Jump to content
Dogomania

Neczka

Deleted
  • Posts

    10580
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Neczka

  1. Dziękuję Szarotko za pamięć ;) Może dziś się uda... może...
  2. Wczoraj byłam u chłopaka. Przyszłam ze wstrętnymi kroplami przeciwko pchłom, także Mohombi nawet nie chciał ze mną gadać :roll:;)
  3. Podskakuj piękny na pierwszą...
  4. [quote name='Estowa']Mogę w sobotę rano. Niestety w listopadzie skończę 17.[/QUOTE] Jeśli będziesz pewna co do wyjazdu do schroniska, pisz PW, podam Ci nr do Kierownika i trzeba będzie się umówić :)
  5. [quote name='cyga-fryga'] Jak się mają? Ogólnie jak jest w schronisku w którym przybywają? Dobrze im tam w miare?[/QUOTE] Mają się.. jak to psy w schronisku, samotne, potrzebujące człowieka. Powiem Wam, że schronisko w Orzechowcach jest jednym z najlepszych schronisk w Polsce, najlepszym na Podkarpaciu. Dziewczyny opiekę mają naprawdę świetną. Tylko człowieka brak... Byłam u nich wczoraj, obie wtulały we mnie swoje główki i nie chciały odejść... :nonono2:
  6. [quote name='Estowa']Ja w któryś dzien mogę porobić zdjęcia do ogłoszeń w Orzechowcach! Lub pomóc na spacerze.[/QUOTE] Zapraszam na wolontariat ;) Tym bardziej, że masz do schroniska naprawdę tylko kilka kroków, a "stałych wolontariuszy" mamy tylko 4 (w tym Pani od kotów, 2 dziewczyny dojeżdżające co tydzień i ja) ;) P.S. Rozumiem, że 18-stka jest ? ;)
  7. Wogóle mało kto pamięta o orzechowskich wątkach... :nonono2:
  8. Dziewczyny, nie mogę się za bardzo rozczytać, troszkę to wszystko haotyczne ;) Rozumiem, że jest sprawdzony DS dla Toma, została jedynie kwestia dogadania się ze schroniskiem i transportu ? Jeśli byłabym jakoś fizycznie potrzeba, nie wiem... żeby podejść do schroniska i porozmawiać - piszcie
  9. Przepiękny... wyskakuj na pierwszą stronę
  10. Nadal trzymamy kciuki :kciuki: ;)
  11. Oj nie ładnie tak tu cichutko... :mad:
  12. A myślałam, że dzięki temu wątkowi może coś ruszy... :nonono2:
  13. Nikt nie odwiedza Breake'a :nonono2: Skacz kochany na 3 łapkach na 1
  14. Oj domek chyba nie wart był jednak Saguli... Pan już nie zadzwonił. Ja mam co prawda jego numer, ale nie będę się dopraszać :roll:
  15. Mozzarciku jaka tu u Ciebie cisza...
  16. Witaj maleńka
  17. I jeszcze raz po południu ;)
  18. Nubik, odezwij się do mnie 694 789 169 lub [email][email protected][/email]
  19. Przydałby się DT :roll: Tylko taki, w którym mogłaby mieszkać dopóki nie znajdzie domku ;)
  20. Jak tylko otworzyły się drzwi domu gdy wybierałam się na przedadopcyjną, to już wiedziałam, ze będzie wszystko super ;)
  21. Pani jest tak zafascynowana Zojką, że dzwoniła do mnie jeszcze przed północą żeby powiedzieć, jak bardzo chciała by ją z mężem zabrać jak najszybciej :D Proszę trzymać kciuki jutro (a w zasadzie to dziś) o 11 :kciuki:;)
  22. [quote name='Rodzice Maciusia :)']nikt nie będzie jechał 200 km na wizytę - taka podróż to koszt ponad 100 zł przecież![/QUOTE] Ja bym pojechała bez problemu. Bilet w pociągu to nie jest koszt nawet 50 zł ;) Nie doczytałam, że dopiero we wrześniu Państwo wezmą psiaka. Ale jeśli tak, to rzeczywiście pośpiechu nie ma :roll: Byle by się tylko nie rozmyślili...
  23. Ok, jutro się odezwę, chyba, że Wam się coś jeszcze przypomni to proszę o PW ;)
×
×
  • Create New...