-
Posts
10580 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neczka
-
Przeuroczy pit bull "przywiązał się smyczą do schroniska"
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Podskakuj piękny na pierwszą... -
[quote name='Estowa']Mogę w sobotę rano. Niestety w listopadzie skończę 17.[/QUOTE] Jeśli będziesz pewna co do wyjazdu do schroniska, pisz PW, podam Ci nr do Kierownika i trzeba będzie się umówić :)
-
[quote name='cyga-fryga'] Jak się mają? Ogólnie jak jest w schronisku w którym przybywają? Dobrze im tam w miare?[/QUOTE] Mają się.. jak to psy w schronisku, samotne, potrzebujące człowieka. Powiem Wam, że schronisko w Orzechowcach jest jednym z najlepszych schronisk w Polsce, najlepszym na Podkarpaciu. Dziewczyny opiekę mają naprawdę świetną. Tylko człowieka brak... Byłam u nich wczoraj, obie wtulały we mnie swoje główki i nie chciały odejść... :nonono2:
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='Estowa']Ja w któryś dzien mogę porobić zdjęcia do ogłoszeń w Orzechowcach! Lub pomóc na spacerze.[/QUOTE] Zapraszam na wolontariat ;) Tym bardziej, że masz do schroniska naprawdę tylko kilka kroków, a "stałych wolontariuszy" mamy tylko 4 (w tym Pani od kotów, 2 dziewczyny dojeżdżające co tydzień i ja) ;) P.S. Rozumiem, że 18-stka jest ? ;)
-
Wogóle mało kto pamięta o orzechowskich wątkach... :nonono2:
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
JURAND staruszek nie żyje... :-( Żegnaj piesku :(
Neczka replied to _ogonek_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przepiękny... wyskakuj na pierwszą stronę -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Neczka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Nadal trzymamy kciuki :kciuki: ;) -
Przeuroczy pit bull "przywiązał się smyczą do schroniska"
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Oj nie ładnie tak tu cichutko... :mad: -
Mozzarciku jaka tu u Ciebie cisza...
-
I jeszcze raz po południu ;)
-
Nubik, odezwij się do mnie 694 789 169 lub [email][email protected][/email]
-
Przydałby się DT :roll: Tylko taki, w którym mogłaby mieszkać dopóki nie znajdzie domku ;)
-
Piękna, roczna husky Zoja znalazła wspaniały dom! Dziękujemy!
Neczka replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
Jak tylko otworzyły się drzwi domu gdy wybierałam się na przedadopcyjną, to już wiedziałam, ze będzie wszystko super ;) -
Piękna, roczna husky Zoja znalazła wspaniały dom! Dziękujemy!
Neczka replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
Pani jest tak zafascynowana Zojką, że dzwoniła do mnie jeszcze przed północą żeby powiedzieć, jak bardzo chciała by ją z mężem zabrać jak najszybciej :D Proszę trzymać kciuki jutro (a w zasadzie to dziś) o 11 :kciuki:;) -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Neczka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Rodzice Maciusia :)']nikt nie będzie jechał 200 km na wizytę - taka podróż to koszt ponad 100 zł przecież![/QUOTE] Ja bym pojechała bez problemu. Bilet w pociągu to nie jest koszt nawet 50 zł ;) Nie doczytałam, że dopiero we wrześniu Państwo wezmą psiaka. Ale jeśli tak, to rzeczywiście pośpiechu nie ma :roll: Byle by się tylko nie rozmyślili... -
Piękna, roczna husky Zoja znalazła wspaniały dom! Dziękujemy!
Neczka replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
Ok, jutro się odezwę, chyba, że Wam się coś jeszcze przypomni to proszę o PW ;)