Jump to content
Dogomania

agata51

Members
  • Posts

    22868
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agata51

  1. Nic, ecci. A kiedy dasz radę? Chcialabym cos wiedzieć.
  2. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images32.fotosik.pl/287/fcb281d9c974a919.jpg[/IMG][/URL] No nie, lezę i kwiczę. Hopku, pokazuj się tak jak najczęsciej, a domek masz jak w banku. Matko, co za pies!
  3. Hienek ma u mnie 50 zl. W najblizszych dniach. Moze juz jutro. Mizianko dla Hienka.
  4. Widze, ze wokol Gumisia skupila się grupa wybitnych poetow - powiedzmy, GUMIS DOGPOETRY GROUP. Proponuje, zeby na Guru Grupy powolać TZ Iwy (prosimy o nick, ewentualnie personalia). Dalej, dziewczyny i tezety, w kazdym z nas drzemie poeta - do dziela! Wierszyki domku nie zalatwia (podobno), ale jakos milej robi się na watku Gumisia. I Gumisiowi tez pewnie milej. Nie placz, Gumisiu, wierszyki pisza i poematy na twoja czesć. Dzięki wierszykom psie ci dramaty lzej będzie zniesć.
  5. Gutku, pięknosci ty moje, idziemy na spacerek. Nic wiecej nie moge.
  6. Betka-Edka odbyla dzis pierwszy spacer w kagańcu. Byla bardzo nieszczęsliwa, my tez. Serce nam się kraje, ale powiedzcie, co innego mozna zrobić, zeby nie zjadala padniętych ptakow, gowienek, rzygowin i innych swiństw? A nosa ma takiego, ze glowa mala! Wyciaganie z psiego gardla rozkladajacych się pisklat to watpliwa przyjemnosć (zwlaszcza dla wegetarian). Poza tym spozywanie tych pysznosci powoduje rozstroj zoladka (delikatnie mowiac). Sprzatanie jego efektow z dywanu tez nie jest specjalnie mile. Zaczęlismy jej dawać rozne takie specjaly, co to maja zniechęcać (tabletki, obrzydliwie smierdzace jelita jakies czy inne paskudztwa). Z moimi psami, odkad to cos dostaja, nie mam juz takich problemow, ale to nie dziala od razu. I tym apetycznym akcentem zyczymy państwu dobranoc.
  7. [quote name='ewatr']Edi miał wczoraj robione "odjajczanie " :evil_lol: i siedzi dziś bardzo zdegustowany w kołnierzu i obrazony na tych co mu to zrobili :eviltong:;) Ale wyjatkowo ozył na mój widok i zaczął skakac i domagac sie sprawiedliwosci :mad: A tak serio to wszystko jest wporzadku i pies gotowy do rozrabiania tylko ten kołnierz go denerwuje ......[/quote] Ja się nie dziwię temu wszystkiemu, co wyzej. Jak dlugo bedzie się męczyl w tym kolnierzu? Edi, biegniemy na spacer. Ja tez zalozę jakis kolnierz, zebys nie czul się glupio.
  8. Czekamy na relacje z czesanka i kapieli. Liczymy tez na jakies fotki. Dinku, brazowa jakas tajemnicza, nie wiesz przypadkiem dlaczego? Powiesz mi na spacerku?
  9. Usmiechnij się, juz niedlugo pobiegniesz na spacer ze swoim Panem. A moze jednak ze swoja Pańcia? Dzisiaj jeszcze ze mna.
  10. Dabi, biegniemy na spacer. W koncu ktos cię wypatrzy i pokocha.
  11. Z Francją, oczywiście. Rzucił palenie? Definitywnie? I dzięki temu jest szczesliwszy? Szybciej znajdzie domek? Czarteczku, idziemy na spacer. Fajek nie biorę.
  12. Zaniemówiłam. A potem najnormalniej się rozryczałam. Borysku, piękny, kochany psiaku, bądź szczęśliwy w nowym domku (bo domek na pewno będzie dzięki tobie szczęśliwym domkiem). Dla ciebie i dla domku :loveu:.
  13. Ecci, muszę koniecznie wiedzieć - odbierzesz Bafka pod koniec czerwca? Pilne.
  14. Co wy z tymi porankami w sypialni? Ja bym zasnąć nie mogła, mając przed oczami wizję poranku/a. Z Bafka też raczej nocny marek. Lubimy się budzić w barwach gorącego południa.
  15. Paczka kakao czy paczka PO kakao? Przeżyła? Dla psów to podobno trucizna. Ale wiadomo przecież, że Kanapa to albo jest pies nadzwyczajny albo ona w ogóle nie jest pies. Moje psy też podkradają, ale raczej coś z mięs, z ryb, ewentualnie z tłuszczów. Ecci, teraz już poważnie - czy Kanapka naprawdę nie widzi (tak stoi w tytule - "niezaradną staruszkę" przemilczę). A może by zmienić tytuł na "Kanapka, niewidząca/niedowidząca/widząca inaczej/udająca niewidzącą (niepotrzebne skreślić) suczka nielicząca lat....? Ale pytanie o widzenie potraktuj, proszę, poważnie. Bafek [(widzący, niesłyszący/niedosłyszący/słyszącydoskonaleodgłosotwieranejlodówki (niepotrzebne skreślić)] pozdrawia Kanapkę (patrz wyżej).
  16. Taki pieszczoch z Arguska? Kochane maleństwo :evil_lol: Tak bym chciała, żeby znalazł dom. Są oddzielne wątki trzyłapków - do adopcji i już zaadoptowanych. Może by to samo zrobić z niewidzącymi pieskami? Nie wiem, czy to dobry pomysł - tak sobie kombinuję. Miziam Arguska za uszkami na dobranoc.
  17. [quote name='irysek']jak ma stawiac jak juz po meczu i wygrali. jesli chodzi o wygranych ME beda to chorwaci!!! [/quote] Rozmawialismy z Hopem o finale. Moze byc z Chorwatami. Nam nie robi, i tak wygramy.
  18. Jaką pogodę każdy widzi we Wrocławiu? Pewnie pada. Też bym chciała móc nochala nie wystawić z budy. Nochal, jak to wyżeł, niegłupi jest. Po co wystawiać nos spod pierzynki, skoro pan na polowanie (albo na ryby) nie idzie?
  19. No i co? Pani dogadała się z mężem? Simson, tak trzymam, że kciuków już nie czuję.
  20. Ecci, bierz Saurona do domku jak najszybciej. Bafkowi nie jest źle - poczeka.
  21. Jak się czujesz, Pimeczku? Po dzisiejszym meczu Holandii musi być lepiej.
  22. Gdzie ma być - w górach czy nad morzem? Chodź, ustalimy to na spacerze.
  23. W końcu się doczekamy. A teraz skoczymy na spacerek, Lewisku.
  24. Kozaczku, cioteczki pewnie szukają domku dla ciebie - dlatego ich tu nie ma. To my sobie skoczymy na spacerek, a jak wrócimy, będzie na ciebie czekać willa z basenem i sauną w piwnicy i polem golfowym za domem.
×
×
  • Create New...