Jump to content
Dogomania

agata51

Members
  • Posts

    22868
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agata51

  1. No, chociaż tutaj człowieka docenią i dowartościują. Żebyż jeszcze moja męka twórcza wynagrodzona została choć jednym domkiem dla schronowego pieska!
  2. Ależ ci ludzie oporni! Zasuwać mi do Obornik, Kozaka brać i kochać, całować w zimny nochal! Dać papu, miękkie łóżko z kołderką i poduszką! Poczutać bajkę przed snem - doceni Kozak gest ten. Na łąkę wziąć pod lasem, co jakiś czas na basen, do kina w każdą środę (po kinie kawka, lody.) Latem wakacje w Grecji - nic więcej Kozak nie chce. Zimą narty w Zakopcu - więcej nie trzeba chłopcu. Luksusy są mu obce - Kozak jest skromnym chłopcem. Człowieku, masz ty rozum? Kozaka bierz do domu. Wyciągnij z doła Yoriję, co grozi, że się zabije.
  3. Jak "rzekomo" to nie "na pewno". Bafek jest dobrej myśli. Bardzo mu się podoba przyszły braciszek. Pasuje do niego kolorystycznie. Kanapeczko, trzymamy kciuki za Saurona, prawda?
  4. Hienek. Ja bym zmieniła, ale o to niech już się martwi przyszły właściciel. Trzymaj się, piesku.
  5. No co ja zrobię, że taka utalentowana jestem :oops:. Po tatusiu. Buziaki dla Gumisia.
  6. Ja też trzymam z całych sił. Bafek wyciągnie coś ze skarbonki, nie martw się. A może i transport da się załatwić. Zależy dokąd. Skandal - usypiać 5-letniego psa! Dlaczego te guzy są nieoperowalne? Bafek pozdrawia Saurona. A swoją drogą - niezłe imię mu daliście. Tyle ma z Saurona co ja z Królewny Śnieżki.
  7. Skoczymy na spacer, Argusku. Szybciutko, bo coś mi widzi, że zaraz lunie deszcz. Nareszcie!
  8. Nie ma to jak nocne spacerki. Prawda, Kongo?
  9. Wszystko przez te przecinki. Ale będziesz miała braciszka, Kanapeczko! Powinszować!
  10. Nie lenimy się, biegniemy na spacerek.
  11. Dnia dwunastego czerwca. Gumisiu, nie łam serca cioteczkom, wiernym fankom. Wstań grzecznie o poranku, psie smutki zostaw w budzie, z uśmiechem wyjdź do ludzi. W kąt klatki wyrzuć fobie, w słoneczku posiedź sobie. W depresję ty nie wpadaj (to nie jest głupia rada). Odbij się z dna rozpaczy - niech wreszcie cię zobaczy ten jeden, ten wybrany, taki "przyłóż do rany". Zabierze cię do domu, skrzywdzić nie da nikomu. Pokaże Ślęzę, Odrę, na łeb zarzuci kołdrę, wymizia i wypieści, będzie czytał powieści. Zaprosi cię do kina na "Bambi" lub "Wiedźmina". Zmieni twe życie w raj - tylko mu szansę daj.
  12. Chodź na łąkę, Guteczku. Lubisz podglądać jeże?
  13. Nochal wycałowany. Dołożyłam jeszcze mizianko za uszkami, które za żadne skarby nie chcą zwisać, jak Pan Bóg przykazał. A niech tam!
  14. Zabiorą, zabiorą - cierpliwości. Swoje trzeba odczekać, niestety. Edulku, chociaż do fontanny brykniemy.
  15. Kamień z serca. Idziemy na spacer, Dinku.
  16. Cóż, chyba pójdziemy na spacer. Co tam w tym Sopocie warto jeszcze zobaczyć? Może Operę Leśną?
  17. Żadne "dobranoc" - biegniemy na spacer!
  18. [quote name='ocelot']Ja stawiam na Portugalię, bo od lat im kibicuję:lol: I na Turków, bo są nieobliczalni;)[/quote] Ocelot, ty podrzuć dzieci babci i leć do kasyna! Albo chociaż zagraj w totka. Ecci, zaglądałam już do Saurona - piękności. Gratuluję. Nie zje Bafka?
  19. Betka pozdrawia również cioteczki spoza Rzeszowa. Mimiś, ona potrafi zauroczyć nawet najmniej miłe sucze - jeszcze się nie znalazł tak czworonóg, który by nie uległ jej urokowi. Oj, potrafi się ona wdzięczyć jak mało kto.
  20. To chyba tytuł można już zmienić. Powodzenia, Borysku.
×
×
  • Create New...