-
Posts
10580 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neczka
-
Myślę, że ogłaszanie osobno jest jak najbardziej dobrym pomysłem. Albo wspólne ogłoszenie z zaznaczeniem, że można adoptować osobno. Suczki są same w boksie...
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Czasami się zastanawiam po co był ten nowy wątek... Poza tym, że jest tu więcej zdjęć, które można było wstawić i na starym, to itak zapadła cisza... A załoyciel wątku nie odzywa się już od kilku miesięcy
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Podnosimy "zdechnięty" wątek :roll:
-
Pamięta ktoś jeszcze o Carli ... ? :nonono2:
-
A więc... Kierownik powiedział, że nie ma sensu wyciągać na chwilę obecną małej, białej, szorstkowłosej, młodej, wysterylizowanej suczki, bo dom itak szybko powinien się znaleźć. Za to mogłabym spróbować namówić Cię na takie oto panienki... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/96/508image1.jpg/][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/5083/508image1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/16/495image1.jpg/][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/4551/495image1.jpg[/IMG][/URL] To Astoria i Emmylou. Najprawdopodobniej siostry. Mają niespełna rok, trafiły do schroniska jeszcze w tamtym. Bardzo fajne z charakteru, młode suczki. Nikt nie zainteresował się nimi do tej pory, gdyż miały kilka miesięcy temu problemy nużycowe. W schronisku możliwe, że to jeszcze powróci... W nowym domu z pewnością dałoby radę opanować sytuację... :roll: Nie ma opcji, żeby ktoś przyjechał do schroniska i wziął którąś z nich do siebie, bo to "te chore" czyt. te gorsze :nonono2:
-
Przeuroczy pit bull "przywiązał się smyczą do schroniska"
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Przypominam o Hackenbushu na pierwszej stronie... Coś mało tu człowieków :mad: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/24/dsc00476dq.jpg/][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/3261/dsc00476dq.jpg[/IMG][/URL] -
Wolontariuszy "stałych" co prawda niewielu, ale tak, wychodzą z psami, jest też kobieta od kotów ;) Czasami zdarzają się przypadki "nowego narybku wolontariackiego", przeważnie młodzi ludzie, którzy po jednej góra dwóch wizytach w schronisku zapominają o przyjazdach, nudzi im się... :roll:
-
Wizyta po u Mozzarta planowana na ten tydzień lub na początek przyszłego ;)
-
Jestem jestem ;) Jak dla mnie super opcja, ale to nie zależy ode mnie. W razie zgody na wyjazd małej wykombinowało by się transport spokojnie. Zadzwonię wieczorem do Kierownika, opowiem o możliwości i spróbuję namówić :siara: BTW Jeśli chodzi o dzieci - jak pisałam wcześniej - nie była sprawdzana, ale moim zdaniem nie ma się co bać ;)
-
Przeuroczy pit bull "przywiązał się smyczą do schroniska"
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Wrzucam filmik Hackena na stronę schroniska, zapraszam [url]http://www.schroniskoorzechowce.pl/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&sobi2Id=564&Itemid=21[/url] -
Kamusia zamieszkała w swoim wymarzonym domku w Krakowie!!!!!
Neczka replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Pozwolę sobie wrzucić zdjęcia Kamy na stronę schroniska ;) -
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/695/1008153redni.jpg/][IMG]http://img695.imageshack.us/img695/7615/1008153redni.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/29/1008158redni.jpg/][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/2157/1008158redni.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/37/1008161may.jpg/][IMG]http://img37.imageshack.us/img37/3752/1008161may.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/840/1008162redni.jpg/][IMG]http://img840.imageshack.us/img840/7640/1008162redni.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/197/1008164may.jpg/][IMG]http://img197.imageshack.us/img197/4409/1008164may.jpg[/IMG][/URL]
-
Wstawiam zdjęcia z wczoraj, niestety tak jak pisałam wcześniej - nic ciekawego. Chłopak nie chciał mnie wogóle posłuchać i ustać w jednym miejscu, wokół przecież tyle ciekawych zapachów :roll: Na początek wielka radość w wykonaniu Breakedance'a, cobyście nie myślały, że tak łatwo mu robić zdjęcia ;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/9/1008141maymay.jpg/][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/5453/1008141maymay.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/40/1008142may.jpg/][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/4020/1008142may.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/109/1008143may.jpg/][IMG]http://img109.imageshack.us/img109/1991/1008143may.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/405/1008149may.jpg/][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/181/1008149may.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/13/1008151may.jpg/][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/5391/1008151may.jpg[/IMG][/URL]
-
U nas jest około 200 psów, ale warunki jak na schronisko są naprawdę świetne. Wg mnie wiele Polskich schronisk powinno brać przykład z orzechowiec :roll: I tu nie chodzi o słodzenie, ale o fakty ;) Zapraszam na [url]www.schroniskoorzechowce.pl[/url] - tam można pooglądać i nasze psiaki i schroniskową galerię zdjęć :) Schronisko jest na podkarpaciu, pod Przemyślem