-
Posts
22868 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agata51
-
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Nic, ecci. A kiedy dasz radę? Chcialabym cos wiedzieć. -
Piekny Hop w typie PONa. Zawrócił z TM :) i MA DOM
agata51 replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images32.fotosik.pl/287/fcb281d9c974a919.jpg[/IMG][/URL] No nie, lezę i kwiczę. Hopku, pokazuj się tak jak najczęsciej, a domek masz jak w banku. Matko, co za pies! -
Wrocław.GUMIŚ - KOCHANY CUDACZEK MA DOMEK !!!!!
agata51 replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
Widze, ze wokol Gumisia skupila się grupa wybitnych poetow - powiedzmy, GUMIS DOGPOETRY GROUP. Proponuje, zeby na Guru Grupy powolać TZ Iwy (prosimy o nick, ewentualnie personalia). Dalej, dziewczyny i tezety, w kazdym z nas drzemie poeta - do dziela! Wierszyki domku nie zalatwia (podobno), ale jakos milej robi się na watku Gumisia. I Gumisiowi tez pewnie milej. Nie placz, Gumisiu, wierszyki pisza i poematy na twoja czesć. Dzięki wierszykom psie ci dramaty lzej będzie zniesć. -
Betka-Edka odbyla dzis pierwszy spacer w kagańcu. Byla bardzo nieszczęsliwa, my tez. Serce nam się kraje, ale powiedzcie, co innego mozna zrobić, zeby nie zjadala padniętych ptakow, gowienek, rzygowin i innych swiństw? A nosa ma takiego, ze glowa mala! Wyciaganie z psiego gardla rozkladajacych się pisklat to watpliwa przyjemnosć (zwlaszcza dla wegetarian). Poza tym spozywanie tych pysznosci powoduje rozstroj zoladka (delikatnie mowiac). Sprzatanie jego efektow z dywanu tez nie jest specjalnie mile. Zaczęlismy jej dawać rozne takie specjaly, co to maja zniechęcać (tabletki, obrzydliwie smierdzace jelita jakies czy inne paskudztwa). Z moimi psami, odkad to cos dostaja, nie mam juz takich problemow, ale to nie dziala od razu. I tym apetycznym akcentem zyczymy państwu dobranoc.
-
EDI już nie czeka! Bursztynowe oczy zaczarowały jego NOWY DOM!!!
agata51 replied to Cambel&Megi's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewatr']Edi miał wczoraj robione "odjajczanie " :evil_lol: i siedzi dziś bardzo zdegustowany w kołnierzu i obrazony na tych co mu to zrobili :eviltong:;) Ale wyjatkowo ozył na mój widok i zaczął skakac i domagac sie sprawiedliwosci :mad: A tak serio to wszystko jest wporzadku i pies gotowy do rozrabiania tylko ten kołnierz go denerwuje ......[/quote] Ja się nie dziwię temu wszystkiemu, co wyzej. Jak dlugo bedzie się męczyl w tym kolnierzu? Edi, biegniemy na spacer. Ja tez zalozę jakis kolnierz, zebys nie czul się glupio. -
Przebudzenie Dino. Dino odszedł w ramionach swojej Zuli...
agata51 replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czekamy na relacje z czesanka i kapieli. Liczymy tez na jakies fotki. Dinku, brazowa jakas tajemnicza, nie wiesz przypadkiem dlaczego? Powiesz mi na spacerku? -
Zaniemówiłam. A potem najnormalniej się rozryczałam. Borysku, piękny, kochany psiaku, bądź szczęśliwy w nowym domku (bo domek na pewno będzie dzięki tobie szczęśliwym domkiem). Dla ciebie i dla domku :loveu:.
-
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Ecci, muszę koniecznie wiedzieć - odbierzesz Bafka pod koniec czerwca? Pilne. -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Co wy z tymi porankami w sypialni? Ja bym zasnąć nie mogła, mając przed oczami wizję poranku/a. Z Bafka też raczej nocny marek. Lubimy się budzić w barwach gorącego południa. -
Paczka kakao czy paczka PO kakao? Przeżyła? Dla psów to podobno trucizna. Ale wiadomo przecież, że Kanapa to albo jest pies nadzwyczajny albo ona w ogóle nie jest pies. Moje psy też podkradają, ale raczej coś z mięs, z ryb, ewentualnie z tłuszczów. Ecci, teraz już poważnie - czy Kanapka naprawdę nie widzi (tak stoi w tytule - "niezaradną staruszkę" przemilczę). A może by zmienić tytuł na "Kanapka, niewidząca/niedowidząca/widząca inaczej/udająca niewidzącą (niepotrzebne skreślić) suczka nielicząca lat....? Ale pytanie o widzenie potraktuj, proszę, poważnie. Bafek [(widzący, niesłyszący/niedosłyszący/słyszącydoskonaleodgłosotwieranejlodówki (niepotrzebne skreślić)] pozdrawia Kanapkę (patrz wyżej).
-
Piekny Hop w typie PONa. Zawrócił z TM :) i MA DOM
agata51 replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
[quote name='irysek']jak ma stawiac jak juz po meczu i wygrali. jesli chodzi o wygranych ME beda to chorwaci!!! [/quote] Rozmawialismy z Hopem o finale. Moze byc z Chorwatami. Nam nie robi, i tak wygramy. -
Niedźwiedź na kanapę po wielu próbach w swoim domku! WROCŁAW
agata51 replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
Ecci, bierz Saurona do domku jak najszybciej. Bafkowi nie jest źle - poczeka. -
Jak się czujesz, Pimeczku? Po dzisiejszym meczu Holandii musi być lepiej.
-
W końcu sie odnaleźli... - Mozart ma dom!!
agata51 replied to TYGRYS-ica.'s topic in Już w nowym domu
Gdzie ma być - w górach czy nad morzem? Chodź, ustalimy to na spacerze. -
KOZAK - POEZJA - piękny 11 letni znalazł czlowieka!!!
agata51 replied to Yorija's topic in Już w nowym domu
Kozaczku, cioteczki pewnie szukają domku dla ciebie - dlatego ich tu nie ma. To my sobie skoczymy na spacerek, a jak wrócimy, będzie na ciebie czekać willa z basenem i sauną w piwnicy i polem golfowym za domem.