystwa jak mało kto. A mnie ostatnio czarnawe się trafiają. Bafek pięknie się prezentuje na ich tle.
  23. Jak ciotka Agata odczytuje poemat "O wróbelku" K.I.G. Wyżełek jest mała zwierzyna, wyżełek istotka niewielka. On chciałby po kniejach poganiać, lecz nikt nie popiera wyżełka. Więc wołam z otchłani schroniska: wyżełek jest druh nasz szczery! ............................................. Kochajcie wyżełka, ludziska, kochajcie, do jasnej, cholery!
  24. Ocelot, jakie on ma szanse przy tobie?! Ale żeby było ciekawiej, stawiamy na Chorwację i Austrię. Dziękuję za PW. Niewesoło jest. Pytam, gdzie się da. Ecci, może jest jakaś szansa? Wiesz, co lekarz to diagnoza. Ja wierzę.
×
×
  • Create New...