Jump to content
Dogomania

Neczka

Deleted
  • Posts

    10580
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Neczka

  1. Myślę, że ogłaszanie osobno jest jak najbardziej dobrym pomysłem. Albo wspólne ogłoszenie z zaznaczeniem, że można adoptować osobno. Suczki są same w boksie...
  2. [quote name='Roszpunka'] A te sunie - jak one ze sterylkami?[/QUOTE] Jeszcze nie ciachnięte, ale myślę, że spokojnie dałoby radę załatwić to w najbliższym czasie ;) Ja spróbuję Sagę dorwać jeszcze z aparatem, może w piątek się uda czasowo, ale naprawdę jest ciężko :roll:
  3. Czasami się zastanawiam po co był ten nowy wątek... Poza tym, że jest tu więcej zdjęć, które można było wstawić i na starym, to itak zapadła cisza... A załoyciel wątku nie odzywa się już od kilku miesięcy
  4. Podnosimy "zdechnięty" wątek :roll:
  5. Pamięta ktoś jeszcze o Carli ... ? :nonono2:
  6. Trochę mnie tu nie było... byłyście już w schronisku ?
  7. A więc... Kierownik powiedział, że nie ma sensu wyciągać na chwilę obecną małej, białej, szorstkowłosej, młodej, wysterylizowanej suczki, bo dom itak szybko powinien się znaleźć. Za to mogłabym spróbować namówić Cię na takie oto panienki... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/96/508image1.jpg/][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/5083/508image1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/16/495image1.jpg/][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/4551/495image1.jpg[/IMG][/URL] To Astoria i Emmylou. Najprawdopodobniej siostry. Mają niespełna rok, trafiły do schroniska jeszcze w tamtym. Bardzo fajne z charakteru, młode suczki. Nikt nie zainteresował się nimi do tej pory, gdyż miały kilka miesięcy temu problemy nużycowe. W schronisku możliwe, że to jeszcze powróci... W nowym domu z pewnością dałoby radę opanować sytuację... :roll: Nie ma opcji, żeby ktoś przyjechał do schroniska i wziął którąś z nich do siebie, bo to "te chore" czyt. te gorsze :nonono2:
  8. Przypominam o Hackenbushu na pierwszej stronie... Coś mało tu człowieków :mad: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/24/dsc00476dq.jpg/][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/3261/dsc00476dq.jpg[/IMG][/URL]
  9. A ja z tego wszystkiego zapomniałam podrzucić koleżance od banerków i allegro nowe zdjęcia Breaka :roll:
  10. Wolontariuszy "stałych" co prawda niewielu, ale tak, wychodzą z psami, jest też kobieta od kotów ;) Czasami zdarzają się przypadki "nowego narybku wolontariackiego", przeważnie młodzi ludzie, którzy po jednej góra dwóch wizytach w schronisku zapominają o przyjazdach, nudzi im się... :roll:
  11. Wizyta po u Mozzarta planowana na ten tydzień lub na początek przyszłego ;)
  12. Jestem jestem ;) Jak dla mnie super opcja, ale to nie zależy ode mnie. W razie zgody na wyjazd małej wykombinowało by się transport spokojnie. Zadzwonię wieczorem do Kierownika, opowiem o możliwości i spróbuję namówić :siara: BTW Jeśli chodzi o dzieci - jak pisałam wcześniej - nie była sprawdzana, ale moim zdaniem nie ma się co bać ;)
  13. Wiesz, można myśleć o DT dla wielu psów, tylko skąd wziąć ten tymczas... :nonono2: Nie chciałabym się zakopywać w DT płatne (które są dla mnie porażką), bo z deklaracjami to różnie bywa
  14. Wrzucam filmik Hackena na stronę schroniska, zapraszam [url]http://www.schroniskoorzechowce.pl/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&sobi2Id=564&Itemid=21[/url]
  15. Mamy nadzieję, że teraz uda mu się znaleźć wymarzony, dobry dom :roll:
  16. [quote name='dagaa111']ale świetny czarnuszek :loveu:[/QUOTE] Widzę po avatarze, że koleżanka ma spaniela ;) Zapraszam więc na opuszczony wątek Mohombiego... [url]http://www.dogomania.pl/threads/210168-Cocker-spaniel-Mohombi-ju%C5%BC-3-raz-wyl%C4%85dowa%C5%82-w-schronisku...-czy-na-zawsze[/url]
  17. Pozwolę sobie wrzucić zdjęcia Kamy na stronę schroniska ;)
  18. Tak, sterylizują i kastrują. W miarę możliwości finansowych i czasowych... Czasowych, bo psiaki trzeba wozić do przemyskiego weterynarza, a to jet około 15 km od schroniska :roll:
  19. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/695/1008153redni.jpg/][IMG]http://img695.imageshack.us/img695/7615/1008153redni.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/29/1008158redni.jpg/][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/2157/1008158redni.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/37/1008161may.jpg/][IMG]http://img37.imageshack.us/img37/3752/1008161may.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/840/1008162redni.jpg/][IMG]http://img840.imageshack.us/img840/7640/1008162redni.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/197/1008164may.jpg/][IMG]http://img197.imageshack.us/img197/4409/1008164may.jpg[/IMG][/URL]
  20. Wstawiam zdjęcia z wczoraj, niestety tak jak pisałam wcześniej - nic ciekawego. Chłopak nie chciał mnie wogóle posłuchać i ustać w jednym miejscu, wokół przecież tyle ciekawych zapachów :roll: Na początek wielka radość w wykonaniu Breakedance'a, cobyście nie myślały, że tak łatwo mu robić zdjęcia ;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/9/1008141maymay.jpg/][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/5453/1008141maymay.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/40/1008142may.jpg/][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/4020/1008142may.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/109/1008143may.jpg/][IMG]http://img109.imageshack.us/img109/1991/1008143may.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/405/1008149may.jpg/][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/181/1008149may.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/13/1008151may.jpg/][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/5391/1008151may.jpg[/IMG][/URL]
  21. Bo ja tak wogóle nie rozumiem :D Ktoś wziął od Roszpunki psa w typie Sagi, a drugi chętny domek mógłby być zainteresowany naszą suczką, tak ? ;) Wiem, ze zamotałam :evil_lol: Jeśli tak, to prosiłabym Roszpunkę o podanie Państwu mojego numeru, lub maila do kontaktu ;)
  22. A co Ty mówisz :) Toż to przysłowiowy "rzut kamieniem" ;)
  23. Sabinko, dzięki :) W schronisku nie ma opcji, żeby sprawdzić jak Saga reaguje na dzieci... Ale moim zdaniem byłaby jak najbardziej ok :) Jam nie żadna ciotka :mad:
  24. U nas jest około 200 psów, ale warunki jak na schronisko są naprawdę świetne. Wg mnie wiele Polskich schronisk powinno brać przykład z orzechowiec :roll: I tu nie chodzi o słodzenie, ale o fakty ;) Zapraszam na [url]www.schroniskoorzechowce.pl[/url] - tam można pooglądać i nasze psiaki i schroniskową galerię zdjęć :) Schronisko jest na podkarpaciu, pod Przemyślem
×
×
  • Create New...