Jump to content
Dogomania

Neczka

Deleted
  • Posts

    10580
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Neczka

  1. Z tego co kojarzę to Kamcisz nie jest jeszcze ogłaszana... Chociaż w sumie nie wiem dlaczego. Zuzka, może zaczniemy powoli ?
  2. [quote name='barb']Wstawiłaś Bubu na labradory info - tak jak zamierzałaś?[/QUOTE] Ja wrzuciłam już chwilę temu, a Diegula zagląda ;) btw obiecałam przesłać zdjęcia i tekst na maila - ostatnio nie miałam czasu, postaram się jutro poprawić ;)
  3. [quote name='barb'] Neczko czy moglabyś też zawiadomić schronisko - gdyby ktoś tam pytał o Tunię - żeby wiedzieli że to chodzi o Chabę?[/QUOTE] Jasne, jutro powiem, dziś zapomniałam całkiem o tym ;)
  4. [quote name='barb']Chyba najlepiej byłoby skontaktować się z Kierownikiem Schroniska w Orzechowcach. Dane kontaktowe na stronie [URL="http://www.schroniskoorzechowce.pl"]www.schroniskoorzechowce.pl[/URL] Ale wklejam je też poniżej: tel. 16 672 07 07 (najlepiej dzwonić do godziny 15:00) e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE] Już dogadałyśmy się z Gosią ;)
  5. Oj Wy... :mad: Nikt nie podnosi wątku ? nieee ładnie :diabloti:
  6. [quote name='Koziczka85']Hienuś dzisiaj zostal wykastrowany, czuje się dobrze. Mam nadzieje że kastracja go troszke wyciszy[/QUOTE] Ja ostatnio spotykam się z przeciwnym efektem tych zabiegów niż był zamierzony ;) Co prawda dotyczy to zwierzęcych kobiet ;), które stają się bardziej ruchliwe, aktywne etc. etc. Kastracja Hienka może uspokoić troszkę hormony, ale strachu niestety nie zlikwiduje.... :nonono2: Trzymam wciąż nieustannie kciuki za wspaniały domek dla małego
  7. [quote name='Nikaragua']Agnieszko ponieważ wątek jest w dziale 'w nowym domu' to mało kto wie, [B]że są tu dwie suki na DT szukające PILNIE DS, moze przenieść wątek... tytuł zmienić.[/B]..[/QUOTE] Nikaraguo, ale to jest wątek Tani. Przy okazji pojawiały się też inne dziewczyny, ale wątek jest szczęśliwym zakończeniem dla Tani ;) Moim zdaniem nie ma sensu zmieniać tytułu, a założyć nowe wątki w razie potrzeby
  8. [quote name='Saphira']Co to:crazyeye:Wszyscy na wakacjach? Nikt wątku nie podnosi:mad:[/QUOTE] A więc ja pozwolę sobie podnieść ;) I zapraszam na moje, równie wymarłe wątki :roll:
  9. [quote name='tajga6'] [B][B]Bardzo pilnie poszukuję wolontariusza z okolic Wielunia...dwa pieski koczujące przy Stacji benzynowej za Wieluniem w kierunku Warszawy, nazwa Stacji "Port 8". W przypadku zgłoszenia się podam na pw nr. tel. do osoby która zna więcej szczegółów, właśnie niedawno przejeżdżała i widziała w jak strasznych warunkach te pieski przebywają...[/B][/B][/quote] Nie rozumiem jak można widzieć skrzywdzone zwierzęta i pojechać dalej... :nonono2:
  10. Sagula wyskakuj na pierwszą stronę... :roll:
  11. Cudobull wspinaj się na 1 stronę :roll:
  12. Piękny pokazuj się wszystkim na górze :roll:
  13. Cliffordziku witaj... dziś pewnie nikt nie odwiedzi schroniska, bo leje... :nonno2:
  14. No i na pierwszą stronę zapomniany spanielowy wątek...
  15. Mozzarciku kolejny wstrętny, deszczowy dzień za kratami...
  16. Maleńka nadal czeka... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/219/387image4.jpg/][IMG]http://img219.imageshack.us/img219/7876/387image4.jpg[/IMG][/URL]
  17. Bardzo bardzo dziękuję :) Ale... to jest Chaba a nie Tunia :D Dobrze, że przeczytałam, bo jakby mi ktoś zadzwonił i mówił o Tuni to miałabym lekki zgryz ;)
  18. Ooo witam :) Cichutko, bo i nikt się nie interesuje, nikt nie zagląda, więc nawet nie podnoszę... A Burciński łazikuje "luzem" po schronisku. Jest niesamowicie przyjazny do wszystkich stworzeń psich i ludzkich. Został mu jednak nawyk siedzenia w boksie i na noc zawsze wraca do otwartego pustego boksu i tam zaszywa się w budce :roll:
  19. Tylko że jak psiak jest adoptowany prosto ze schroniska, pracownicy nie mają możliwości sprawdzać każdego domu przed adopcją... do tego przydałoby się kilka nowych etatów :roll: A bywa często i tak, że na przedadopcyjnej jest wszystko pięknie ładnie, a później okazuje się być zupełnie inaczej.... :nonono2:
  20. Bo Chaba powoli staje się już dorosłą Panienką :roll: Niestety nadal w schronisku...
  21. [quote name='Saphira']Mam nadzieję, że coś miłego:lol:[/QUOTE] Niestety... :nonono2: Mozzart został dziś odebrany z "domu". Zagwarantowano mu warunki dużo gorsze niż w schronisku... Szkoda gadać. Szukamy nowego domu :nonono2:
  22. Oczywiście ;) A psiaki wychodzą codziennie żeby pohasać sobie na sporych wybiegach. Tylko nie ma przy nich człowieka... :roll: To jest ten plus spacerków...
  23. napisze jutro.............
×
×
  • Create New...