-
Posts
22868 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agata51
-
Wrocław.GUMIŚ - KOCHANY CUDACZEK MA DOMEK !!!!!
agata51 replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
No, chociaż tutaj człowieka docenią i dowartościują. Żebyż jeszcze moja męka twórcza wynagrodzona została choć jednym domkiem dla schronowego pieska! -
KOZAK - POEZJA - piękny 11 letni znalazł czlowieka!!!
agata51 replied to Yorija's topic in Już w nowym domu
Ależ ci ludzie oporni! Zasuwać mi do Obornik, Kozaka brać i kochać, całować w zimny nochal! Dać papu, miękkie łóżko z kołderką i poduszką! Poczutać bajkę przed snem - doceni Kozak gest ten. Na łąkę wziąć pod lasem, co jakiś czas na basen, do kina w każdą środę (po kinie kawka, lody.) Latem wakacje w Grecji - nic więcej Kozak nie chce. Zimą narty w Zakopcu - więcej nie trzeba chłopcu. Luksusy są mu obce - Kozak jest skromnym chłopcem. Człowieku, masz ty rozum? Kozaka bierz do domu. Wyciągnij z doła Yoriję, co grozi, że się zabije. -
Wrocław.GUMIŚ - KOCHANY CUDACZEK MA DOMEK !!!!!
agata51 replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
No co ja zrobię, że taka utalentowana jestem :oops:. Po tatusiu. Buziaki dla Gumisia. -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Ja też trzymam z całych sił. Bafek wyciągnie coś ze skarbonki, nie martw się. A może i transport da się załatwić. Zależy dokąd. Skandal - usypiać 5-letniego psa! Dlaczego te guzy są nieoperowalne? Bafek pozdrawia Saurona. A swoją drogą - niezłe imię mu daliście. Tyle ma z Saurona co ja z Królewny Śnieżki. -
W końcu sie odnaleźli... - Mozart ma dom!!
agata51 replied to TYGRYS-ica.'s topic in Już w nowym domu
Mozart, szukamy ludzia. -
Wyjątkowy czekoladowy labrador KONGO. Jak długo jeszcze?! (Tychy)
agata51 replied to Arlene's topic in Już w nowym domu
Nie ma to jak nocne spacerki. Prawda, Kongo? -
Piekny Hop w typie PONa. Zawrócił z TM :) i MA DOM
agata51 replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Nie lenimy się, biegniemy na spacerek. -
Wrocław.GUMIŚ - KOCHANY CUDACZEK MA DOMEK !!!!!
agata51 replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
Dnia dwunastego czerwca. Gumisiu, nie łam serca cioteczkom, wiernym fankom. Wstań grzecznie o poranku, psie smutki zostaw w budzie, z uśmiechem wyjdź do ludzi. W kąt klatki wyrzuć fobie, w słoneczku posiedź sobie. W depresję ty nie wpadaj (to nie jest głupia rada). Odbij się z dna rozpaczy - niech wreszcie cię zobaczy ten jeden, ten wybrany, taki "przyłóż do rany". Zabierze cię do domu, skrzywdzić nie da nikomu. Pokaże Ślęzę, Odrę, na łeb zarzuci kołdrę, wymizia i wypieści, będzie czytał powieści. Zaprosi cię do kina na "Bambi" lub "Wiedźmina". Zmieni twe życie w raj - tylko mu szansę daj. -
EDI już nie czeka! Bursztynowe oczy zaczarowały jego NOWY DOM!!!
agata51 replied to Cambel&Megi's topic in Już w nowym domu
Zabiorą, zabiorą - cierpliwości. Swoje trzeba odczekać, niestety. Edulku, chociaż do fontanny brykniemy. -
Przebudzenie Dino. Dino odszedł w ramionach swojej Zuli...
agata51 replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kamień z serca. Idziemy na spacer, Dinku. -
STARUSZEK CYGANEK - po dłuuuugim oczekiwaniu MA SWÓJ DOMEK!!!
agata51 replied to anielica's topic in Już w nowym domu
Jutro (tzn.dzisiaj) coś wpłacę. -
Żadne "dobranoc" - biegniemy na spacer!
-
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='ocelot']Ja stawiam na Portugalię, bo od lat im kibicuję:lol: I na Turków, bo są nieobliczalni;)[/quote] Ocelot, ty podrzuć dzieci babci i leć do kasyna! Albo chociaż zagraj w totka. Ecci, zaglądałam już do Saurona - piękności. Gratuluję. Nie zje Bafka? -
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
agata51 replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
To chyba tytuł można już zmienić. Powodzenia, Borysku.